Prečo pre mňa momentálne nie sú dostupné živé titulky v tímoch spoločnosti Microsoft

Softvér pre spoluprácu Microsoft Teams je špičkový vďaka úžasným funkciám, ktoré vám pomôžu vyťažiť z vášho vzdialeného pracovného toku maximum. Najobľúbenejšia a novo spustená funkcia systému Windows Tímy spoločnosti Microsoft môže povoliť živé titulky. Umožňuje vám tiež čítať prepisy používateľov, ktoré sprisaháte, v reálnom čase a zároveň im volať. Používate niekedy Živé titulky v Microsoft Teams? Stretávate sa s problémami? Poďme sa pozrieť na niektoré z bežných dôvodov, pre ktoré momentálne nemám k dispozícii titulky naživo.

Skontrolujte, či je to povolené

Živé titulky nemôžu fungovať automaticky. Ak to nemôžete povoliť manuálne, funkcia je stále vypnutá. Ak ju chcete zapnúť, klepnite na 3-bodový Ikona ponuky pod obrazovkou na paneli hovorov, a nie tlačidlo ukončenia hovoru. Otvorí sa podmenu, kde uvidíte možnosť s názvom „ Zapnite si živé titulky “. Klepnutím na ňu zapnete živé titulky pre vašu nedávnu schôdzku.

Vo videohovorochŽivé titulky nie sú k dispozícii

Živé titulky nie sú k dispozícii počas jedného videohovoru. V tejto situácii sa teda snažíte danej osobe priamo zavolať alebo videorozhovor s touto osobou, potom bude táto funkcia k dispozícii. Spoločnosť Microsoft zatiaľ verí, že živé titulky sú efektívnejšie na stretnutiach, na ktorých sa spojí niekoľko používateľov, aby spolupracovali na rôznych projektoch. Z tohto dôvodu je pre rodených hovorcov angličtiny zložité pochopiť prízvuk rodených hovoriacich po anglicky a podobne. Táto funkcia vám však pomôže tým, že vám umožní pochopiť ostatných účastníkov schôdzky oveľa jasnejšie a efektívnejšie.

Čo môžeš urobiť?

Môžete sa vyhnúť tomuto obmedzeniu, ktoré spoločnosť Microsoft zatiaľ zavádza vytvorenie novej videokonferencie. Na to jednoducho použite ponuku kalendára. Postupujte podľa článku nižšie a zapnite živé titulky pre videokonferenciu uvedenú nižšie.

Poznámka: Ak máte radi živé titulky vo videohovore, keď sa vám niekto pokúša dovolať. Jednoducho sa odpojte a dohodnite si s nimi schôdzku, aby ste pomocou svojich rozhovorov dostali živé titulky.

ako hromadne mazať tumblr príspevky

Ako vytvoriť stretnutie s titulkami naživo

Krok 1:

Spočiatku otvorte tímy spoločnosti Microsoft a klepnite na „ Kalendár '.

Poznámka:

Tento postup funguje pre webovú verziu a pre počítač a mobilnú aplikáciu.

poznámka 3 marshmallow rom
Krok 2:

Klepnite na „ Časový plán '.

Krok 3:

Teraz zvoľte „ Zoznámte sa hneď ' a potom ' Pridať sa teraz “Na druhej strane.

Krok 4:

Potom si zobrazíte možnosti „ Pozvať “. Klepnite na ňu však a zdieľajte pozvánku s osobou, s ktorou sa chcete zhovárať.

Krok 5:

Keď sa stretnutie začne. Jednoducho klepnite na ikonu ponuky v spodnej časti obrazovky na paneli hovorov.

Krok 6:

Vyberte možnosť s názvom Zapnite si živé titulky '.

Všetko hotové! Teraz sa vo videohovore zapnú funkcie, ktoré vám umožnia lepšie porozumieť druhej osobe.

Funkcia nie je k dispozícii pri zvukových hovoroch

Živé titulky v súčasnosti nie sú k dispozícii v počiatočnej fáze spustenia. Pretože Microsoft stále testuje svoju funkcionalitu naprieč službami a zariadeniami. V súčasnosti nie sú k dispozícii pre zvukové hovory. Ak s niekým začínate VoIP hovory a zistíte, že táto funkcia chýba. Je to preto, že spoločnosť Microsoft zatiaľ nemôže podporovať túto funkciu pre zvukové hovory.

Čo môžeš urobiť?

Prejdite na fóra spoločnosti Microsoft UserVoice, ktoré vám poskytujú možnosť požadovať najnovšie a nadchádzajúce funkcie pre existujúce služby. Môžete tiež vytvoriť najnovší príspevok požadujúci túto funkciu, kde o ňom môžu hlasovať iní používatelia.

Používate najnovšiu verziu aplikácie Microsoft Teams, ak ste na mobilnom zariadení?

V decembri 2019 bola táto funkcia spustená pre používateľov počítačov. Spoločnosť Microsoft nedávno aktualizovala svoju aplikáciu pre Android v 2. marcovom týždni, ktorá umožňuje túto funkciu aj pre používateľov systému Android. Po použití Microsoft Teams na mobilnom zariadení si nezabudnite aplikáciu aktualizovať na svoju aktuálnu verziu. Staršie verzie tiež nemôžu podporovať živé titulky. Pomocou týchto odkazov môžete aplikáciu priamo otvoriť na trhovisku svojho telefónu a skontrolovať, či tu nie je čakajúca aktualizácia.

ako hrať eso streamy

Záver:

Dúfam, že tento článok pomôže odpovedať na niektoré vaše otázky týkajúce sa tímov spoločnosti Microsoft. Máte ďalšie otázky a otázky? V sekcii komentárov nižšie nám môžete položiť otázky a otázky, aby ste sa s nami podelili o svoje názory.

Do tej doby! Pokoj

Prečítajte si tiež: