Whatsapp Security Code Changed - Čo to znamená

WhatsApp šifruje správy v chate tak, aby k nim nikto nemal prístup. Robí to pomocou šifrovacieho kľúča, ktorý je skrytý. Tento šifrovací kľúč sa zobrazuje ako bezpečnostný kód, pomocou ktorého môžu používatelia overiť, či sú chaty skutočne šifrované. Šifrovanie je povolené pre všetkých používateľov a v skutočnosti nie je k dispozícii tlačidlo vypnutia. Možno ste si všimli, že mnohokrát dostanete správu v konverzácii, ktorá vám hovorí, že sa zmenil bezpečnostný kód kontaktu, a napadlo vám, ako môžete zmeniť svoj vlastný bezpečnostný kód Whatsapp. V tomto článku budeme hovoriť o zmene bezpečnostného kódu Whatsapp - čo to znamená. Poďme začať!

Whatsapp encryption Code - čo to je?

Praktickú implementáciu čipu v skutočnosti predstavujú dva aspekty, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou všeobecného postupu šifrovania typu end-to-end:

ako usporiadať obrázky na facebooku
  • kryptologický zámok chráni informácie vo fáze odosielania správ;
  • dedikovaný kľúč skutočne dekóduje obsah správy.

Čo to vlastne znamená WhatsApp: Zmenil sa bezpečnostný kód používateľa? Predtým, ako začneme uvažovať o podstate problému, pochopíme metodiku šifrovania a správu možností. Kľúč v skutočnosti nie je rovnaký ako bezpečnostný kód!

whatsapp bezpečnostný kód zmenený

Každý z bulletinov má jedinečný kľúč, ktorý komplikuje nelegálny prístup k dôverným informáciám. Šifrovanie sa v skutočnosti používa na potvrdenie tajomstva.

Bezpečnostný kód (QR kód) - sada šiestich desiatok číslic, rovnaká pre používateľov, ktorí sú pripojení k chatu. Keď osoba skontroluje totožnosť šifry, môže si byť istá, že chráni informácie a zabezpečuje ich. [Sc name = citat-close]

ako spustiť prehliadač súborov ako admin

Na hľadanie skrytého kódu budete potrebovať:

  • Najprv vstúpte do konverzácie;
  • Klepnite na iniciály používateľa;
  • v zozname Kontaktné údaje klepnite na názov karty Šifrovanie.

Úplné zastúpenie čísel je k dispozícii v pamäti modulu gadget, ale nezobrazuje sa v sekcii, ktorá sa otvorí.

Zmeňte svoj bezpečnostný kód Whatsapp

Neexistuje spôsob, ako zmeniť bezpečnostný kód Whatsapp ručne. V skutočnosti existujú dva prípady, keď vám Whatsapp automaticky zmení bezpečnostný kód; pri zmene telefónu alebo telefónneho čísla alebo pri odstránení a opätovnej inštalácii aplikácie Whatsapp.

prihlásenie do pary zlyhalo

Preinštalujte Whatsapp

Preinštalovanie aplikácie Whatsapp je najjednoduchší spôsob, ako zmeniť bezpečnostný kód aplikácie Whatsapp, ale môžete stratiť niektoré svoje vlákna rozhovoru. Odinštalujte ho ako ktorúkoľvek inú aplikáciu v telefóne a potom ho znova nainštalujte z príslušného obchodu s aplikáciami. Dôrazne sa odporúča, aby ste si pred odinštalovaním aplikácie Whatsapp zálohovali svoje chaty, pretože sa nemusí stať, že sa uložia všetky správy a obnovia sa, keď aplikáciu znova nainštalujete.

Dočasne použite iný telefón

Chce to, aby ste mali dočasný prístup k inému telefónu. Budete ho potrebovať iba tak dlho, ako dlho trvá, kým sa stiahne a nastaví Whatsapp.

Stiahnite si Whatsapp a potom zadajte rovnaké telefónne číslo, ktoré používate s ním. Nepokúšajte sa vložiť SIM kartu do telefónu. Aplikácia Whatsapp overí, že vám telefón patrí, prostredníctvom zaslania overovacieho kódu. Keď dostanete kód na svoj bežný telefón, zadajte ho na druhom dočasnom zariadení, ktoré máte. Týmto sa aktivuje bezpečnostný kód, ktorý sa má zmeniť. Potom môžete aplikáciu odinštalovať z druhého telefónu.

Výstraha bezpečnostného kódu

Všetky vaše kontakty budú upozornené na zmenu vášho bezpečnostného kódu. Rovnako sa do vlákna rozhovoru dostanete upozornenie, keď sa zmení niektorý z bezpečnostných kódov vašich kontaktov. Ak chcete, môžete tieto upozornenia deaktivovať. Ak chcete vypnúť upozornenie na bezpečnostný kód, ktoré dostanete pre svoje kontakty, prejdite na kartu Nastavenia v aplikácii Whatsapp.

Kliknite na svoj účet v hornej časti. Na obrazovke Účet kliknite na Zabezpečenie. Teraz na obrazovke Zabezpečenie vypnite možnosť „Zobraziť bezpečnostné upozornenia“.

Týmto sa zastaví zobrazovanie upozornení na vašom zariadení, vaše kontakty však budú stále vedieť, keď sa zmení váš bezpečnostný kód.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom tento článok páči, a pomôže vám. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

mega html5 offline úložisko plné

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako používať Indigo na Kodi - Úplný návod