Čo je Rempl v systéme Windows a môžete ho odstrániť?

Ak na jednotke C otvoríte priečinok Program Files, môžete si všimnúť, že existuje priečinok s názvom rempl. Po otvorení nájdete v tomto priečinku spustiteľné súbory, ako napríklad disktoast.exe, rempl.exe, remsh.exe, WaaSMedic.exe, Sedlauncher.exe, Sedsvc.exe a tiež osrrsb atď. V tomto článku , budeme hovoriť o tom, čo je Rempl v systéme Windows a môžete ho odstrániť? Poďme začať!

sleduj hry nfl kodi

Potrebujete vedieť, prečo je toľko spustiteľných súborov? Sú vírusom alebo nie? Je priečinok rempl bezpečný alebo nie? Musíte mať toľko otázok k tejto zložke rempl. Ak sa chcete dozvedieť podrobnejšie informácie o tomto priečinku, pokračujte v čítaní tohto článku.

Čo je to priečinok Rempl?

rempl

Priečinok Rempl sa v zásade nachádza v priečinku C: Program Files rempl. Priečinok obsahuje veľa spustiteľných súborov, ktoré je možné vylepšiť Windows Aktualizujte komponenty služby vo svojom prístroji a tiež zaistite, aby vaša aktualizácia Windows Update bežala hladko.

Spustiteľný súbor Remsh.exe je zvyčajne špeciálna služba Windows Update, ktorá obsahuje aj vylepšenia spoľahlivosti komponentov služby Windows Update Service aj v starších verziách systému Windows 10.

Existuje iba v niektorých systémoch Windows 10. Priečinok obsahuje nástroj na automatické riešenie problémov, ktorý je nasadený iba na tých počítačoch, ktoré hlásia problémy s aktualizáciou na najnovšiu a najnovšiu verziu systému Windows 10. Ak k tomu dôjde, tento špeciálny balík sa automaticky stiahne cez systém Windows 10 a tiež sa pokúsi určiť dôvody zlyhania a potom sa ich pokúsi napraviť.

Nejde o malware alebo vírus, ale o súčasť aktualizácie spoľahlivosti vytlačenej spoločnosťou Microsoft. Môže sa tiež považovať za automatizovaný nástroj na riešenie problémov, ktorý sa nasadzuje na určenie a tiež nahlásenie príčin zlyhania (sťahovanie aktualizácií) a následný pokus o ich odstránenie.

Je Rempl vírusom

Po prečítaní vyššie uvedeného by ste mali vedieť, že rempl nie je malware alebo vírus. Je to vlastne súčasť aktualizácie spoľahlivosti od spoločnosti Microsoft a je to tiež automatizovaný nástroj na riešenie problémov, ktorý je nasadený na zisťovanie a hlásenie problémov s aktualizáciami systému Windows.

V skutočnosti nejde o vírus. Ak neveríte a nemáte podozrenie, že je váš počítač napadnutý vírusom, môžete vykonať antivírusovú kontrolu.

Odstráňte priečinok REMPL

Ak sa vám páči priečinok rempl, môžete ho odstrániť, pretože odstránenie priečinka nespôsobí nijaké škody pre váš operačný systém Windows. Ak chcete odstrániť priečinok rempl, môžete ho odstrániť podľa podrobných pokynov uvedených nižšie.

rempl

stiahnite si nástroje droidov mtk

Túto úlohu budete musieť deaktivovať v Plánovači úloh a tiež odstrániť alebo premenovať priečinok.

  • Otvorte „Plánovač úloh“. Ďalej klepnite na „ Knižnica plánovača úloh „Na ľavom bočnom paneli a prejsť na„ Microsoft „.
  • V časti „Microsoft“ rozbaľte Windows Priečinok „REMPL“. Keď tam nájdete, vyhľadajte „ škrupina „Úloha na pravej table
  • Vyberte ho a klepnite na „ Odstrániť „Vymazať zo zoznamu. Po zobrazení výzvy kliknite na Áno „Na potvrdenie akcie.
  • Môžete tiež odstrániť alebo premenovať priečinok „REMPL“ v priečinku C: Program Files , aby sa systému Windows nepodarilo nájsť a spustiť spustiteľné súbory. Možno však budete musieť prevziať vlastníctvo a úplnú kontrolu nad priečinkom REMPL.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Riešenie na riešenie vysokého využívania hostiteľa poskytovateľa WMI v systéme Windows 10