Čo môžete očakávať od hlavnej témy Apple 25. marca?

Budúci pondelok, 25. marca máme hlavný príspevok spoločnosti Apple a toto môže byť jedno z najdôležitejších za posledné roky. Tento týždeň chcel Apple vyčistiť všetky pochybnosti, pokiaľ existujú, ktoré sú v strede pozornosti udalosti. Po predstavení všetkého hardvéru sa udalosť zameria na služby.

Tim Cook bude na pódiu v Steve Jobs Theatre budúci pondelok, povie dobré ráno a predvedie dve nové služby, ktoré budú predstavovať nový základný kameň spoločnosti. Apple zvyčajne nepodniká falošné kroky a služby budú odteraz dôležité.

Keynote spoločnosti Apple

Je to Showtime

Zdá sa, že z pozvánky bolo zrejmé, že počas hlavnej témy bude pozornosť zameraná na video a filmové služby spoločnosti Apple. Okrem toho by však spoločnosť Apple mohla ohlásiť aj ďalšiu službu predplatného časopisov a novín. To je to, čo vieme o oboch.

ako vymazať zhody na tinder

Obe služby môžu byť vývojom dvoch aplikácií, ktoré Apple už má k dispozícii televíznu aplikáciu a Apple News. Tieto dve služby sa zlepšia a Apple bude počítať ich platbu vo forme predplatného.

Apple Video

Ako sme už nedávno vedeli, Video spoločnosti Apple služba nebude ako ostatné. Spoločnosť Apple sa rozhodla byť producentom aj platformou. To znamená, že zvyšné služby sú vítané v systéme Apple, ktorý dokáže dokonca určiť ceny. Do tejto služby by mohli byť zahrnuté aj ďalšie platformy ako HBO a Amazon Video, aj keď Netflix momentálne nebude pridaný.

Apple má vo výrobe niekoľko sérií a filmov a mnohé z nich už natáčanie dokončili. Je pravdepodobné, že na pódiu uvidíme niekoľko jeho protagonistov, pretože sa povráva, že na podujatí sa zúčastní niekoľko hollywoodskych hviezd.

Pozri tiež: Najnovší koncept skladacieho iPhone je doposiaľ najúspešnejší

Koľko to bude stáť?

Čo sa týka ceny, je to všetko záhada. Pri niektorých príležitostiach sa špekulovalo, že používatelia zariadení Apple môžu mať prístup k určitej časti katalógu zadarmo.

recenzia emulátora xbox 360

Hovorilo sa tiež o možnom predplatnom Apple Premium, v ktorom by sme mali prístup ku všetkým službám spoločnosti: Apple Music, Apple Video, Apple News a dokonca k niektorým GB navyše v iCloude. Nie je známe nič iné a na udalosť si budeme musieť počkať.

Kde bude k dispozícii?

Na inú zaujímavú otázku je ťažké odpovedať. Aj keď sa cítime veľmi dobre pre používateľov krajín, ktoré nie sú anglosaské, je pravdepodobné, že spočiatku budú k dispozícii iba v anglicky hovoriacich krajinách: USA, Veľkej Británii, Kanade a Austrálii.

Je to veľmi nepravdepodobné Videoslužba spoločnosti Apple dorazí v rovnakom čase do Španielska, Mexika a zvyšku Latinskej Ameriky, hoci nikdy neviete, Apple Music bola uvedená na trh po celom svete.

Tiež sa vám môže páčiť: Odvetvie nosenia oblečenia porastie v roku 2019 vďaka Apple Watch o 15%

Apple News

Ďalšou z najviac hovorených služieb sú služby časopisov a novín. Existujú veľké mená, ktoré sa už do projektu zapojili a všetko nasvedčuje tomu, že sa ho v pondelok tiež dočkáme v keynote, hoci pravdepodobne nezachytáva toľko zameraní ako videoslužba.

Apple získal spoločnosť s názvom Textúra už dávno, čo ponúkalo predplatné vo výške 9,99 dolárov a mohli ste si vychutnať viac ako 200 časopisov. Plán spoločnosti Apple je urobiť niečo podobné, ale s hlbším katalógom a dôležitými novinami.

Pretože je službou, v ktorej je nevyhnutné dosiahnuť dohodu s novinami a časopismi v každej krajine, je pre nás ešte ťažšie ju vidieť mimo USA ako videoslužbu.