Spoločnosť Verizon filtruje uvedenie zariadenia iPhone XI na trh

Iba mesiace po úradníkovi prezentácia znový iPhone XI,veľa únikovukázali niektoré z nové funkcie prístroja.

Tentoraz však Verizon neukazuje podrobnosti o tíme, ale je to odhaľuje uvedenie na trh postupnosť niektorých modelov, medzi ktorými sú aj nové Smartphony Apple .

Spoločnosť Verizon filtruje uvedenie zariadenia iPhone XI na trh

iPhone XI dorazí o pár mesiacov

Očakáva sa, že nasledujúca rada inteligentných telefónov od spoločnosti Cupertino sleduje postupnosť iPhone X, takže niektoré zdroje odhadujú, že tento nový model bude predstavený v rámcimeno iPhone XI alebo iPhone 11.

Aj keď to pre nikoho nie je tajomstvom Apple predstavuje svoje nové modely v septembri spoločnosť neuviedol presný dátum, avšak Odhaľuje Verizon že nový iPhone by mohol doraziť druhý septembrový týždeň.

Tvrdí to najväčší poskytovateľ bezdrôtových služieb v USA. UU spustenie z iPhone XI a iPhone XR 2 dorazí konkrétne dňa 20. september a bude predchádzalo oficiálnym predstavením Samsung Galaxy Note 10 a pred ním je Google Pixel 4.

Novinky o novom zariadení

V rámci únikov odhalila, že nová iPhone XI príde s predná kamera s rozlíšením 12 megapixelov, schopnosť poplatok zariadenia bezdrôtovo.

Ďalej bude tento nový model s novým procesorom označený ako A13 medzi 3 a 4 GB RAM, podpora pre pripojenie do Wi-Fi 6, telo sklo a rám z vystužená oceľ, okrem iných inovácií.

Pokiaľ ide o iPhone XR 2, nová fáma sa zmienila, že tento tím príde s pôsobivé kapacita na úrovni batérie 3 110 mAh,prekonávajúc svojho predchodcu, iPhone XR ktorá mala iba batériu 2 942 mAh.

IPhone XR 2 dorazí zarážajúco farby napr ako biela, čierna, modrá, žltá, koralová a červená (PRODUKT), dvojitá kamera tým sa zlepší fotografická kvalita a neuveriteľné OLED obrazovka.

Očakáva sa, že tieto tímy prídu s najmodernejšou technológiou a novou námestie fotoaparát modul spoločnosti, aj keď nie je známe, či v rámci tohto spustenia iPhone 5G alebo nový Apple skladacie zariadenie bude prítomný.

Pozri tiež: Ako môže fotoaparát iPhone pomôcť pri jednoduchých testoch zdravia