Čo znamená počet v zátvorkách na YouTube

Čo znamená počet v zátvorkách na YouTube

Chrome a Firefox tiež začali vykazovať čísla na internete YouTube tab. Čísla sú v skutočnosti uvedené v zátvorkách a každý deň sa menia. Jedného dňa sa na karte vášho prehliadača môže zobraziť znak (2) vedľa služby YouTube. Nasledujúci deň môže byť preč, alebo by sa to vlastne mohlo zmeniť na (5). V tomto článku si povieme, čo znamená počet v zátvorkách na YouTube. Poďme začať!

Používatelia nemôžu skutočne zistiť, či ide skutočne o novú funkciu prehľadávača alebo či funguje aj rozšírenie alebo doplnok. Číslo sa tiež zdá byť ľubovoľné a pre väčšinu z nich v skutočnosti nič neznamená. Číslo nie je ľubovoľné a rovnako ho nevygeneruje ani váš prehliadač alebo doplnok. V skutočnosti pochádza z upozornení služby YouTube. Tu je príklad, ako sa môžete zbaviť čísla na karte YouTube.

Najskôr stačí otvoriť YouTube. Potom ho nechajte načítať a skontrolujte, či sa číslo zobrazuje na karte alebo nie. Ak sa tak stane, stačí sa pozrieť do pravého horného rohu rozhrania YouTube. Ľuďom sa zobrazí váš profilový odznak. Vedľa je vlastne ikona zvončeka spolu s vlastným číselným znakom. Táto ikona zvončeka označuje aj nové alebo neprečítané upozornenia YouTube. Ak ich máte veľa, číselný znak bude mať skutočne viac ako 99+.

ako nastaviť makro

Čo znamená počet v zátvorkách na YouTube

Číslo na karte YouTube v zásade zobrazuje presný počet neprečítaných upozornení YouTube, ktoré máte. Ak sa ho chcete zbaviť, stačí raz klepnúť na ikonu zvončeka. Teraz sa otvorí malé okno s vašimi upozorneniami. Môžete ich prejsť, ak chcete, ale nie je to skutočne nevyhnutné, ak chcete iba skutočne vymazať číslo na karte YouTube. Stačí klepnúť na mimo okna, aby ste ho zavreli. YouTube teraz označí upozornenia ako prečítané a tiež ich počet zmizne z karty.

V skutočnosti nejde o novú funkciu prehliadača Chrome alebo Firefox. Facebook a Twitter tiež prejavujú toto isté správanie. Na karte Facebook sa potom zobrazí počet nových upozornení, ktoré máte. Na karte Twitter sa zobrazuje aj počet nových tweetov.

Táto zmena sa javí ako zmena, ktorú YouTube presadil v posledných dňoch. Web má upozornenia najdlhšie, až teraz však pridala podporu ich zobrazenia na karte.

Ak odmietnete upozornenia, zmizne aj číslo na karte. Toto v skutočnosti nie je trvalé. Kedykoľvek budete mať na YouTube nové upozornenia, na karte sa znova zobrazí aj číslo. V skutočnosti neexistuje trvalé vypnutie. Môžete si vyhľadať doplnok aj rozšírenie, ktoré vypína upozornenia na karte. Potom však budete musieť zabudnúť na oznámenia pre ďalšie webové stránky.

Ďalším riešením je vlastne ich vypnutie pre všetky kanály a aktivitu na YouTube. Funguje to iba vtedy, ak považujete upozornenia YouTube tiež za zbytočné.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám toto páči, čo znamená číslo v zátvorkách uvedené na článku na youtube a tiež vám to pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako skontrolovať verziu kódu Product Key systému Windows