Používateľská príručka o tom, ako získať Snapchat na PC

Ste pripravení na získanie Snapchatu pre PC? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Snapchat je populárna aplikácia pre multimediálne správy, ktorá sa páči mnohým používateľom. Milióny používateľov používajú Snapchat denne a každý deň zverejňuje viac ako 1 miliardu snímok. Avšak Snapchat so svojimi úžasnými vlastnosťami dokázal prilákať veľa ľudí. Aplikácia Snapchat je k dispozícii iba pre zariadenia so systémom iOS a Android. Trvá to iba pár minút a potom môžete vyraziť.

Čo je Snapchat?

získajte Snapchat na PC

Snapchat uvádza na trh skupina bývalých študentov Standfordskej univerzity. Hlavnou myšlienkou Snapchatu je spájať ľudí z celého sveta. Snapchat je prvá aplikácia na zasielanie správ, ktorá priniesla AR do aplikácie Messenger. Je to ako hra Pokemon Go, do ktorej môžete umiestniť ľubovoľný obrázok AR a zažiť ho v skutočnom svete. Skôr ako AR Snapchat poskytuje aj funkcie ako:

  • Snap mapa sledovať / zaznamenávať všetko, čo sa vo svete deje.
  • Osobné emodži vytvoriť si vlastné emodži a pozrieť sa na ne pomocou AR.
  • AR samolepky tiež zažite svet s jedinečnými nálepkami. Môžete umiestniť ľubovoľnú nálepku kdekoľvek v skutočnom svete.
  • Zvláštne efekty sú k dispozícii na úpravu ľubovoľného obrázka, videa. Rovnako ako môžete upraviť hlasovú výšku tak, aby bola zábavná. Môžete si tiež vytvoriť vlastné nálepky.
  • Správy Snapchat sledovať a zaznamenávať, čo sa deje vo svete. Všetky správy publikujú dôveryhodní vydavatelia ako The New York Times, Harper’s Bazaar, The Wall Street Journal a oveľa viac.

Ako získať Snapchat pre PC

Snapchat je jediná aplikácia dostupná pre zariadenia so systémom Android a iOS. Takže ak chcete získať Snapchat pre PC Windows, postupujte podľa nasledujúcej metódy.

Emulátory Android

Je ich veľa Emulátory Android dostupné pre PC. Pomáha vám spustiť Snapchat na PC. Spomedzi všetkých týchto emulátorov odporúčam používať prehrávač Bluestacks App, pretože si myslím, že je to podľa mňa najlepší emulátor Androidu. Ak však hľadáte ľahký emulátor, nie je to najlepšia voľba. Na platforme emulátora Android prevádzkujeme operačný systém Android na počítači. Po použití ľubovoľného emulátora Android si môžete nainštalovať a stiahnuť všetky aplikácie a hry pre Android do počítača. Ak tiež nechcete inštalovať Snapchat pre PC, odporúča sa mať v počítači emulátor Android.

Tu sú kroky, ako získať Snapchat pre PC pomocou Bluestacks Android Emulator. Bluestacks App Player je môj najobľúbenejší emulátor Androidu kvôli jeho mimoriadnym vlastnostiam. Dobrá vec, ktorá sa mi na Bluestacks páči, je, že má úžasné vlastnosti, ako je schopnosť rootovať emulátor. Ďalšie funkcie, ako napríklad Mapovanie klávesov, ktorým môžeme priradiť klávesy konzoly alebo klávesnice na ovládanie hier pre Android. Bluestacks tiež poskytuje priradenie klávesov pre akýkoľvek typ konzoly.

Krok 1:

Spočiatku Stiahnuť ▼ the Bluestacky Prehrávač aplikácií. Najnovšie Bluestacky nie sú dôležité, ale Bluestacky sa neustále zlepšujú, takže je najlepšie mať najnovšiu verziu.

Krok 2:

Tiež Inštalácia stiahnutý súbor to bude nejaký čas trvať.

Krok 3:

Dokončite tiež nastavenie prehrávača Bluestacks App Player.

Krok 4:

Tiež Stiahnuť ▼ the APK Snapchat súbor a potom ho nainštalujte. Automaticky sa nainštaluje na disky Bluestacks, keď dvakrát kliknete na súbor APK.

Krok 5:

Môžete však Stiahnuť ▼ a nainštalujte Snapchat priamo z Hračkárstvo sama o sebe, ktorú nájdete v Bluestacks. [ Odkaz ]

Krok 6:

Tiež bežať Snapchat a potom sa prihláste na Snapchate.

zadarmo nfl na kodi
Krok 7:

Všetko hotové, užívajte si Snapchat.

Budem odporúčať postupovať podľa prvej metódy skôr ako podľa 2. metódy. Pretože je to najjednoduchšia a najjednoduchšia metóda. Táto metóda je tiež spoľahlivá a v mnohých prípadoch nevyhnutná. Nezabudnite, že použitie emulátora Androidu vyžaduje lepší hardvér, aby fungoval čo najlepšie.

Remix OS

Remix OS

Čo je Remix OS?

Remix OS je operačný systém založený na systéme Android. Zahŕňa všetky funkcie systému Android. Rovnako ako Android Emulator poskytuje platformu na používanie aplikácií a hier pre Android na počítači. Ak teda neradi používate emulátor Android, musíte používať operačný systém Remix. Tiež môžeme povedať, že Remix OS je efektívnejší a lepší ako Android Emulator, pretože využíva všetky zdroje v počítači a tak všetko beží na maximálnej kapacite. Chcete ho však nainštalovať ako systém s dvojitým bootovaním. Znamená to tiež, že ak používate operačný systém Remix, nemôžete používať Windows okrem prípadov VMWare.

Inštalácia Remix OS je náročná. Preto ho chcete nainštalovať veľmi opatrne. Základné odkazy sú k dispozícii na webe Oficiálna stránka Remix OS .

Akonáhle nainštalujete Remix OS, postupujte podľa uvedených krokov a získate Snapchat pre PC.

aká je normálna teplota procesora

Kroky na inštaláciu Snapchatu na Remix OS:

Krok 1:

Spočiatku je potrebné nainštalovať si súbor APK Snapchat. Teraz prejdite na nastavenia> zabezpečenie> povoliť Neznáme zdroje .

Krok 2:

Nainštalujte si tiež stiahnutú aplikáciu do operačného systému Remix. Po nainštalovaní jednoducho otvorte aplikáciu a užívajte si zasielanie správ.

Krok 3:

Môžete tiež nainštalovať Obchod Play, ale najskôr je potrebné nainštalovať Obchod Play v systéme Remix OS. Kvôli systému Remix OS predvolene neposkytuje Obchod Play, možno má najnovšia aktualizácia obchod Play.

Ako získať Snapchat pre Mac

SnapChat

Ak chcete získať Snapchat pre Mac, môžete použiť prvú metódu. Áno, Bluestacks App Player je k dispozícii aj pre Mac OS. Skontrolujte tiež, ako si stiahnuť Bluestacks App Player pre Mac.

Krok 1:

Spočiatku sa presuňte na oficiálnu stránku Bluestacks a Stiahnite si nastavenie .

Krok 2:

Tiež otvorené inštalačný program začne proces inštalácie.

Krok 3:

Poskytnite prístup do App Store a komunikáciu aplikácií a potom ťuknite na Inštalácia .

Krok 4:

Tiež ťuknite na ďalej aby sa dohodli na ich podmienkach.

Krok 5:

Počas inštalácie môžete získať Rozšírenie systému je zablokované správa s dvoma možnosťami otvoriť predvoľbu zabezpečenia a OK.

ako nainštalovať smash repo
Krok 6:

Takže tu musíte vybrať Preferencia zabezpečenia . A potom ťuknite na Povoliť .

Krok 7:

Po tomto počkajte niekoľko minút na inštaláciu a potom si vychutnajte Bluestacks v systéme Mac OS.

Krok 8:

Po úspešnej inštalácii postupujte podľa pokynov. Jedna z častí o tom, ako získať Snapchat pre počítač. A potom môžete na svojom Macu použiť Snapchat.

Záver:

To je všetko! ako môžete získať Snapchat pre PC. To sú dve metódy, ktoré môžete nájsť na internete. Nemôžem povedať, že tieto metódy šetria čas, ale sú dobré aj v iných ohľadoch. Tu odporučím ísť na metódu emulátora Androidu, pretože vám umožňuje používať aplikácie pre Android spolu s OS Windows.

V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: