Najhorší výkon znižujúci aplikácie, ktoré musí používateľ odstrániť

Smartfóny sa rýchlo spotrebúvajú prostredníctvom nepotrebných aplikácií, ktoré už najlepšie nezaberajú miesto v garáži. Môže to však tiež ovplyvniť celkový výkon a výdrž batérie. No dosť je dosť. Je čas uľahčiť svoj smartphone. Tu je päť aplikácií, ktoré musíte momentálne odstrániť. Sú to aplikácie znižujúce výkon, ktoré znižujú výkon smartfónov.

Aplikácie znižujúce výkon

1. Aplikácie, ktoré deklarujú úsporu RAM

Aplikácia na prechádzky historickou minulosťou vám zožerie pamäť RAM a využije výdrž batérie, aj keď je v pohotovostnom režime. Myšlienkou v zadnej časti aplikácií, ktoré údajne zvyšujú vašu reminiscenciu, je systematické zastavenie týchto aplikácií na pozadí. To však problém nanešťastie prehlbuje.

odstrániť kreditnú kartu z doordash

Aplikácie, ktoré idú na prechádzky dedičstvom, sa po ich zatvorení musia reštartovať. Na resetovanie aplikácií sa používa pamäť a výdrž batérie. Vďaka tomuto neustálemu ultimátnemu a reštartovaniu aplikácií môže byť váš telefón nestabilný. Takže tieto aplikácie na ukladanie reminiscencie nedávajú žiadny pocit. Android navyše spravuje využitie pamäte RAM automaticky a je si vedomý, kedy má alebo nemá byť aplikácia spustená, takže aplikácie tretích strán nie sú životne dôležité.

Pozri tiež: Mali by sa používať tie najlepšie úžasné aplikácie a hry pre Android

2. Vyčistite aplikácie znižujúce výkon hlavnej aplikácie

Čistiace aplikácie sľubujú, že váš smartphone uľahčia a posilnia celkový výkon. Aj keď je správne, že odstránené aplikácie raz za čas zmiznú na pozadí niektorých faktov z medzipamäte, už nie je potrebné sťahovať nasadený čistič.

Stačí prejsť do časti Nastavenia> Úložisko> a klepnúť na položku Štatistiky vo vyrovnávacej pamäti. Keď sa iskra informácie o vymazaní medzipamäte vypne, stlačte OK.

Aplikácie znižujúce výkon

Prípadne môžete vyčistiť medzipamäť znakových aplikácií tak, že prejdete na

Nastavenia> Aplikácie> Stiahnutie a klepnutie na aplikáciu.

Na ďalšej stránke klepnutím vymažte medzipamäť.

Program Clean Master a porovnateľné aplikácie často vyžadujú veľa energie z batérie. A ich reklama a marketing v aplikácii vám môžu vziať kúsok z vášho mesačného príspevku za štatistiku. Takéto aplikácie odstráňte čo najskôr.

3. Aplikácie znižujúce výkon Facebooku

Facebook je v ťažkostiach. Po škandále Cambridge Analytica môže podnik Marka Zuckerberga zažívať svoju prvú skutočnú katastrofu. To poskytuje rôzne problémy, s ktorými sa sociálna sieť stretla v posledných rokoch. Zdá sa, že je správny čas vylúčiť aplikáciu z vášho smartphonu.

Aplikácie znižujúce výkon

povoliť indexovanie obsahu súborov

Odinštalovanie služby Facebook zrýchli váš telefón a zlepší výkon zariadenia bez ohľadu na to, aký silný je ďaleko, ale to nie je tajomstvom. Aplikácia Facebook pre Android sa v súčasných rokoch stala významnou: nadmerná spotreba pamäte, energia na pozadí, stresujúce povolenia a čo je najhoršie, hladná spotreba dát z buniek.

Ak si chcete zachovať používanie Facebooku, môžete použiť mobilnú webovú stránku a nahrať odkaz na domáci displej. Kým teda zavriete webovú kartu Facebooku, webová stránka nebude využívať zdroje vášho telefónu (batéria, štatistický plán atď.).

4. Je ťažké odstrániť bloatware výrobcu

Mnoho inteligentných telefónov má prednastavené množstvo aplikácií. Či už sú to aplikácie na rezerváciu letovísk, hry alebo funkčne pochybné kancelárske aplikácie. Mnoho výrobcov nasadzuje svoje márne aplikácie spolu s povinnou sadou aplikácií od spoločnosti Google. V ideálnom prípade ide len o nevyužitý úložný priestor, ktorý však v najhoršom prípade absorbuje výdrž batérie, zobrazuje aktuálny stav obrazovky a nemožno ich tiež odinštalovať.

Aplikácie znižujúce výkon

V dôsledku toho stojí za to prezrieť si zoznam aplikácií a vymazať prednastavené aplikácie. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je chytiť príslušnú aplikáciu do zásuvky aplikácií a potom ju vytiahnuť na informačné ikony aplikácie. Potom uvidíte, či sú aplikácie odinštalovateľné alebo iba deaktivované. Druhá možnosť predstavuje jednoduchý spôsob, akým sa aplikácia po reštarte už neuvoľňuje a zmizne zo zásuvky aplikácie. Ale oblasť aj tak obsadzuje. Tieto deaktivované aplikácie je možné najlepšie úplne odstrániť po rootovaní telefónu.

Niektorí predajcovia vám nemusia pomôcť odinštalovať Facebook, Twitter alebo rôzne sociálne siete vo vašich smartfónoch. To je nepríjemné pre používateľov, ktorí sa nestarajú približne o sociálne médiá. Alebo ľudia, ktorí nechcú, aby aplikácia prevzala oblasť v ich nástroji. Nakoniec, v mnohých prípadoch je web bunky dostatočný.

Jedným z riešení je nákup inteligentných telefónov od výrobcov, ktorí umožňujú odinštalovanie bloatware - napríklad Huawei a Honor. Alebo si kúpte smartfóny, ktoré sú najefektívnejšie, s niekoľkými aplikáciami na oslavy narodenín 0.33, ako sú Google alebo Lenovo.

5. Šetriče batérie

Aplikácie na úsporu batérie sú podobne ako zosilňovače pamäte RAM pravidelne záťažou. Tieto aplikácie poskytujú spôsob riešenia jedného z globálne najviac znechutených problémov s telefónom a sľubujú zázraky. Existuje iba niekoľko výnimiek zo skutočnosti, že aplikácie na úsporu batérie sú iba billboardy maskované ako užitočné aplikácie.

Aby ste úplne zvýšili životný štýl batérie, musíte znížiť požiadavku na silu spusteného systému a všetkých spustených služieb a aplikácií. Aby boli aplikácie výkonné a šetriace silu, mohli by chcieť zvládnuť chod Androidu. Ale keďže Android nie je možné spravovať bez oprávnení root, aplikácie dostupné v Obchode Play nemôžu úprimne zasiahnuť a prevziať kontrolu. Skvelé, aplikácie vás môžu navrhnúť alebo upozorniť, keď prežúvate príliš veľa kociek Energonu, ale je to o tom. Ak zatvorí aplikácie náročné na silu, pravdepodobne sa tieto aplikácie znova mechanicky znova otvoria. Účinok je teda obrátený a príjem energie by mal skutočne zvýšiť rast.

Príležitosť? Otvorte nastavenia batérie a vyskúšajte, čo sa deje. Google sa s tým za vás vyrovnáva oveľa lepšie. Zapnutie adaptívnej batérie dokonca veľmi pomôže, pretože obmedzí batériu aplikácií, ktoré zriedka používate.

Aké rôzne aplikácie pre Android musím odinštalovať?

Zvážte odstránenie akejkoľvek aplikácie, ktorú nepoužívate, alebo aplikácií, ktoré by spôsobovali obzvlášť veľké vybíjanie batérie alebo spotrebovávali nadmerné množstvo dát. Môžete skontrolovať, ktoré aplikácie majú najkritickejší vplyv na dve najdôležitejšie veci. Prejdete na stránku s nastaveniami batérie alebo na webovú stránku o využití štatistík v ponuke Nastavenia.

je google meet hipaa kompatibilný s rokom 2020

Často existujú možnosti aplikácií náročných na silu, ktoré pravidelne používate. Takže jeden z nich vyskúšajte, aby ste si ho mohli obľúbiť ako celok autentický