Nástroje na prispôsobenie na paneli Windows 10

Čo viete o nástrojoch na prispôsobenie hlavného panela systému Windows 10? Práve teraz je najpoužívanejším operačným systémom Windows Windows. Ak porovnáme všetky ostatné desktopové operačné systémy, Windows poskytuje používateľom veľa zaujímavých funkcií. V tejto príručke sa dozviete o rôznych softvéroch, ktoré môžete použiť na prispôsobenie systému Windows požadovaným spôsobom.

Takže ak patríte k tým, ktorí trávia väčšinu času pred obrazovkou počítača, potom vám môže pomôcť tento článok. V tomto článku sa budeme deliť o najlepší softvér, ktorý vám pomôže prispôsobiť operačný systém tak, ako chcete.

Niektoré výkonné nástroje na prispôsobenie na paneli úloh systému Windows 10

Uistite sa, že softvér uvedený v tejto príručke je podporovaný v systéme Windows 10. Niektoré však fungujú na staršom modeli systému Windows, ako sú Windows XP, Windows 7 atď. Poďme sa teda pozrieť na niektoré úžasné nástroje na prispôsobenie systému Windows 10.

WinAero Tweaker

WinAero Tweaker

V zozname nástrojov na prispôsobenie na paneli úloh na Windows 10 je WinAero Tweaker najlepším nástrojom na prispôsobenie používateľskej skúsenosti systému Windows 10. Je to tiež freewarový nástroj, ktorý funguje perfektne so systémom Windows 10. Je to prenosná aplikácia a nie je potrebné ho inštalovať. Toto je univerzálny softvér tweaker, ktorý je kompatibilný so systémami Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 a Windows 10. Nájdete veľa možností a vylepšení, ktoré sa jednoducho neustále líšia podľa modelu systému Windows, na ktorom pracujete.

Stiahnuť ▼: WinAero Tweaker

7+ Tweaker na hlavnom paneli

Tento nástroj je dobré prispôsobiť podľa vášho výberu na paneli úloh. 7+ Panel úloh Tweaker umožňuje konfigurovať rôzne aspekty panela úloh systému Windows. Niektoré možnosti konfigurácie, ktoré poskytuje, nie je možné vylepšiť pomocou vlastností registra alebo panela úloh. Tweaker je skonštruovaný pre Windows 7/8 / 8.1 / 10.

Stiahnuť ▼: 7+ Tweaker na hlavnom paneli

Ultimate Windows Tweaker 4

Ultimate Windows Tweaker 4

Tento nástroj je ideálny pre všetkých ostatných a funguje úplne rovnako, ako jeho názov ukazuje, že sa jedná o špičkový nástroj, ktorý používateľom umožňuje vykonávať v systéme Windows 10 veľa zmien podľa želania. Aj keď k týmto všetkým budete mať prístup prostredníctvom editora databázy Registry, aplikácie Windows 10 Settings alebo editora zásad skupiny, Ultimate Windows Tweaker vám všetko zjednoduší po tom, čo ponúkne všetky dôležité vylepšenia z jedného používateľského rozhrania.

Stiahnuť ▼: Ultimate Windows Tweaker 4

Launchy

V zozname nástrojov na prispôsobenie na paneli úloh systému Windows 10 je Launchy úplne bezplatný nástroj pre rôzne platformy, ktorý vám pomôže zabudnúť na ponuku Štart, ikony na pracovnej ploche a správcu súborov. Indexuje však programy v ponuke Štart. Spustí tiež vaše priečinky, dokumenty, súbory projektu a záložky iba niekoľkými klepnutiami. Stlačením kombinácie klávesov ALT + SPACE sa okamžite spustí launchy, kde môžete zadať názov ľubovoľného programu alebo priečinka.

Stiahnuť ▼: Launchy

mody pre stalker čisté nebo

Desktop Okozo

Desktop Okozo

Okozo je webová stránka, ktorá vám umožňuje sťahovať alebo inštalovať veľa živých tapiet. Tapety sú ohromujúce, nádherné a môžu vám pomôcť pri prispôsobovaní systému Windows. Môžete tiež nainštalovať alebo stiahnuť živé tapety, ktoré zobrazujú čas alebo prehrávajú hudbu alebo môžu vykonávať rôzne iné úlohy. Môžete tiež nainštalovať alebo stiahnuť jeho klienta pre Windows a najnovšie tapety môžete získať zo samotného softvéru.

Stiahnuť ▼: Desktop Okozo

ako zmeniť messenger zvuk iphone

Dažďový meter

Rainmeter zobrazuje prispôsobiteľné skiny, ako napríklad napájanie / pamäť batérie, kanály RSS a predpovede počasia, priamo na obrazovke. Mnoho ďalších skinov je tiež funkčných: môžu zaznamenávať vaše zoznamy úloh alebo poznámky, spúšťať vaše obľúbené aplikácie a ovládať prehrávač médií - všetko v tom najlepšom, nenápadnom rozhraní, ktoré môžete zmeniť a upraviť podľa svojich predstáv.

Stiahnuť ▼: Dažďový meter

MyFolders

Rozšírenie MyFolders Windows Explorer Shell Extension šetrí váš čas jednoduchým umiestnením ľubovoľného priečinka na dosah ruky. Skopírujte / preneste súbory alebo otvorte ľubovoľný priečinok iba niekoľkými klepnutiami. Získate tiež možnosť MyFolders uvedená v ponuke po klepnutí pravým tlačidlom myši s mnohými pohodlnými nástrojmi na prístup k priečinkom. Potom získate rôzne možnosti, ako napríklad Kopírovať do, Presunúť do, Prejsť na, Otvoriť príkazové okno.

Stiahnuť ▼: MyFolders

Ploty

Ploty

Ploty sú úplne identické s funkciou skupiny Android a najlepším nástrojom v zozname softvéru na prispôsobenie na paneli úloh na Windows 10. Ako vieme, Android poskytuje funkciu zoskupenia priečinkov alebo aplikácií na domovskej obrazovke pre ľahký prístup. Ploty fungujú rovnako, tiež vám pomôžu vytvárať aplikácie alebo skupiny a priečinky v počítači. Vytvorené skupiny v počítači môžete tiež prispôsobiť rôznymi ikonami. Táto aplikácia je skvelá pre tých, ktorí majú v počítači nainštalovanú veľkú časť softvéru.

Stiahnuť ▼: Ploty

Aero Glass

Ak sa vám páči funkcia priehľadnosti Aero Glass dostupná vo Windows 7, 8 alebo 8.1, tento nástroj sa vám páči. V systéme Windows 10 chýba priehľadnosť skla Aero. Tento nástroj vám teda tiež pomôže priviesť späť sklo Aero k hranici okna pomocou efektov rozmazania.

Stiahnuť ▼: Aero Glass

Menič pozadia prihlasovacej obrazovky

Menič pozadia prihlasovacej obrazovky

No, ak nechcete, aby bola predvolená tapeta pracovnej plochy ako pozadie prihlasovacej obrazovky, budete tento nástroj určite milovať. Tento nástroj umožňuje nastaviť vlastný obrázok ako pozadie prihlasovacej obrazovky. Tento nástroj je úplne bezplatný a pomôže vám nahradiť predvolený obrázok na pozadí prihlasovacej obrazovky plnou farbou.

Stiahnuť ▼: Menič pozadia prihlasovacej obrazovky

manuálne pridať hru do zážitku geforce

CustomizerGod

Jedná sa o úžasný nástroj, ktorý vám umožňuje prispôsobiť plochu systému Windows 10. Tiež si môžete všetko prispôsobiť prostredníctvom tohto mini. Môžete tiež nastaviť, aby vaše štartovacie tlačidlo vyzeralo celkom inak. Tento nástroj však môžete použiť na úpravu obrazových zdrojov.

Stiahnuť ▼: CustomizerGod

TileCreator

Nástroje na prispôsobenie na paneli TileCreator

V zozname nástrojov na prispôsobenie na paneli úloh na Windows 10 je to ďalší úžasný nástroj, ktorý si môžete stiahnuť z obchodu Microsoft. Tento nástroj bude veľmi dôležitý, ak chcete upraviť vizuálny vzhľad dlaždíc v ponuke Štart. Tento nástroj umožňuje prispôsobiť farbu pozadia, text a obrázok dlaždice ktorejkoľvek aplikácie.

Stiahnuť ▼: TileCreator

Značka priečinkov

Aplikácia Folder Maker vám umožňuje pridať farby do priečinka systému Windows. Používatelia si chcú nástroj nainštalovať a potom klepnúť pravým tlačidlom myši na ľubovoľný priečinok, aby sa ich ikony zdali pekné. Tento nástroj môže tiež priradiť ikony k priečinku pomocou formátov súborov ICL, ICO, EXE, DLL, CPL alebo BMP.

Stiahnuť ▼: Značka priečinkov

Rocket Dock

Rocket Dock je vlastne launcher. Umožňuje vám to pripnúť skratky kdekoľvek na pracovnej ploche. Môžete tiež pridať skratky pre aplikácie, programy a tiež priečinky do malého doku pomocou nástroja Rocket dock.

Stiahnuť ▼: Rocket Dock

Štart10

Štart10

Ak si naozaj chcete prispôsobiť ponuku Štart systému Windows 10, bude Start10 tou najlepšou voľbou. Tento nástroj upravuje vzhľad predvolenej ponuky Štart a umožňuje vám zvoliť pozadie a farbu a použiť úplne odlišné témy ponuky Štart.

Stiahnuť ▼: Štart10

TweakNow PowerPack

TweakNow Powerpack je niečo celkom iné ako všetky ostatné spomenuté vyššie. Tento mini nástroj je navrhnutý tak, aby vám pomohol zmeniť vzhľad vášho počítača okrem toho, ako vyzerá. Tento nástroj skutočne umožňuje používateľovi doladiť všetky podrobnosti alebo informácie o systéme Windows 10. Po použití tejto aplikácie môžete tiež upraviť grafickú funkciu vášho počítača so systémom Windows 10.

Stiahnuť ▼: TweakNow PowerPack

Rolety

Nástroje na prispôsobenie WindowBlinds-Taskbar

WindowsBlinds pochádza od tvorcov Start10. Tento mini nástroj vám umožňuje nastaviť vlastné skiny pre OS Windows 10. Tento nástroj vám v skutočnosti umožňuje nastaviť vlastné skiny pre Windows 10 PC a hádať čo? Tieto vzhľady sú také úžasné, že môžu úplne zmeniť vzhľad vášho systému Windows, ikon, tlačidiel, aplikácií, písiem a ďalších.

Stiahnuť ▼: Rolety

NTLite

NTLite je zaujímavý a jeden z najlepších nástrojov systému Windows, ktorý môžete použiť na doladenie a prispôsobenie inštalácie systému Windows 10. Aplikácia vám však nepomôže priamo prispôsobiť systém Windows 10, ale tiež pomôže používateľom vylepšiť inštaláciu súborov systému Windows 20. Pomocou NTLite môžete tiež vytvárať bezobslužný systém Windows 10 ISO. Chcete viac nástrojov na prispôsobenie na paneli úloh na Windows 10? Posunúť nadol!

Stiahnuť ▼: NTLite

Windows 10 Color Control

Windows 10 Color Control

servisná batéria na macbooku

Windows 10 Color Control je najlepší nástroj systému Windows, ktorý používateľom umožňuje nastaviť rôzne farby okrajov panela úloh alebo okna. V systéme Windows 10 nemôžete na paneli úloh nastaviť celkom inú farbu. Ovládací prvok Windows 10 Color však tiež prináša farby na panel úloh. Je to ďalší úžasný výkonný nástroj, ktorý môžete ľahko použiť na prispôsobenie systému Windows 10.

Stiahnuť ▼: Windows 10 Color Control

Klasická škrupina

Aplikácia Classic shell umožňuje používateľom prispôsobiť si úvodnú ponuku systému Windows 10 všetkými spôsobmi. Classic Shell v skutočnosti prináša veľa nastavení na prispôsobenie a vylepšenie systému Windows 10.

Stiahnuť ▼: Klasická škrupina

Dynamická téma

Dynamic Theme je softvér alebo tapeta na zmenu uzamknutej obrazovky dostupná pre operačný systém Windows. Dobré na Dynamic Theme je, že prináša tapety v HD kvalite od Windows Spotlight Pictures alebo Bing. Môže tiež každý deň automaticky upravovať tapetu. Dynamická téma je teda ďalším najlepším nástrojom na prispôsobenie systému Windows 10, ktorý ju môžete teraz použiť. Chcete viac nástrojov na prispôsobenie na paneli úloh na Windows 10? Posunúť nadol!

Stiahnuť ▼: Dynamická téma

HackBGRT

HackBGRT

Ak teda nejaký čas používate operačný systém Windows, možno budete vedieť, že operačný systém umožňuje používateľom meniť pozadie uzamknutej obrazovky, tapetu atď. Neexistuje však žiadna možnosť úpravy bootovacieho loga UEFI. HackBGRT je teda úplne bezplatný nástroj, ktorý je navrhnutý na úpravu bootovacieho loga Windows 10 UEFI.

Stiahnuť ▼: HackBGRT

Windows OEM Info Editor

Windows OEM Info Editor nie je iba nástrojom na prispôsobenie systému Windows 10, ale dokáže tiež upraviť všetko, čo sa týka vášho počítača. Napríklad Windows OEM Info Editor môže upraviť názov verzie, kontaktné informácie a verziu systému Windows. Namiesto toho môžete tiež upraviť logo a názov verzie Windows 10 OEM.

Stiahnuť ▼: Windows OEM Info Editor

Rolety

Nástroje na prispôsobenie WindowBlinds-Taskbar

ako rootovať poznámku 5 tmobile

WindowBlinds je ďalší úžasný a najpopulárnejší softvér, ktorý sa používa na stiahnutie rozhrania pracovnej plochy systému Windows. Pomocou WindowBlinds môžete na svoju obrazovku jednoducho použiť vlastné skiny. Nielen to, ale používatelia môžu použiť aj pozadie. Softvér na prispôsobenie systému Windows ponúka množstvo druhov písma a možností dizajnu, z ktorých si môžete vybrať.

Stiahnuť ▼: Rolety

Desktopy

Ak hľadáte nástroj pre Windows 10 na prispôsobenie alebo animáciu pozadia, potom by ste mali vyskúšať Deskscapes. Je to softvér, ktorý je schopný prispôsobiť alebo animovať pozadie pracovnej plochy systému Windows. Ak si chcete prispôsobiť pozadie svojej pracovnej plochy, používa Deskscapes obrovskú integrovanú knižnicu obrázkov a videosúborov. Deskscapes je teda ďalšou najlepšou voľbou nástroja Windows 10 na prispôsobenie.

Stiahnuť ▼: Desktopy

Záver:

Boli to teda najlepšie nástroje na prispôsobenie systému Windows 10. Pomocou týchto nástrojov môžete tiež prispôsobiť systém Windows 10 a mať úžasné grafické používateľské rozhranie (grafické používateľské rozhranie). Dúfam, že sa vám tieto nástroje páčia, zdieľate ich s ostatnými a dajte nám vedieť nižšie.

Prečítajte si tiež: