Váš správca IT má obmedzený prístup - oprava

Ak chlapci používate Windows Tento článok je určený pre vás ako hlavný antivírus a nedokáže otvoriť konkrétnu časť aplikácie. V skutočnosti existujú niektoré z obmedzení, ktoré môžete vy alebo váš správca uplatniť a zablokovať mnoho oblastí aplikácie. V tomto článku budeme hovoriť o tom, že váš správca IT má obmedzený prístup do niektorých oblastí tejto aplikácie. Poďme začať!

ako získať paru na inštaláciu dlc

Kedykoľvek budete mať prístup do zakázanej oblasti, okamžite sa zobrazí táto správa:

Váš správca IT má obmedzený prístup k niektorým oblastiam tejto aplikácie a položka, ku ktorej ste sa pokúsili získať prístup, nie je k dispozícii. Ďalšie informácie získate od technickej podpory IT.

má správca obmedzený prístup

Táto správa je v skutočnosti všeobecnou chybou, ktorá sa zobrazuje, iba ak sa na váš systém skutočne vzťahujú obmedzenia skupinovej politiky. Tieto obmedzenia môžete uplatniť aj vy, váš správca IT, alebo aplikácia tretej strany, ktorú ste si nainštalovali do systému. Tieto prípady vezmeme jeden po druhom a pokúsime sa problém tiež vyriešiť.

Váš správca IT má obmedzený prístup do niektorých oblastí tejto aplikácie

Obmedzenia, ktoré ste uplatnili

Ak máte samostatný počítač, ktorý nie je pripojený k žiadnej firemnej sieti, doméne alebo Azure AD a stále sa vám tento problém zobrazuje, môžete ho vyriešiť svojpomocne. Buď máte nainštalovaný AV program tretích strán, alebo ste nakonfigurovali aj niektoré nastavenia skupinovej politiky.

Najskôr, ak máte nainštalovaný AV program tretích strán, potom ho dočasne odinštalujte a skontrolujte, či chyba nezmizne.

Obmedzenia uplatňované vašou osobou v oblasti IT

Ak sa vás prípad 1 netýka, pravdepodobne ste systém pripojili k doméne alebo k pracovnému / školskému účtu. V takom prípade môžete tento problém vyriešiť tak, že sa obrátite na svojho IT pracovníka alebo odpojíte systém aj od svojho pracovného / školského účtu.

Ak ste sa pripojili k Azure AD, prejdite na Nastavenia> Účty> Prístup do práce alebo školy a klepnite na svoj účet Azure AD a klepnite na Odpojiť.

Odstráňte antivírusové nástroje tretích strán

Ak dostávate informácie, váš správca IT má obmedzený prístup k niektorým oblastiam tejto správy o aplikácii v systéme Windows 10. Potom je tiež možné, že tento problém spôsobuje váš antivírus. Antivírusové nástroje tretích strán môžu väčšinou zasahovať do vášho systému a vyhnúť sa prístupu k mnohým súborom alebo aplikáciám.

Na odstránenie problému navrhujú používatelia dočasne vypnúť veľa antivírusových funkcií a skontrolovať, či to pomáha. Rovnako môžete zakázať celý antivírus a skontrolovať, či to pomáha. Niekedy to nemusí stačiť a na vyriešenie problému bude pravdepodobne potrebné odinštalovať antivírus.

ikona, v ktorej sa momentálne nachádzate

Po odstránení antivírusu len skontrolujte, či problém stále pretrváva. Ak odstránenie antivírusu pomôže, možno budete chcieť zvážiť zaobstaranie iného antivírusu.

Vypnite program Windows Defender

Ako možno viete, Windows 10 je dodávaný s vlastným antivírusovým nástrojom s názvom Windows Defender. Tento nástroj bude v zásade fungovať ako predvolený antivírus a zabezpečí vás pred ďalšími hrozbami.

Väčšinou však môže program Windows Defender zasahovať do funkcií systému. A to by mohlo viesť k Váš správca IT má obmedzený prístup k niektorým oblastiam tejto aplikácie aby sa zobrazila správa.

Ak chcete tento problém vyriešiť, používatelia navrhujú dočasné vypnutie programu Windows Defender. Toto nie je skutočne dobré dlhodobé riešenie, ak hľadáte príčinu problému. Potom môžete program Windows Defender dočasne zakázať a potom skontrolovať, či to pomáha. Ak to chcete urobiť, musíte postupovať podľa týchto krokov:

  • Najskôr otvorte Aplikácia Nastavenia a potom choďte do Aktualizácia a zabezpečenie oddiel. Ak chcete otvoriť Aplikácia Nastavenia okamžite, potom môžete použiť Windows Key + I skratka.
  • Teraz prejdite na Zabezpečenie systému Windows v ponuke vľavo. stlačte Otvorte Centrum zabezpečenia programu Windows Defender v pravej časti okna.
  • Zamierte do Ochrana pred vírusmi a hrozbami .
  • Potom vyberte Nastavenia ochrany pred vírusmi a hrozbami .
  • Teraz vyhľadajte a vypnite Ochrana v reálnom čase .

Upravte svoje nastavenia skupinovej politiky

Ak máte problémy spolu s Váš správca IT má obmedzený prístup k niektorým oblastiam tejto aplikácie správa. Potom je možné, že váš problém spôsobuje skutočne nastavenie skupinovej politiky. Na vyriešenie problému sa odporúča vykonať niekoľko úprav. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

  • Klepnite na Windows Key + R a vstúpte gpedit.msc . Teraz klepnite na Zadajte alebo klikni Ok
  • Kedykoľvek sa otvorí editor skupinových politík, prejdite na ikonu Súčasti systému Windows> Centrum zabezpečenia programu Windows Defender> Vírus . A ochrana pred hrozbami v ľavom paneli. Na pravej table dvakrát klepnite na Skryte oblasť ochrany pred vírusmi a hrozbami .
  • Vyberte si Nie je povolené zo zoznamu a potom klepnite na Podať žiadosť a Ok aby sa uložili zmeny.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako vytvoriť vírus pomocou programu Poznámkový blok v počítači