Účet WDAG Utility v systéme Windows 10 - Čo to je

Účet WDAG Utility

Ak používate najnovšiu verziu Windows Verzia 10, musíte mať WDAGUtilityAccount vo vašom systéme, ktoré môžeme spozorovať v LUSRMGR modul snap-in. V tomto článku si povieme o účte WDAG Utility v systéme Windows 10 - Čo to je. Poďme začať!

Účet WDAG Utility v systéme Windows 10 - Čo to je

WDAGUtilityAccount je teda vlastne špeciálny účet v systéme so systémom Windows 10 V1709 alebo neskôr. Tento účet je pridružený k účtu Guard aplikácií Windows Defender ( WDAG ) a je súčasťou aplikácie Zabezpečenie Windows. Pamätajte, že tento účet je integrovaný do operačného systému. Niektorí používatelia ho môžu podozrievať ako vírus alebo malware, v skutočnosti však ide o účet spravovaný systémom. Rovnako ako DefaultAccount, a je tiež úplne bezpečný.

Účet WDAG Utility je v systéme OS predvolene k dispozícii, je však tiež deaktivovaný. Kedykoľvek povolíte WDAG, potom použite tento účet prostredníctvom systému Windows.

ako zmeniť zvuk fb messenger

Teraz si musíte uvedomiť, čo je program Windows Defender Application Guard? WDAG Utility Account je špeciálny program pre návrh prostredníctvom Microsoft , ktorý vám pomôže blokovať novšie a staršie bezpečnostné hrozby. To môže aj tak prevziať kontrolu alebo ovplyvniť vaše zariadenie. Spolu s týmto prístupom spoločnosť tiež tvrdí, že ukončuje bezpečnostné útoky tým, že zastaráva aj súčasné metódy viktimizácie.

WDAG alebo Application Guard je k dispozícii aj v prehliadači Microsoft Edge, ktorý je v zásade zabudovaný do systému Windows 10. Podľa Microsoft , kedykoľvek povolíte WDAG a používateľ skutočne navštívi nedôveryhodnú webovú stránku, ktorá je zraniteľná voči zariadeniu. Web sa otvára v virtualizačnom základnom kontajneri. Ak zraniteľný web skutočne robí bezpečnostné útoky na zariadenie. Keď sa otvorí v základnom kontajneri virtualizácie, nebude mať úspech. Týmto prístupom teda zostáva v bezpečí aj hostiteľský počítač alebo pôvodné zariadenie. Kedykoľvek dôjde k tomuto typu scenárov, WDAG Utility Account hrá skutočne dôležitú úlohu. Môže tiež slúžiť ako používateľský účet pre tento základný kontajner virtualizácie.

Môžem premenovať alebo vymazať účet WDAG Utility?

Aj keď chlapci môžete premenovať WDAGUtilityAccount, nedoporučujeme vám to. Kedykoľvek budete priatelia premenovať WDAGUtilityAccount, môže sa znížiť bezpečnosť vášho zariadenia, pretože WDAG nebude fungovať rovnako dobre.

Pretože účet WDAG Utility je vlastne vstavaný účet spravovaný systémom. Že to nemôžete vymazať prostredníctvom účtu správcu.

spustenie výstupu zlyhalo. prosím skontrolujte log pre podrobnosti obs

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom WDAG Utility Account páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

pevný disk 5400 vs 7200

Pozri tiež: Rôzne spôsoby blokovania webových stránok pre dospelých v počítači so systémom Windows