Používateľská príručka Inštalácia úložiska Smash pre Kodi

The Úložisko Smash ako hostiteľ Kodi pre mnoho fanúšikov obľúbených doplnkov Kodi, ktoré boli vydané kvôli rôznym sankciám za porušenie autorských práv v iných významných repozitároch. Poďme sa pozrieť, ako nainštalovať toto úložisko a ako získať niektoré z najlepších doplnkov.

Prominentné repo Kodi TVAddons.ag bola začiatkom júna 2017 zasiahnutá právnymi krokmi spoločnosti Dish Network. Spoločnosť TVAddons, ktorá sa tiež nazýva Fusion TV, kedysi hostila širokú škálu niektorých populárnych riešení IPTV / streamovanie. Najvýznamnejšími repozitármi Kodi boli Exodus, ZemTV a Stream All The Sources (SALTS), ktoré umožňovali používateľom streamovať filmy alebo televíziu zadarmo.

Po niekoľkých mesiacoch sa program TVAddons zrútil. V čase, keď sa objavili ďalší vývojári alebo komunity, aby vyplnili medzeru, ktorá tu zostala. SmashTheGamingCanuck vystúpil s Smash repo. Jeho cieľom bolo nahradiť zmiznuté repo TVAddons / FusionTV a vytvoriť nový spôsob prístupu k doplnkom pre streamovanie Kodi IPTV pre všetkých.

Úložisko SMASH môže ponechať doplnky, špeciálne vydania a niektoré zdroje pre nejasné televízne programy alebo filmy. Obsahuje hlavný prúd, aby boli masy spokojné. Zastavenie šírenia podľa DMCA zasiahlo veľa repozitárov, vrátane SMASH.

Predtým, ako sa posunieme ďalej v tomto článku o používaní a sťahovaní Smash repo, pozrime sa na bezpečnostný nástroj:

Na streamovanie v Kodi použite VPN:

Pri streamovaní na Kodi musíte brať do úvahy VPN, ktoré vás zabezpečia pred problémami s autorskými právami vášho ISP. Sieť VPN prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

vpn

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

Ak chcete nájsť najlepšiu VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je dôležité pre váš zážitok zo streamovania online.

  • Vysokorýchlostné sťahovanie - Niektoré siete VPN nie sú rýchle a pomalšie ako nezašifrované sieťové pripojenia. Ak to chcete kompenzovať, potrebujete službu, ktorá kladie dôraz na rýchlosť.
  • Sieť veľkého servera - Keď prevádzkujete veľa serverov, tým viac možností budete mať, pokiaľ ide o rýchle a spoľahlivé celosvetové pripojenia.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

android nugát lg g3
  • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
  • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.
  • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
  • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Aké sú prominentné doplnky, ktoré nájdem v tomto repo?

V Smash Repo nájdete veľa úžasných doplnkov, ale pre ľahkosť uvádzame tu najvýznamnejšie z nich. Toto všetko sa odporúča, aby ste si vytvorili časť svojej inštalácie Smash repo.

Smash Repository pre doplnky Kodi:

1Kanál:

1kanálový Ako

1Kanál úžasná a populárna online streamovacia služba IPTV. Umožňuje tiež prístup k množstvu televíznych programov alebo filmov. Nielen to, ale aj veľa doplnkov na rozšírenie jeho schopností. Toto je však jedno z najvýkonnejších streamovacích riešení dostupných v Smash Repo.

Exodus

Exodus je ďalší dôležitý doplnok zachránený pred necitlivosťou zrútenia Fusion. Vďaka svojej podpore je Exodus ponúkaný a najpopulárnejší a najspoľahlivejší softvér na streamovanie. Odporúčame ho však spárovať s niektorými ďalšími riešeniami IPTV, len ak neposkytuje zdroje, ktoré hľadáte.

Ľadové filmy

Ľadové filmy

Icefilms je tretí v tomto zozname a najpopulárnejšia streamovacia stránka zameraná na filmy. Má však tiež najlepšiu ponuku televíznych seriálov. K dispozícii sú tiež priame inštalácie jeho obsahu. Doplnok Kodi však umožňuje používateľom streamovať obsah na požiadanie. Icefilms vždy po zverejnení zverejní nový obsah.

SportsAccess

SportsAccessoffers vysiela vysoko kvalitné športové prenosy v rozlíšení HD za 14 dolárov mesačne alebo 38 dolárov za 90 dní a je to prémiová služba. Pre športových odborníkov využívajúcich Kodi je z SportsAccess najlepšia voľba na zaznamenávanie všetkých ich obľúbených hier. Zaisťuje tiež dobrú rýchlosť streamovania a kvalitu HD, ako by ste mohli získať od iných bezplatných poskytovateľov a doplnkov.

SOLI

Úložisko SALTS-Smash pre Kodi

Kedysi mal vývojár doplnku vznešený cieľ: vytvoriť doplnok, ktorý streamuje všetko zdroje! Ako názov napovedá, týmto doplnkom sa stal Streamujte všetky zdroje (SALTS) . Sem tam niektoré môžu chýbať, ale tieto medzery je možné vyplniť mnohými ďalšími doplnkami pre video v danom zozname. Dôrazne tiež odporúčame inštalovať rôzne doplnky IPTV z úložiska Smash, aby ste nezmeškali nič, čo by ste radi sledovali. ak si chcete nainštalovať Smash Repository pre Kodi potom sa ponorte dole:

Než začneme: Povoľte niekoľko neznámych zdrojov!

Pretože toto repo pochádza z neoficiálneho zdroja, musíte sa ubezpečiť, že máte túto voľbu v Kodi zapnutú. Prípadne nebude zvyšok tohto sprievodcu fungovať!

Krok 1:

Prejdite do časti Nastavenia a vyberte položku Nastavenia systému.

Krok 2:

Teraz vyberte doplnky a musíte vedieť, že sú zapnuté Neznáme zdroje.

Ako môžem nainštalovať a používať úložisko Smash pre Kodi?

Smash Repository For Kodi

Krok 1:

Choďte vpred a potom otvorte Kodi. Po dokončení prejdite do ponuky Nastavenia. Predvolene to bude možnosť ozubeného kolieska v ľavom hornom rohu obrazovky.

Krok 2:

Teraz ste tu jednoducho zvýraznite Správcu súborov.

Krok 3:

Ak chcete získať prístup k repo a príslušným doplnkom, chceme doň pridať zdroj online súborov. Dvakrát klepnite na Pridať zdroj.

Krok 4:

Dvakrát klepnite a potom vložte nasledujúce do textového poľa, ktoré sa zobrazí: http://mediarepos.net/kodistuff/

Krok 5:

NIE by ste mohli uviesť názov zdroja médií, ktorý chcete, ale odporúčame vám pokračovať Smash alebo niečo celkom podobné.

Krok 6:

Teraz sa vráťte späť do hlavnej ponuky Kodi a umiestnite kurzor myši na Doplnky.

Krok 7:

V ponuke Doplnky klepnite na Moje doplnky.

Krok 8:

V tejto ponuke klepnite na .. umiestnený v hornej časti obrazovky.

Krok 9:

Teraz zvoľte Inštalovať zo súboru zip.

Krok 10:

Posuňte sa nadol a skontrolujte zdroj médií Smash, ktorý ste vytvorili v tomto článku.

Krok 11:

Teraz zvoľte zips SmashRepo.

xvid kodek pre android na stiahnutie

Gratulujem! Úspešne ste nainštalovali SmashRepo. Teraz môžete iniciovať inštaláciu alebo stiahnutie doplnkov z tohto repo. Poďme si nainštalovať Exodus.

Príklad: Kroky na inštaláciu úložiska Exodus Smash pre Kodi

Exodus - úložisko Smash pre Kodi

Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie:

Krok 1:

Spočiatku zvoľte Inštalovať z úložiska.

Krok 2:

Teraz vyberte SMASH Repo. Tiež má niekoľko pekných farieb! Hlavné ponuky nájdete v nadpise doplnkov Video.

Príklad: Kroky na inštaláciu programu Exodus zo programu Smash Repo

Ak chcete demonštrovať postup inštalácie, postúpime a nainštalujeme Exodus.

Krok 1:

Najskôr klepnite na Exodus.

Krok 2:

Teraz stačí klepnúť na Inštalovať.

Gratulujem! Teraz môžete nainštalovať Smash repo a nainštalovať doplnky, ktoré obsahuje.

Záver:

Dúfam, že vám tento sprievodca pomohol. Dajte nám vedieť nižšie, ak nám niečo chýbalo, alebo ak potrebujete pomoc s ďalšími doplnkami Kodi. Repasované Smash ponúka veľa úžasných skvelých doplnkov IPTV a ja len dúfam, že sa vám páčia!

Čaká sa na vašu cennú spätnú väzbu!

Prečítajte si tiež: