Používateľská príručka o tom, ako spravovať predplatné videa Amazon

V tomto článku sa dozviete, ako spravovať svoje predplatné videa Amazon. Amazon Video je veľmi populárna služba, ktorá každý mesiac priťahuje mnoho najnovších používateľov. Pomocou Amazon Video môžete streamovať obsah, ktorý chcete sledovať. Namiesto zbytočného pohybu každú noc televíznymi kanálmi. Tiež to ušetrí veľa času a uľahčí život.

Ak ste nováčikom alebo premýšľate, ako sa prihlásiť na odber, pokračujte v čítaní a dozviete sa všetko, čo chcete vedieť o predplatných Amazon Video.

ČO JE VIDEO AMAZON?

Amazon Prime Video je ako internetová služba videa na požiadanie. Uvádza sa však na trh v roku 2006. Taktiež sa stáva veľmi obľúbeným u používateľov, ktorí prechádzajú od štandardnej káblovej televízie k modernejším možnostiam. Umožňuje vám streamovať množstvo filmov a televíznych programov, kedykoľvek chcete. Musíte sa len pripojiť pomocou inteligentnej televízie alebo iných zariadení. Pred niekoľkými rokmi začala spoločnosť Amazon vyrábať vlastný exkluzívny obsah, najlepšie televízne programy a filmy, ktorý je k dispozícii iba používateľom služby Amazon Prime. Spoločnosť Amazon tiež získava práva na vysielanie športového obsahu. V minulom roku začína vysielať živé futbalové zápasy anglickej Premier League. Je to míľnik pre Amazon Video, pretože to bolo prvýkrát v histórii, keď sa pokrytie nemôže zobrazovať výlučne v televízii, ale aj v streamovacej službe.

AKO SPUSTIŤ A SPRAVOVAŤ PREDPLATNÉ VIDEOZÁZNAMY AMAZON?

Začať používať Amazon Video je dosť ťažké. Ale ak máte členstvo v Prime, stačí presunúť sekciu Prime Video a začať hľadať obľúbený film alebo televíznu šou. Ak si chcete pozrieť titul Prime, vyhľadajte filmy s logom Prime alebo s nápisom Pozerajte sa na Amazon Prime.

vyhrať umiestnenie inštalačných súborov

Ak chcete sledovať obsah na telefóne alebo tablete s Androidom. Jednoducho prejdite do App Store alebo Google Play a nainštalujte si aplikáciu Prime Video. Po prihlásení môžete iba streamovať svoje obľúbené filmy a televízne programy, nech ste kdekoľvek. Lepšie je, že vás na menších obrazovkách prekvapí dobrá kvalita videa.

Ak chcete získať prístup k službe Amazon Prime z televízora, musíte si nainštalovať aplikáciu Prime Video. Zaregistrujte tiež najnovšie zariadenie. Klepnite na sekciu Prihlásiť sa a začnite sledovať. Tu to máte! Prístup k videám Amazon môžete tiež získať z ľubovoľného zariadenia.

AMAZONOVÉ KANÁLY

Po zakúpení služby Amazon Prime Video môžete tiež získať prístup k službe Amazon kanály. Stačí získať členstvo v službe Amazon Prime a budete si môcť vybrať z mnohých rôznych kanálov. Medzi populárne patria HBO, Hallmark Movies, Showtime, CBS All Access atď.

odporučiť priateľov na facebooku

Kanály Amazon sú najlepšie pre ľudí, ktorí milujú sledovanie tzv nika kanály. Ponúkajú vám tiež veľa kanálov s obsahom prispôsobeným práve pre vás. Od kuchárskych šou po rôzne športové, hudobné alebo cudzojazyčné kanály - pre každého je tu niečo.

Počas používania služby Amazon Prime budú ďalšie náklady na prístup k kanálom Amazon od 4,99 do 14,99 dolárov mesačne. Je to založené na tom, koľko kanálov si chcete predplatiť.

Čo je obsiahnuté v prvenstve

Ak sa nemôžete dočkať, až začnete používať Amazon Video, staňte sa jednoducho členom Amazon Prime. Mnoho používateľov má členstvo v službe Amazon Prime. Väčšina funkcií ich nemôže stáť nič. Členstvo v Prime vám umožňuje zadarmo sledovať množstvo titulov v Prime Video.

Teraz je členský poplatok pre Amazon Prime 12,99 dolárov mesačne. Ak sa vám táto služba páči, je vždy dobrou voľbou platiť ročné členstvo, pretože vás bude stáť 119 dolárov.

Existujú tiež rôzne zľavy. Napríklad, ak ste študent, vaše členstvo v Prime bude prvých šesť mesiacov bezplatné. Úžasné, nie?

FUNKCIA NA PRENÁJOM ALEBO KÚPENIE

Ak si chcete pozrieť film alebo televíznu reláciu, ktorá nie je k dispozícii v Prime Video. Môžete si ho kúpiť alebo si ho na pár dní prenajať. Nájdete tiež všetko, od nových filmov až po klasické hity. Cena výpožičky filmu začína na 2,99 USD, v závislosti od filmu, ktorý si chcete požičať.

prúd ohnivej tyčinky z pc

Existujú rôzne sekcie, ktoré vám pomáhajú prehliadať. Stačí sa pozrieť do sekcie filmov Oscara, sekcie filmov Zlatý glóbus, rodinných filmov atď. Ak sa vám zdá dosť opatrný, nájdete veľa dobrých ponúk. Pri pravidelnom pridávaní filmov môžete vždy nájsť zaujímavé ponuky a zľavy.

Ak hľadáte konkrétnu epizódu televíznej relácie, ktorá vám unikla. Môžete si však kúpiť aj jednu epizódu. Ak si chcete pozrieť celú sezónu, tiež lepšie, keď získate veľkú zľavu. Môžete si kúpiť televízny permanentku a získať prístup k novým epizódam svojej obľúbenej relácie deň po jej vysielaní!

ČO SÚ ORIGINÁLNE FILMY AMAZON?

Štúdiá Amazon vám priniesli exkluzívne filmy, ktoré prišli na Amazon Prime niekoľko dní po ich premiére. Medzi najnavštevovanejšie tituly Amazon Original patria filmy, ktoré získali Oscara, napríklad Manchester by the Sea alebo The Salesman.

Vďaka vysokokvalitnému videu, ktoré ponúka Amazon Prime, môžete tieto filmy sledovať na televízore a získať pocit, akoby ste boli v prvej rade kina.

avastsvc.exe vysoké využitie pamäte

SKÚŠALI STE Už AMAZONOVÉ VIDEO?

Amazon Video je pomerne jednoduché a ľahko použiteľné. Zaručuje vám tiež prístup k všetkým druhom exkluzívneho obsahu. Či už si chcete pozrieť najnovšiu televíznu šou, starú hollywoodsku klasiku, Amazon vás dostane. Je tu niečo pre celú rodinu, čo robí Amazon Prime veľmi dobrou investíciou.

Záver:

Tu je všetko o správe predplatného videa Amazon. Vyskúšali ste túto službu? Aké sú vaše najlepšie vlastnosti a na čo sa zvyčajne pozeráte? Radi by sme vás informovali v sekcii komentárov nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: