Odvetvie nosenia oblečenia porastie v roku 2019 vďaka Apple Watch o 15%

Úspech v predaji Apple Watch povedie v tomto roku 2019 k rastu priemyslu inteligentných hodiniek a nositeľných zariadení až na 15%, v porovnaní s predchádzajúcim rokom. Absolútne beštiálny rast. Naznačujú to údaje, ktoré nedávno zhromaždila firma IDC.

Predpovede IDC zvýšili senzácie, ktoré nám priniesla analýza trhu spoločnosti eMarketer. Analytická spoločnosť, ktorá na konci roka 2018 navrhla, aby sa v roku 2019 zvýšil predaj inteligentných hodiniek o 10%.

Medzitým sa odhaduje, že predaj Apple Watch počas roku 2019 porastie o 40%. Pravdou je, že popularita inteligentných hodiniek spoločnosti s nahryznutým jablkom sa v posledných rokoch výrazne zvyšuje. Na zvýšenie predaja o 40% by však Apple musel rozšíriť svoje prevádzky globálne.

Apple Watch

Apple Watch pomôžu zvýšiť predaj inteligentných hodiniek

Podľa IDC odvetvie trhu s nositeľnými výrobkami vzrastie v roku 2019 o 15,3%. To by zahŕňalo predaj 198,5 milióna kusov inteligentných hodiniek, náramkov na sledovanie zdravia a inteligentných čarodejníkov.

Údaje takisto naznačujú, že do roku 2023 sa používanie a predaj nositeľných zariadení zvýši na 279 miliónov kusov.

Tiež sa vám môže páčiť: Čo robiť s nefunkčným iPhone alebo iPad?

Ako Oblečenie označuje IDC oblečenie a doplnky, ktoré obsahujú technológie a ktoré umožňujú spojenie s neobmedzeným počtom služieb, ako sú Bluetooth, Wi-Fi, bezkontaktné platby, elektrokardiogramy atď.

NOSIČE MÔŽU POMOCI ZRÝCHLIŤ TRANSFORMÁCIU DIGITÁLNYCH SPOLOČNOSTÍ PRENOSOM INFORMÁCIÍ, KTORÉ POVOLUJÚ RÝCHLEJŠIE VYPLNENIE ÚLOH .

Inteligentné hodinky však patria k dominantnému sektoru v kategórii nositeľných zariadení. Inteligentné hodinky v skutočnosti počas celého roka 2018 využili celkovo 44,2% z predaja nositeľných zariadení, aj keď sú najdrahšími zariadeniami v tejto kategórii.

Apple Watch budú aj naďalej rok v čele predaja
V súčasnosti tvoria rôzne modely Apple Watch spoločnosti s ohryzenými jablkami 44,2% trhu s nositeľnými výrobkami. IDC však tvrdí, že toto číslo bude naďalej rásť, konkrétne až na 45,6% v roku 2019. A v skutočnosti bude naďalej stúpať na 47,1% v roku 2023.

Inteligentné hodinky spoločnosti Apple budú nepochybne viesť v predaji nositeľných zariadení, ako to robí pravidelne a dôsledne už roky.

Inteligentné hodinky tvorili v roku 2018 44,2% CELÉHO TRHU NOSENIA A JE ODHADOVANÉ, ŽE ICH AKCIA V ROCE 2023 RASTE NA DOSIAHNUTIE 47,1%.

Zvýšenie predaja Apple Watch má veľa zásluh. Pretože jeho úspech postupne rastie, a to aj napriek konkurencii Androidu a ďalších výrobcov, ktorí sa dostávajú na trh.

Okrem toho IDC tiež predpokladá, že bezdrôtové slúchadlá budú mať dobrý rast v priebehu roku 2019. Nestane sa to rovnako s inteligentnými náramkami, ktoré budú naďalej rásť, ale oveľa pomalším tempom.

Pokiaľ ide o smartfóny, analýza spoločnosti IDC naznačuje, že v roku 2019 bude mať predaj 90,6 milióna kusov.

Tiež si pozrite: IPhone XS stráca test rýchlosti proti Samsungu Galaxy S10

Vývoj nosenia v roku 2019

Nositeľné doplnky začínajú v našom živote hrať veľmi dôležitú úlohu. Táto technológia je navrhnutá tak, aby nám spríjemňovala život. V prípade inteligentných telefónov nám pomáhajú vykonávať akékoľvek úlohy v priebehu niekoľkých sekúnd, pretože ich máme vždy po ruke. No nositeľné doplnky sú ešte viac po ruke.

RAST INTELIGENTNÝCH ASISTENTOV V OBLEČENÍ, AKO V REMIENKACH A V SLÚCHADLÁCH, JE TREND, KTORÝ JE HODNOTNÝ.

Okrem toho nám nositeľné pomôcky nielen pomáhajú spojiť sa s inými ľuďmi a dostávať zaujímavé informácie ..., ale majú tiež veľký pokrok v monitorovaní zdravia, pohybu a dokonca aj kvality spánku.

Ale počkajte, je toho viac: Nová povesť hovorí, že tri fotoaparáty iPhone XI / 11 budú v štvorcovom premietaní

Nastane okamih, v ktorom sa inteligentné hodinky, inteligentné náramky a tiež bezdrôtové slúchadlá budú musieť vyvíjať, aby prekonali používateľskú skúsenosť so smartfónmi. Zdá sa to prirodzeným procesom vývoja technológie. Nahradia nositeľné prvky do smartfónov? Zdá sa, že všetko naznačuje áno, ale preto budeme musieť investovať do ďalších vývojových ciest týkajúcich sa flexibilných dotykových obrazoviek, projektorov, fotoaparátov a dlhej atď.