Používateľská príručka Záznam zvuku reproduktorov v systéme macOS

Chcete nahrávať výstup reproduktorov v systéme macOS? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Nahrávanie videa alebo zvuku v systéme macOS je mimoriadne jednoduché. Pre obe sú k dispozícii niektoré nástroje. Môžete tiež použiť veľa aplikácií tretích strán, napríklad OpenBroadcasterStudio a Audacity. Tiež sa hovorí, že nie všetky aplikácie môžu tiež zaznamenávať výstup reproduktorov. To nie je ďaleko od rozsahu bežnej alebo pokročilej nahrávacej aplikácie, aby ste tak mohli urobiť, ak chcete upraviť smerovanie zvuku. To, čo chcete, je iba virtuálny zvukový ovládač. Najjednoduchší a najjednoduchší, ktorý môžete použiť, sa volá Čierna diera . Môže tiež presmerovať zvuk do aplikácie, ktorú používate na záznam výstupu reproduktora. Poďme sa pozrieť, ako to funguje.

Zaznamenajte výstup reproduktora

Nainštalujte a stiahnite si Čierna diera . Môžete ho nainštalovať ako balík a po dokončení inštalácie jednoducho otvorte Predvoľby systému.

Prejdite na predvoľbu Zvuk a potom sa zobrazí karta pre vstupné aj výstupné zariadenie. Na každej karte jednoducho vyberte zariadenie BlackHole. Posiela však zvuk, ktorý sa prehráva, do Blackhole. Zvuk môžete počuť zo vstupného zariadenia, ktorým je opäť BlackHole. Medzi týmito dvoma virtuálnymi výstupnými alebo vstupnými zariadeniami nebude žiadny hluk a jedno bude počuť aj druhé. Potom ukončite alebo zatvorte Predvoľby systému.

Prejdite do aplikácie, ktorá dokáže zaznamenávať zvuk. Potom použite program QuickTime, ktorý už je vo vašom systéme, ale pre dobrú zvukovú aplikáciu navrhujem použiť Audacity. Jednoducho vytvorte nový zvukový záznam, ale upravte vstupné zariadenie na Čierna diera. Všetky nahrávacie aplikácie umožňujú výber audio io (vstupného alebo výstupného) zariadenia.

Klepnite na záznam. Po klepnutí bude zvuk smerovaný do reproduktora. Nie je počuť žiadny zvuk, pretože zabudované reproduktory žiadny neprijímajú. Ak chcete počúvať zvuk aj zo zabudovaných reproduktorov, alebo ak máte reproduktor Bluetooth, z ktorého chcete zvuk počuť, stačí vytvoriť zoskupenie zvukových zariadení.

Vytvorenie klastrového zvukového zariadenia je dosť ťažké. Aplikácia však už vo vašom Macu je, takže nemusíte nič inštalovať ani sťahovať. Agregované (klastrové) zariadenie vám stále poskytuje najlepšiu kvalitu zvuku. Kvôli bezpečnosti však musíte urobiť testovací záznam, aby ste zistili, či zachytáva statický alebo šumový signál. Ak sa to stane, po použití BlackHole sa jednoducho obmedzte.

Po tomto triku jednoducho nahrajte všetok zvuk z reproduktorov. Zahŕňa zvuk z aplikácií a zvuky systému. Zvuky sa napríklad prehrajú po nasnímaní snímky obrazovky.

Po dokončení nahrávania výstupu reproduktora. Pamätajte, že ste zvukové zariadenia io upravili späť.

Záver:

Tu je všetko o nahrávaní reproduktorov v systéme macOS. Je tento článok užitočný? Máte problémy so zaznamenaním výstupu reproduktora v systéme macOS? Podeľte sa s nami o svoje názory v komentári dole v sekcii. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Do tej doby! Pokoj

Prečítajte si tiež: