Čo znamená IOS a čo to je?

Operačný systém iOS od spoločnosti Apple je starý viac ako desať rokov, ale čo je to iOS, čo vlastne znamená iOS a ako zapadá do vášho iPhonu a iPadu? Zahŕňa tiež to, čo to znamená, ako aktualizovať iPad alebo iPhone na najnovšiu verziu a všetko, čo potrebujete vedieť o systéme iOS 11. V tomto článku si povieme, čo znamená IOS a čo to je? Poďme začať!

ako získať nfl nedeľný lístok na kodi

Čo je to iOS? | čo znamená ios

Nepochybne sme túto skratku - iOS - videli stokrát a miliónkrát. Ako už možno viete, iOS znamená operačný systém iPhone . V skutočnosti funguje iba pre hardvér spoločnosti Apple Inc. Počet zariadení so systémom iOS v dnešnej dobe zahŕňa aj Apple iPhone, iPod, iPad, iWatch, Apple TV a samozrejme tiež iMac. To bol vlastne prvý, ktorý vo svojom názve použil značku i. Môžete mať prehľad o tom, aké zariadenia podporuje najnovšia verzia systému iOS Web spoločnosti Apple

Spoločnosť Apple prvýkrát predstavila dnes už ikonickú značku „i“ spolu s iMacom v roku 1998. Počas tohto oznámenia Steve Jobs zdieľal tento hlavný význam ..., ktorý vychádza zo spojenia vzrušenia internetu s jednoduchosťou počítačov Macintosh.

čo znamená ios

Ďalej | čo znamená ios

Okrem odkazu na internet a zamerania iMacu na to, aby spotrebitelia mali skutočne dobrú online skúsenosť, Jobs rozšíril, že pre nás mám na mysli aj nejaké ďalšie veci ... iMac sa v skutočnosti zameral na spotrebiteľov, ako aj na vzdelávací trh. To zapadá do ďalších tém „i“ ako je jednotlivec, inštruujte, informujte a inšpirujte sa tiež.

root htc jeden m8 marshmallow

Takmer o rok neskôr na veľtrhu Macworld v roku 1999 Jobs predstavil iBook ako spotrebiteľský notebook spoločnosti Apple ako iMac. Potom v roku 2001 na malom mediálnom podujatí predstavil iPod.

V čase, keď spoločnosť Apple oznámila svoj príznačne pomenovaný smartphone, sa značka „i“ stala pojmom a stala sa populárnou aj pre iPod. iPhone v roku 2007 (jednou z troch funkcií tentpole bol prielom v oblasti internetovej komunikácie).

IPod touch bol vydaný na jeseň 2007 a na zariadeniach iPhone aj iPod touch bol iPhone OS prevádzkovaný 3 roky až do roku 2010. Pôvodný iPad bol uvedený na trh v roku 2010. Na krátku dobu fungoval aj iPhone OS, kým Apple nevydal 4. generáciu. mobilného softvéru spolu s novým, oveľa vhodnejším názvom pre rôzne zariadenia, na ktorých bežal. IOS 4.0. Odvtedy spoločnosť Apple každoročne na jeseň vydáva novú aktualizáciu systému iOS.

O čom je iOS? | čo znamená ios

iOS je všeobecne rozšírený pre svoje užívateľsky príjemné vstavané rozhranie. V systéme iOS si môžete ľahko stiahnuť aplikáciu z App Store, pretože operačný systém beží bezchybne, aby aplikácie bežali hladko. V Apple App Store, najslávnejšom obchode s aplikáciami zo všetkých mobilných zariadení, je možné nájsť a stiahnuť asi 2 milióny aplikácií.

iOS je synonymom pre multidotykové rozhranie, čo je pre používateľa zariadenia Apple skutočne veľmi výhodné. Existuje tiež niekoľko gest na obsluhu zariadenia (prejdenie prstom, stiahnutie prstov atď.).

Okrem toho je iOS najslávnejšou platformou operačného systému na svete pre vývoj mobilných aplikácií.

čo znamená ios

oprava prerušenia na youtube

Výhody systému iOS pre vaše podnikanie čo znamená ios

  1. Používatelia systému iOS sú zvyčajne spokojní používatelia. Vďaka intuitívnemu a užívateľsky prívetivému rozhraniu spoločnosti Apple je tento softvér ideálny na propagáciu vášho podnikania.
  2. iOS tiež ponúka dobré zabezpečenie. Je to veľká výhoda pre vašu firemnú aplikáciu, pretože poskytuje ochranu pred vírusmi a všetkými ostatnými internetovými hrozbami;
  3. Aplikácie iOs sú rastúcim trhom, kde môžete získať nových zákazníkov a hmatateľne zvýšiť svoj indikátor predaja.
  4. Vývojom aplikácie pre iOS ste schopní osloviť svoje cieľové publikum, čo zaručuje návratnosť vašich investícií.
  5. Služby pre vývoj aplikácií pre iPhone zaisťujú vysokú úroveň zabezpečenia transakcií. Aplikácie založené na systéme iOS využívajú zabezpečenie na vysokej úrovni zabezpečenia a takmer vôbec nič neznamenajú možnosť hackerstva.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám toto páči, čo znamená ios a bude vám užitočný. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

najlepšie roms pre nexus 6p

Pozri tiež: Ako sťahovať zvonenie a oznamovacie tóny iOS 10