WhatsApp pracuje na odstránení chyby zmiznutej správy -

V roku 2019 WhatsApp získal pomerne veľa funkcií, vrátane lepších autentifikácia odtlačkom prsta a podpora Asistenta Google. Tím, ktorý vlastní Facebook, sa javí ako funkcia inšpirovaná Snapchatom, pretože tu nekončí.

Podľa anonymného plodného tipéra však WhatsApp teraz pracuje na zmiznutí správ, čo je veľmi prekvapivá správa. Screenshoty zásuvky však ukazujú, že táto funkcia je k dispozícii pre skupinové rozhovory, ale pravdepodobne sa chystá aj pre súkromné ​​chaty.

okná modré šípky na ikonách

Funkcia WhatsApp pre zmiznutie správ vyžaduje prístup typu všetko alebo nič. Screenshoty naznačujú, že buď všetky správy v chate zmiznú, alebo žiadna z nich. Ale v skutočnosti to nevyzerá, že by ste mohli niekomu poslať iba jednu zmiznúcu správu.

whatsapp-miznúce-správy-wabetainfo

Používatelia môžu tiež nastaviť čas (expiráciu) pre tieto správy podľa svojich možností, a to buď na päť sekúnd alebo na hodinu. Ak smerujete nad Skupinu Ponuka nastavení , uvidíte novú možnosť s názvom „Miznúce správy“ . Správy budú odstránené každých päť sekúnd. Ak si používateľ zvolí časový interval päť sekúnd a ak si zvolí časový interval, budú sa hodinové správy odstraňovať každú hodinu.

Chyba zmiznutia správy WhatsApp

Keď príjemca nasníma snímku obrazovky, Snapchat upozorní používateľov, ale nie sme si istí, či tím WhatsApp pracuje na podobnej funkcii.

Neexistuje slovo alebo si nie sme istí, kedy môžeme očakávať zmiznutie správ v aplikácii WhatsApp. Za čo to stojí. Dôležitá je však skutočnosť, že program WABetaInfo už predtým zahŕňal funkcie, ktoré tím ešte nemá implementované (napríklad vytváranie cyklických videí alebo oveľa viac). Možno budeme dlho čakať.

Záver:

zmena zvuku facebook messenger

Vyvstáva otázka, čo by ste chceli pridať do WhatsApp? Ak máte nejaké správy týkajúce sa tohto článku, podeľte sa s nami tým, že nám napíšete do komentárov nižšie, budeme netrpezlivo čakať na vaše cenné odpovede nižšie!

Prečítajte si tiež: Spoločnosť Snapchat Spectacles 3 bola predstavená s duálnymi kamerami a novým dizajnom