Prečo si kupujete lacné puzdro pre mobil za 1 000 €?

Poďme do situácie kúpiť nový iPhone a poď domov, otvor ho so starostlivosťou a nadšením. Je čas začať a začať ho používať. Ale skôr, ako prepadnete účtu, že nemáte puzdro, a tak sa vrhnete na rohový bazár, videli ste niektoré, ktoré opravu spravia za niečo viac ako 3 eurá.

Je dobrý nápad kúpiť si puzdro tejto kategórie pre iPhone? To je pre špičkový telefón niečo o niečo viac ako pochybnej kvality. Nikdy to nie je dobrý nápad. Dnes analyzujeme príčiny a dôsledky neinvestovania do príslušenstva, vďaka ktorému je zariadenie na konci svojej životnosti v dobrom stave.

obal na iPhone

Čo robiť pri obliekaní iPhone?

Odpoveď je jasná, áno alebo áno, musíte do svojho iPhone niečo investovať, aby bola zaistená ochrana. Mnohokrát nerozumiete dôvodom, ktoré niekoho vedú, aby nakoniec zaplatil 1 600 eur na zariadení, potom nakoniec dajte ekonomické krytie, desivý dizajn, ktorý úplne zabije štylizované línie iPhonu a v prípade pádu nechráni vôbec nič.

elysium nefunguje kodi

Pozri tiež: Vyčerpávajúca analýza ukazuje, že náklady na iPhone XS Max pre Apple sú 453 dolárov

ako nastaviť acestream

Prečo je toľko ľudí, ktorí neinvestujú to, čo dlhujú, do krytia? Možno z výčitiek svedomia toho, že veľa robíte za telefón? Je v podmienkach potrebné utrácať veľa za krytie? Pravdepodobne prípad je príslušenstvo, ktoré sa predáva najviac a je jedným z najcennejších. Prečo potom šetriť na niečom tak nevyhnutnom?

Kryt, bez ohľadu na design, ktorý prechádza do subjektívneho, musí poskytovať dobrú ochranu pred nárazmi a pádmi, starať sa o obrazovku a pokiaľ je to možné kombinovať s vaším spôsobom bytia. Preto nikdy a hovorím vo svojom konkrétnom prípade, držím sa výlučne prípadu, hoci mám ten, ktorý je mojím pravým okom.

Prémiové obaly, ktoré si musíte pozrieť

Aj keď sme vám už o Bellroy povedali, pripomíname vám, že ide o austrálskeho výrobcu špecializovaného na kožené poťahy, ktoré sa vyrábajú ručne a s použitím vybraných surovín. Koža má veľa cností, veľmi dobre starne, dáva pocit tepla, poskytuje dobrý úchop alebo elegantne oblieka akýkoľvek predmet.

Kryty Bellroy

Spoločnosť Bellroy vždy vyrába kryty, ktoré nám poskytujú dobrý pocit, a možno môžete oceniť nákup niektorých z ich produktov. Pravda je taká, že sa zamilujú do toho, keď ich vidia, čo ešte čakáš so svojou jednotkou? Bellroy je vždy dobrá záruka, takže ak hľadáte niečo, čo poskytuje kvalitu, je to nepochybne váš výrobca.

ako zmeniť obrázok pary

Podobne je v USA známy výrobca Sena, ktorý sa špecializuje na kožené výrobky pre všetky typy. Má tiež priaznivý bod, vždy má dobré ponuky a zľavové kupóny, umožňuje zásielky do celého sveta a umožňuje nám prispôsobiť kryty pomocou našich iniciálok. Pred pár rokmi som mal kryt SENA a pocity boli fantastické. Môj iPhone 7 Plus, zariadenie, ktoré som v tom čase mal, vyzeralo oveľa lepšie.

Jeho kryty

Alternatívy pre Amazon

Mať kvalitný obal nemusí byť synonymom toho, že veľa utrácate, v Amazone existuje široká škála dobre vyrobených produktov prémiovej kvality, ktoré zo dňa na deň poskytujú primeranú ochranu. Jedným z najdôležitejších problémov každého plášťa je, že hoci nestoja takmer nič, v okamihu pravdy si nakoniec vyberú svoju daň. Koľko nárekov bolo po jednoduchom páde? Oprava obrazovky alebo označenie na ktoromkoľvek rohu je nepríjemnosťou. Nielen kvôli estetike, ale aj kvôli tomu, že cena iPhone v čase jeho predaja na trhu z druhej ruky klesá.

najlepšia aplikácia craigslist pre Android

Prémiové puzdrá na Amazone

Ako môžete vidieť v odkaze, ktorý sme práve vložili, našli sme dobré obaly od niečo vyše 20 eur. Čo to znamená v konečnej sume vášho iPhone? Vyberte si teda medzi výberom, vyberte si dobre a užite si svoje nové puzdro, ktoré bude na vašom zariadení. Neuvažujte ani nad hodnotením nákupu akéhokoľvek plášťa ktoréhokoľvek bazáru. Váš iPhone si niečo také nezaslúži a bezpečnosť môže byť ohrozená.