Sledujte olympijské hry na Kodi - najlepšie online streamovacie služby

sledujte olympiádu na kodi

Nebude núdza o ľudí, ktorí sa chcú naladiť na zimné olympijské hry 2018. To sa koná od 9thdo 25thFebruára 2018 v juhokórejskom okrese Pyeongchang. Vystavených bude pätnásť športov a až 100 podujatí, na ktorých sa zúčastnia aj pretekári z najmenej 84 rôznych krajín. Ak ste občanom chladnej krajiny, kde je zisk olympijského zlata záležitosťou národnej hrdosti. Alebo si jednoducho užijete vzrušenie zo zimných športov, toto je udalosť, ktorú si určite nenechajte ujsť! V tomto článku si povieme niečo o olympijských hrách Watch on Kodi - Best Online Streaming Services. Poďme začať!

Televízne práva však drží množstvo rôznych vysielateľov po celom svete. To znamená, že v niektorých krajinách bude celý turnaj k dispozícii zadarmo. V iných krajinách sa však možno budete musieť zaregistrovať na predplatné televíznej služby. A smutné je, že na niektorých miestach bude skutočne malé alebo žiadne pokrytie vôbec.

Použite VPN

Existuje veľa rôznych národných vysielacích spoločností, ktoré sa venujú zimným olympijským hrám 2018. Od všetkých sa bude vyžadovať, aby obmedzili prístup k akémukoľvek obsahu streamovanému online. Je to tak preto, lebo spoločnosť Olympic Broadcasting Services, ktorá produkuje globálne zdroje, diktuje a predáva práva na tieto informácie prostredníctvom krajiny. Chce sa ubezpečiť, že nikto nemá skutočne prístup k neoprávneným streamom. To znamená, že vysielatelia použijú na kontrolu adries IP používateľov techniky geografického obmedzenia. Uistite sa, že nikto mimo svojej domovskej krajiny tento obsah v skutočnosti streamuje.

Nord VPN

Pros

 • ŠPECIÁLNA PONUKA: Dvojročný plán (68% zľava - odkaz nižšie)
 • Globálne viac ako 5 400 serverov
 • 256-bitové šifrovanie AES spolu s dokonalým utajením tiež
 • Prísna politika nulových protokolov aj v prípade premávky, ako aj metadát
 • Skvelý zákaznícky servis prostredníctvom chatu.

Zápory

 • Spracovanie vrátenia peňazí niekedy spomalí (vždy to však urobte).

nordvpn

NordVPN za posledné roky skutočne získal oprávnenie pre svoje rýchlosti pripojenia, úplne to však zmenili. Spolu s viac servermi ako kedykoľvek predtým a ich špičkovým šifrovacím protokolom NordLynx teraz nastavujú štandard aj pre výkon VPN. NordVPN je dostupnejší ako IPVanish alebo ExpressVPN, ich služby sa však blížia spolu s vynikajúcimi požiadavkami na šifrovanie a ochranu súkromia. Rovnako tiež nemajú žiadne obmedzenia týkajúce sa použitia dát.

dve modré šípky na ikonách

Sledujte olympijské hry na Kodi - najlepšie online streamovacie služby

Ak chcete mať prístup k úplnému pokrytiu každého športu, existuje niekoľko vynikajúcich vysielateľov, ktorí ponúknu službu online streamovania. Vďaka VPN by ste nemali mať problém dostať sa do ich streamov a užiť si toľko akcií zimných olympijských hier, koľko chcete. Tu uvádzame zoznam našich vysielateľov, aby sme sledovali:

BBC

BBC je v skutočnosti oficiálnym britským vysielateľom pre zimné olympijské hry 2018. Vždy ponúka komplexné pokrytie takmer všetkých udalostí. Nielen tých, ktorých sa britskí športovci skutočne zúčastňujú. Podrobnosti o ich vysielacích programoch zatiaľ nie sú k dispozícii, používatelia však môžu očakávať rozsiahle pokrytie. A každá udalosť bude pravdepodobne k dispozícii na stránkach zimných olympijských hier a na ich online streamovacej platforme, tiež v BBC iPlayer.

Ponúknu tiež obrovský výber funkcií, zvýraznení a všeobecných predstavení, aby ste nič nepremeškali. Ako britská verejnoprávna stanica bude všetko pokrytie BBC zadarmo pre všetkých používateľov a nebudú ani žiadne reklamy, aby to vydržalo.

Ako môžete sledovať zimné olympijské hry 2018 na BBC?

Po otvorení programu BBC iPlayer sa zobrazí výzva na potvrdenie, že skutočne máte britskú televíznu licenciu. Toto je v podstate zákonná požiadavka pre všetkých používateľov iPlayeru vo Veľkej Británii. Ak chcete sledovať celú akciu, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Najskôr sa zaregistrujte do siete VPN.
 • Potom si stiahnite aplikáciu VPN do vybraného zariadenia.
 • Pripojte svoju VPN aj k britskému serveru.
 • Navštíviť Olympijské hry BBC stránka alebo BBC iPlayer alebo si tiež stiahnite aplikáciu BBC Sport z iPlayer do svojho vybraného zariadenia.
 • Začnite sledovať zimné olympijské hry 2018.

NBC

V USA bude pokrytie zimných olympijských hier 2018 v skutočnosti vysielané na stanici NBC. Ponúknu kompletný a komplexný rozvrh spolu s väčšinou udalostí dostupných naživo a mnohými ďalšími vynikajúcimi programami, predstaveniami a programami. A najlepšie na ponuke NBC je, že celé ich pokrytie bude zadarmo aj pre mobilné a tabletové zariadenia. Aj vy tam budete mať prístup k mnohým exkluzívnym funkciám.

Ak sa nachádzate v USA, budete sa môcť naladiť na NBC, NBCSN a na sieťach NBC Universal, aby ste mohli sledovať pokrytie. Najlepšie však je navštíviť stránku NBCOlympics.com. Tam môžete chlapci vysielať každú udalosť naživo alebo ju sledovať na požiadanie neskôr, ako aj využívať tieto ďalšie funkcie. Len tak si stiahnite aplikáciu NBC Sports, kde bude k dispozícii rovnaké pokrytie.

Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 na NBC

Ak si chcete vychutnať všetko, čo ponúka zimná olympiáda 2018 na NBC. Uľaví sa vám, keď zistíte, že postup je ľahký. Ak chcete začať pozerať, postupujte podľa týchto 5 jednoduchých krokov:

 • Stačí sa zaregistrovať do siete VPN.
 • Potom si stiahnite aplikáciu VPN do vybraného zariadenia.
 • Teraz pripojte svoju VPN k serveru so sídlom v USA - odporúčame vám zvoliť si najbližšiu k vašej aktuálnej polohe, ale stačiť by mala akákoľvek.
 • Navštívte https://www.nbcolympics.com alebo si alternatívne stiahnite aplikáciu NBC Sports do svojho zariadenia.
 • Začnite sledovať zimné olympijské hry 2018.

Eurosport

Ďalšou možnosťou, ktorú môžu používatelia zvážiť, je Eurosport. Drží tiež práva na uvádzanie podujatí zimných olympijských hier vo Veľkej Británii a mnohých ďalších európskych krajinách. Ako špecializovaný športový kanál môžu používatelia tiež očakávať vysoko kvalitné pokrytie a širokú škálu predstavení. Nevýhodou Eurosportu je však to, že nie je zadarmo. Aby bolo možné sledovať zimné olympijské hry 2018 na Eurosporte, budú sa musieť používatelia prihlásiť buď na svoju 5 GBP / deň plán alebo ich 30 GBP / rok plán. Ak vás to však neodradí, potom je Eurosport ďalšou skvelou stávkou.

kde je môj parný priečinok windows 10

sledujte olympiádu na kodi

Ako sledovať olympijské hry na Kodi na Eurosporte

 • Najskôr sa zaregistrujte do siete VPN.
 • Stiahnite si aplikáciu VPN aj do vybraného zariadenia.
 • Potom pripojte svoju VPN k serveru so sídlom vo Veľkej Británii (alebo podobne ako v jednej z ďalších európskych krajín, kde má Eurosport vysielacie práva).
 • Navštíviť Eurosport webových stránkach a potom sa zaregistrujte buď na ich 5 GBP / deň plán alebo ich 30 GBP / rok
 • Začnite sledovať zimné olympijské hry 2018.

CBC

V Kanade sa zimné olympijské hry 2018 budú premietať výhradne na CBC. Ako krajina na severe má Kanada v skutočnosti veľkú vášeň pre zimné športy. Okrem nadšenej podpory mnohých kanadských konkurentov môžu diváci okrem živých prenosov každej udalosti sledovať aj skutočne širokú škálu ďalšieho obsahu. To všetko bude k dispozícii tiež zadarmo!

Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 na CBC

Sledovanie zimných olympijských hier na CBC je tiež skutočne jednoduchý proces, kedykoľvek použijete sieť VPN. Používatelia sa musia riadiť týmto jednoduchým 5-krokovým sprievodcom:

 • Stačí sa zaregistrovať do siete VPN.
 • Teraz si stiahnite aplikáciu VPN do vybraného zariadenia.
 • Pripojte svoju VPN k serveru so sídlom v Kanade. vlastne
 • Teraz navštívte úradníka CBC Stránka olympiády.
 • Začnite sledovať zimné olympijské hry 2018.

Najlepšie doplnky Kodi, aby ste mohli sledovať olympijské hry na Kodi

Existuje množstvo doplnkov, na ktoré by sa používatelia Kodi v podstate mohli pri pokrytí svojich zimných olympijských hier obrátiť. Niektoré sú skutočne vyhradenými doplnkami pre šport, iné však ponúkajú skvelé živé IPTV pokrytie. To zahŕňa kanály, ktoré skutočne vysielajú zimné olympijské hry. Aby sme vám pomohli zúžiť možnosti, tu je náš výber najlepších doplnkov Kodi, ktoré vám pomôžu skutočne sledovať zimné olympijské hry.

USTVNow

Doplnok USTVNow Kodi v zásade ponúka prístup k bezplatným televíznym kanálom z primárnych sietí OTA v USA. To v podstate zahŕňa NBC a jej množstvo kanálov, ktoré sú výhradným vysielateľom zimných olympijských hier aj v USA. To v skutočnosti znamená, že každá táto udalosť a predstavenie zimných olympijských hier, ktoré sa vysielajú naživo na stanici NBC, budú k dispozícii aj v tomto doplnku. Pretože odkazuje na oficiálne online streamovacie služby, môžu používatelia tiež očakávať vysokokvalitný stream.

WWW pre iPlayer

iPlayer WWW je vlastne doplnok Kodi pre službu BBC iPlayer. BBC je oficiálnym vysielateľom zimných olympijských hier vo Veľkej Británii a Spojenom kráľovstve. Ako sme už diskutovali vyššie, používatelia môžu tiež očakávať, že komplexné pokrytie bude k dispozícii prostredníctvom online streamovacej platformy BBC iPlayer. Tento doplnok je skutočne vynikajúci spôsob prístupu k tejto službe. Pretože je to vlastne ešte jednoduchšie použitie ako samotný web iPlayeru.

Od používateľov sa očakáva, že potvrdia, že sú držiteľmi britskej televíznej licencie. Predtým, ako túto službu začnete využívať, bude v skutočnosti geograficky obmedzená iba na britských používateľov. To znamená, že na prístup k obsahu budete musieť pripojiť svoju službu VPN k britskému serveru. Ale keď to urobíte, doplnok iPlayer WWW ponúkne vysokokvalitné streamy takmer každej udalosti.

SportsDevil

SportsDevil je v skutočnosti jedným z najstarších a najobľúbenejších športových doplnkov Kodi v okolí. Počas všetkých nedávnych otrasov vo svete Kodi spoločnosť SportsDevil iba potichu pokračovala v tom, čo robí v skutočnosti najlepšie. To znamená ponúknuť naozaj širokú škálu odkazov na všetky najslávnejšie športové udalosti. Používatelia tiež môžu očakávať, že zimné olympijské hry nebudú výnimkou.

FTFA

FTFA je tiež jedným z posledných doplnkov IPTV Kodi, ktoré sa objavia. Športovými fanúšikmi sa už teraz ukazuje ako slávny vďaka obrovskému výberu športových kanálov. Pri prezeraní jednotlivých kategórií sa v podstate odhalia takmer všetky veľké športové kanály, ktoré sú k dispozícii. Pre fanúšikov zimných olympijských hier však bude dôležitejšia dostupnosť takmer všetkých držiteľov vysielacích práv k týmto hrám. To v podstate znamená, že hľadanie slušného pokrytia je takmer tiež zaručené.

Goodfellas 2.0

Goodfellas 2.0 je ďalší top doplnok IPTV, ktorý je v skutočnosti obzvlášť silný vo svojich športových ponukách. V zásade ponúka obrovský výber živých športových kanálov. Rovnako ako mnohé z kanálov, ktorých vysielanie zimných olympijských hier 2018 už bolo potvrdené. Ich odkazy sú všeobecne naozaj dobré, aj keď sme tiež zažili nejaké ukladanie do vyrovnávacej pamäte spolu s niekoľkými spojeniami. Používatelia by napriek tomu nemali mať problémy s nájdením funkčného odkazu na väčšinu udalostí zimných olympijských hier.

Vyrobené v Kanade IPTV

Made in Canada je vlastne doplnok IPTV, ktorý je zameraný aj na americký, britský a kanadský trh. Mali by mať odkazy na NBC, BBC a tiež CBC pokrytie, ktoré môžete sledovať. V skutočnosti však tiež ponúkajú fantastickú sekciu Sports Central. To má odkazy na živé prenosy z väčšiny významných športových udalostí a tiež na niektoré záznamy na požiadanie. Dajte tieto dva dokopy a tiež Made in Canada by malo mať pokryté vaše prehliadky zimných olympijských hier.

Rastúce prílivy

Rising Tides je doplnok, ktorý má veľa možností v ponuke s cieľom vyhľadávať živé športové prenosy. Ale zatiaľ čo niektoré z nich sú dobre obsadené odkazmi, iné nie. Pre fanúšikov zimných olympijských hier je v skutočnosti najlepším miestom na návštevu sekcia Športové kanály. Spolu s až 200 vyhradenými športovými kanálmi, z ktorých si môžete vybrať. Používatelia by nemali mať problémy s hľadaním pokrytia väčšiny udalostí zimných olympijských hier 2018.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto hodinám olympiády na stránkach Kodi páčia, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

roblox ako používať admin príkazy

Pozri tiež: Krypton vs. Kodi Jarvis: Prečo sme upgradovali