Čo je Grinning Filter na TikToku - ako ho získať

úškrnový filter na tiktok

Keby bol život len ​​dokonalý a vy by ste sa mohli stále usmievať. Teraz môžete virtuálne; aspoň na TikTokactually. Nový filter Grinning vás bude usmievať neustále, aj keď vy chlapci nechcete! V tomto článku si povieme, čo je Grinning Filter na TikToku - ako to získať

Čo je Grinning Face Filter na TikToku?

Filter Grinning Face je v podstate najnovším AR efektom, ktorý sa pridáva k nadbytku ďalších týchto typov efektov, ktoré TikTok vidí. Tento efekt dodá vašim zubom sadu zubov a široký úsmev. To divákovi poskytne ilúziu, že sa usmejete. Na papieri to však nemusí znieť tak zaujímavo, verte nám, chlapci, možno ste nikdy nevideli nič zaujímavejšie a čudnejšie, kedykoľvek dôjde na filtre. Tento filter navyše môžete použiť nielen na pohyblivé obrázky, ale aj na statické fotografie.

Rovnako môžete pre tento filter použiť aj zadný fotoaparát. Všetky z nich poskytujú skutočne veselé výsledky. Na úvod ľudia vytvárajú svoje rodinné fotografie z minulého roka a používajú tento efekt na tieto obrázky. Toto im vlastne dáva predstavu, ako by vyzerali ich pradedovia, kedykoľvek by sa usmievali! Rovnako ľudia pomocou tohto zadného fotoaparátu vyskúšajú tento filter aj u mnohých svojich priateľov a rodinných príslušníkov.

Čo je Grinning Filter na TikToku - ako ho získať

Úškrnný filter je skutočne nový filter AR pridaný do dlhého zoznamu filtrov, ktorý je k dispozícii v aplikácii TikTok. Filter v zásade dodáva na tvári falošné zuby len s úsmevom a prekrýva ich cez ústa. To vytvára ilúziu, že sa široko usmievate.

Najlepšie na filtri je, že ho môžete dokonca použiť aj na čítacej kamere. To v skutočnosti znamená, že môžete pridať filter k iným ľuďom a dokonca aj k statickým obrázkom. Na TikToku sú niektoré veselé videá, keď ľudia robia presne toto.

Získajte úsmevový filter na TikToku?

Ak aj vy chcete vyskúšať nový filter, postupujte podľa tejto príručky nižšie. Všetko, čo potrebujete, je účet TikTok. Len do toho a otvorte vo svojom telefóne aplikáciu TikTok.

Teraz stačí klepnúť na tlačidlo + na spodnom paneli. Týmto sa otvorí obrazovka fotoaparátu. Vy, chlapci, nemusíte nahrávať video, aby ste mohli použiť efekt Šklebenie sa.

Stlačte tlačidlo „Efekty“ vedľa tlačidla „Záznam“ v dolnej časti. Teraz musíte vyhľadať filter. TikTok, bohužiaľ, v skutočnosti neumožňuje použiť na jeho filtroch funkciu vyhľadávania. Filter by mal byť tiež v časti Trendy alebo Nové. Filter má tvár spolu s úsmevom na tvári.

Môžete jednoducho klepnúť na filter pripojený k spodnej časti videa TikTok, ktoré filter tiež používa. Týmto sa v podstate dostanete na stránku filtra. Stačí kliknúť na „Použiť tento filter“ a zobraziť ho na stránke fotoaparátu.

Ako môžete použiť tento filter?

Ak chcete na TikToku použiť Grinning Face Filter, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  • Najskôr stačí otvoriť vo svojom zariadení aplikáciu TikTok.
  • Potom kliknite na ikonu plus v dolnej časti. Vy naozaj nemusíte nahrávať.
  • Naľavo od tlačidla nahrávania uvidíte tiež možnosť Efekty, stačí na ňu kliknúť
  • Teraz prejdite do sekcie Trendy alebo Nové a tiež by ste mali nájsť filter Úsmev. Bude to to isté, čo sme označili nižšie, aj keď sa jeho umiestnenie môže tiež líšiť.
  • Vy, chlapci, môžete teraz začať nahrávať a predviesť svoj úsmev na tvári ostatným svetom!
  • Ale ak sa vyskytnú pri hľadaní tohto filtra nejaké problémy, existuje aj niekoľko ďalších spôsobov. Na začiatok môžete prejsť na vyhľadávací panel a pozrieť sa tiež na Grinning Face.
  • Potom si už len vyberte ktorékoľvek z videí s uvedeným hashtagom. A potom by ste mali vidieť Grinning filter umiestnený vľavo dole.
  • Kliknite na ňu alebo môžete tiež priamo klepnúť na kľúčové slovo #grinning. Potom kliknite na tlačidlo Nahrať a to je všetko.

úškrnový filter na tiktok

Čo je to vlastne hashtag úškrnného filtra?

Ak chcete, chlapci, pozrite si všetky videá, ktoré používali úsmevný filter. Môžete to urobiť výberom hashtagu „škerenie sa“. Môžete jednoducho kliknúť na odkaz nižšie, aby ste sa dostali priamo na značku hash. Hashtag má momentálne viac ako 38 miliónov zobrazení!

Najlepšie usmievavé filtračné videá na TikToku

Tu sú niektoré z videí cez šklebiaci sa filter na TikToku, ktoré je vaše obľúbené?

NECHCEL SOM SI REALIZOVAŤ PREPNUTIE NA ZRKADLO SNSJSJSJSJJSJZJZB v skutočnosti to neznášam # zrkadlo # úsmev #grin #grinning # filter #strašidelné # prechody #fyp ♬ Billie Eilish X Matt Stefanina Remix - Jiro Morato

@ moll.collins Tento filter ma núti zomrieť #grinning #BeatsDaisyChallenge #prank #foryoupage ♬ Papierové roviny - M.I.A.

@ pereslu To je jediný možný spôsob, ako vidieť úsmev Victorie Beckhamovej #grinning # komédia #funnyvideos #lol #dualipa #Spice Girls #adele #uk #vinyl # úsmev ♬ originálny zvuk - Emma Jane

@ wianmagic Predstavte si, že sa vždy musíte takto usmievať # Grinning #fyp #tiktoksa ♬ Buďte šťastní - Dixie D’Amelio

@thelenart 🇸🇮 #grinning # úsmev # zubná kefka #army #slovenia #Slovinsko ♬ originálny zvuk - sam aldridge

@ charliejbavester 🤣 Najdesivejšia vec vôbec #fyp #fyp #grinning #vyletí vtáčik ♬ Billie Eilish X Matt Stefanina Remix - Jiro Morato

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Vedzte všetko o ovládaní živlov v dopade Genshin

samsung j3 luna pro root