Zobraziť históriu schránky vo Windows 10

Pri používaní aplikácie správca schránky v systéme Windows 10 aktualizácia na aktualizáciu Windows 10. októbra 2018 popiera jej potrebu. Táto najnovšia verzia vám umožňuje ukladať históriu schránky. Tiež si zapamätajte predchádzajúci záznam pomocou jednoduchej a ľahkej klávesovej skratky. Poďme skontrolovať a skontrolovať, ako si môžete pozrieť históriu schránky v systéme Windows 10.

História schránky v systéme Windows 10

Najskôr nezabudnite, že po otvorení skrinky spustíte zostavenie z októbra 2018. Potom do nej zadáte winver. Teraz je však verzia 1809.

Pred prezeraním histórie schránky v systéme Windows 10. Chcete ju najskôr aktivovať. Potom otvorte aplikáciu Nastavenia a presuňte sa alebo prejdite na skupinu nastavení Systém. Teraz vyberte kartu Schránka a povoľte históriu schránky.

Tiež môžete vidieť schránka história v systéme Windows 10. Uistite sa, že sa nezobrazia všetky veci, ktoré ste skopírovali pred aktiváciou. Ak chcete zobraziť históriu svojej schránky, jednoducho kliknite na klávesovú skratku Win + V. Otvorí sa malý panel so zoznamom všetkých položiek, obrázkov a textu, ktoré ste skopírovali do schránky. Teraz ním prechádzajte a znova klepnite na položku, ktorú chcete prilepiť.

Stačí sa pozorne pozrieť na panel a uvidíte, že položka má menšiu ikonu špendlíka. Klepnutím na ňu odstránite položku, keď vymažete históriu schránky. Môžete však tiež vymazať svoju históriu klepnutím na tlačidlo Vymazať všetko na jeho paneli. Môžete ich tiež odstrániť na karte Schránka v aplikácii Nastavenia.

Slovo opatrnosti

Používatelia kopírujú a vkladajú dôverné informácie, ako sú heslá, prihlásenia a tiež bankové informácie, do svojej schránky. Nie je to dobrý nápad, ale pred aktualizáciou z októbra 2018 to nebolo také úžasné, pretože systém Windows si pamätal iba posledný záznam vo vašej schránke. Ak povolíte históriu schránky v systéme Windows 10. Potom sa uistite, že chcete dbať na to, aby ste do schránky nekopírovali dôverné informácie. Ak skopírujete dôverné informácie do schránky, nezabudnite ich okamžite vymazať. Môžete tiež odstrániť a odstrániť jednotlivé položky z vašej histórie.

História bude pokračovať po začiatku systému, takže musíte byť proaktívni, aby ste ho udržali v čistote. Dôverné informácie tam nemôžu byť uložené, ale aby boli vždy použiteľné. Predmety v schránke by ste však mali pravidelne orezávať, aby boli uchované dlhodobo.

Záver:

Tu je všetko o histórii schránky. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie. Čakám na vašu cennú spätnú väzbu !!

Do tej doby! Pokoj

Prečítajte si tiež: