Čo je režim Discord Streamer - (podrobne)

V súčasných rokoch získal Discord popularitu hernej komunikačnej platformy. O režime Discord Streamer je teda potrebné vedieť.

Každý hráč sa stane tvorcom obsahu streamovaním do svojej hernej relácie s iným prehliadačom. Týmto spôsobom si môžu vytvoriť svojich pár fanúšikov, ako aj komunitu. S rastúcim počtom streamujúcich obyvateľov však rastú aj príslušné obavy o bezpečnosť. To je dôvod, prečo spoločnosť Discord spustila režim streamovania. S cieľom udržať náhodné záblesky citlivých údajov na minimálnej úrovni.

Režim Discord Streamer

Prečítajte si tento príspevok, ktorý vám pomôže dozvedieť sa viac o režime Discord Streamer. A môžete ho správne použiť s ostatnými divákmi.

V tomto príspevku môžete pochopiť, čo je režim streamera v aplikácii Discord a ako povoliť režim streamu. V tejto aplikácii, ak chcete získať dobrú povesť s vysoko postavenou obrovskou komunitou. Mali by ste povoliť aj režim streamu.

Poďme sa poďme dozvedieť viac o tom, čo je režim streamer.

mtk droid tools 2.5.3

Čo je to režim streamera pri nezhodách:

Režim Discord Streamer je nevyhnutný na streamovanie video relácie, pri ktorej používateľ premietol obsah obrazovky diváka. Tiež, ak neexistoval žiadny nástroj na úpravu materiálu, ktorý sa môže zobraziť na obrazovke Discord obrazovky druhého diváka. Musíte si myslieť, že niektoré základné údaje skĺzli. Táto situácia môže predstavovať veľký problém.

Predstavte si napríklad, že ste hru streamovali stovkám divákov, ale zrazu sa zobrazí kontextové okno s oznámením. V tejto situácii budú všetci diváci, ktorí s vami aktivovali, schopní vidieť obsah notifikačnej správy. Nie je to dobrá situácia.

Diváci môžu urobiť správu so snímkou ​​obrazovky a môžu tieto informácie zneužiť. Napríklad: môžu získať prístup k menám vašich skutočných priateľov alebo k mene alebo adrese člena vašej rodiny. Na vyriešenie tohto typu problému bude režim Discord Streamer fungovať dobre. Režim streamovania môže zabrániť zverejneniu osobných údajov. Tento režim streamera skryje všetky informácie pred divákmi.

Aké informácie môže režim Streamer skrývať?

Režim Discord Streamer

Safari nemôže overiť totožnosť webových stránok

Prejdite na nesúlad režimu streamera a skryte štyri typy informácií, ako napríklad:

 • Osobné informácie:
  • Režim streamera môže skryť všetky osobné informácie. Chráni vašu e-mailovú adresu, prepojenie účtov a tiež značky nesúladu. Výsledkom je, že diváci nemôžu vidieť všetky tieto informácie, keď s vami komunikujú v aplikácii svár.
 • Odkazy na okamžité pozvanie:
  • Môžete skryť odkazy na rýchle pozvanie. Ak povolíte tento režim, diváci nebudú môcť vidieť žiadne odkazy na pozvánky, ktoré sa zobrazujú na karte Pozvánky v nastaveniach servera. Ak vaše odkazy na pozvánku explodujú na displeji, divákom sa namiesto odkazu na pozvánku zobrazí iba prezentácia v režime Streamer Mode.
 • Zvuk upozornenia:
  • Discord v režime Streamer vám pomôže deaktivovať zvuky pochádzajúce z aplikácie Discord. Zvuky môžu pochádzať zo zvuku spojenia kanála alebo zvuku upozornenia na pracovnej ploche. Ak chcete uložiť aplikáciu Discord, musíte povoliť režim streamu. Táto možnosť vám pomôže skryť všetky typy zvukov upozornení, keď sa s nimi spojíte.
 • Oznámenie o nesúhlase:
  • Možnosť Režim stream sa vám páči, pretože zablokuje všetok zvuk upozornenia Discord. Bude môcť deaktivovať aj zvuk upozornení na pracovnej ploche na obrazovku diváka. Ak chcete uložiť odkaz alebo údaje od iných divákov, môžete povoliť režim streamu a skryť pred nimi všetok zvuk upozornenia na nesúlad.

Ako povoliť režim streamu?

Ak chcete povoliť režim discord streamer, musíte prejsť niekoľkými krokmi. Ďalej vysvetľujem jednotlivé kroky.

Pozrime sa, ako povoliť režim streamera. Povolenie režimu Streamer pozostáva z niekoľkých krokov. Najskôr musíte integrovať Discord s jednou zo svojich streamovacích platforiem, ako sú Twitch alebo YouTube. Potom by ste mali povoliť prekrytie OBS a nakoniec povoliť režim Streamer. Nakoniec môžete pridať nejaké ďalšie aplikácie tretích strán, ktoré vám pomôžu vo vašej streamovacej kariére.

Krok 1: Integrácia

Ak ste ešte nespustili svoj kariérny režim Discord streamer, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je integrovať svoju streamovaciu platformu do tohto nástroja. Ak to chcete urobiť, musíte:

 • Stlačte ikonu ozubeného kolieska, čo znamená tlačidlo „Nastavenie“ v dolnej časti obrazovky.

android 7.0 rom na stiahnutie
 • Klepnite na kartu „Pripojenie“ na stránke používateľských nastavení.
 • V tomto kroku musíte prejsť do nastavenia servera.
 • Teraz klepnite na „Ponuka integrácií“.
 • Vyberte platformy, s ktorými chcete synchronizovať svoj účet Discord.
 • Kliknite na políčko „Synchronizovať“.

Krok 2: Povolenie OBS

OBS znamená, že softvér pre otvorené vysielanie je freewarová súprava na streamovanie. Môže sa integrovať do Discordu. Môžete ho ľahko nastaviť a tiež prispôsobiť tak, že pripája discord chat k streamu, hrá discord chat, atď.

Aby ste to dosiahli, musíte Stiahnuť ▼ a nainštalujte si aplikáciu. Potom vás OBS upozorní, že chce získať prístup k určitým aspektom vášho klienta Discord. Po schválení budete môcť prekrytie upravovať ľubovoľným spôsobom, ktorý vám vyhovuje.

Discord je tiež kompatibilný s Xsplit stream kit, ak to chcete radšej ako OBS.

Krok 3: Povolenie v režime Streamer:

Keď máte nastavené všetko na streamovanie, môžete ísť blokovať všetky typy citlivých údajov. Ak chcete povoliť režim streamera, musíte urobiť:

 • Otvorte možnosť „Používateľské nastavenie“.
 • Prejdite na možnosť „Režim streamera“.
 • Kliknite na možnosť „Povoliť režim Streamer“, ktorá našla sekciu „Režim Streamer“.

Ak používate OBS alebo Xsplit, výberom možnosti „Automaticky povoliť / zakázať“ sa pri spustení týchto súprav vždy zapne režim Streamer, takže by ste si nemali robiť starosti so zabudnutím na skrytie citlivých údajov alebo narušením ochrany osobných údajov.

Kliknutím na možnosť „nastavenia klávesovej väzby“ môžete nastaviť určený kláves na klávesnici, ktorý automaticky zapne režim streamovania.

Aplikácie tretích strán (voliteľné):

Keď povolíte režim discord Streamer, môžete od prvého kroku pridávať ďalšie aplikácie tretích strán pomocou rovnakej ponuky Integrácie.

Napríklad budete chcieť pridať ‘Nočného robota’, ktorý moderuje váš chat a ten sa môže synchronizovať s robotom Discord, ktorý moderuje váš chat. K dispozícii je tiež rozšírenie Muxy, ktoré je v podstate rozšírením Twitch, ktoré sa pripája k vášmu serveru Discord. Svojich divákov môžete upozorniť, keď idete naživo. Ukážte analytiku režimu streamu a uverejňujte správy predplatiteľov na chate Discord.

Spodná čiara:

Dúfajme, že máte v Discorde skvelý koncept, čo je režim streamer.

Ďakujeme čoraz viac režimu Discord Streamer. Teraz môžete hrať akúkoľvek hru s väčším počtom divákov bez akéhokoľvek nebezpečenstva. Nemusíte sa obávať, že by padol akýkoľvek osobný odkaz alebo údaje do nesprávnych rúk.

ako funguje livewave

Vynikajúcou možnosťou je „Povoliť automaticky“, ktorá môže pridať vrstvu ako zabezpečenie. Integrácia s niekoľkými widgetmi vám pomôže nakŕmiť neopatrné streamovanie.

Ak máte dobrý pocit, že viete, čo je režim discord streamer, môžete ho zdieľať so svojimi priateľmi.

Pozri tiež: Vypnite bezpečný režim Tumblr