Používateľská príručka o tom, ako získať viac filtrov Snapchat

Snapchat je zábavný spôsob vyjadrovania. Ale po odfotení niekoľkých stoviek to môže byť nudné. Našťastie môžete svoje Snapchaty spestriť použitím filtrov, šošoviek a nálepiek. Budeme hovoriť o Používateľskej príručke o tom, ako získať viac filtrov Snapchat. Poďme začať!

Ak ste Snapchat štamgast, pravdepodobne budete oboznámení s mnohými vylepšeniami a tipmi v tejto príručke. Pre tých, ktorí sú v Snapchate noví, však môže byť použitie náročná. Pokročilejšie funkcie prichádzajú so strmou krivkou učenia. Našťastie, keď viete, čo robíte v aplikácii, je ľahké využiť výhody ich filtrov, funkcií, mapových snímok a všetkého, čo táto aplikácia ponúka.

živé vlny skutočne fungujú

Povoliť filtre | Získajte viac filtrov Snapchat

Prvá vec, ktorú musíme urobiť, je povoliť filtre na Snapchate, ak ešte nie sú. Používame prepracovanú aplikáciu Snapchat uvedenú na trh v decembri 2017 pre Android. Aj keď ak ešte nemáte novú verziu aplikácie, nebojte sa. Jedná sa o pomerne jednoduchý proces bez ohľadu na to, či ste používateľom systému Android alebo iOS, ktorý povoľuje filtre. (Alebo zabezpečiť, aby boli povolené) je jednoduchá úloha, keď viete, kde hľadať.

Skôr ako začnete filtre používať na Snapchate, musíte ich povoliť. Tu je postup:
  • Otvorte aplikáciu Snapchat.
  • Klepnite na ikonu svojho profilu v ľavom hornom rohu obrazovky.
  • Potom klepnutím na ikonu ozubeného kolieska vpravo hore otvorte Nastavenia.
  • V časti Ďalšie služby klepnite na Spravovať.
  • Klepnutím na posúvač v hornej časti zapnete filtre.

Snapchat testuje plne automatizovanú verziu Snapchatu, kde sú filtre vždy povolené. Keď ste tu, zvážte zapnutie režimu Cestovanie pod ním. Nebude to mať vplyv na vaše filtre, ale ušetrí vám to životnosť batérie a využitie dát tým, že nebudete načítavať snímky na pozadí, keď ste v mobilných dátach. Je to dobrá voľba, aby ste neustále kontrolovali bežných používateľov Snapchatu.

Používanie filtrov | Získajte viac filtrov Snapchat

Geofiltre sú k dispozícii iba na určitých miestach, takže budete musieť Snapchatu povoliť prístup k vašej polohe. Používatelia systému iOS by za týmto účelom mali prejsť na adresu Nastavenia> Súkromie> Služby určovania polohy> Snapchat a vyberte možnosť Počas používania aplikácie. Ak používate Android, prejdite na Nastavenia> Poloha> Zapnúť .

Po aktivácii tejto funkcie sa geofiltre zobrazia vedľa vašich bežných filtrov.

Neočakávajte, že bremená budú k dispozícii naraz - alebo skutočne vôbec, až kým nebudete v hlavnej pamätihodnosti. Tieto vylepšenia pridajú k miestu názov a ilustráciu, pravdepodobne len preto, aby vaši priatelia žiarlili. To znamená, že žiaden neodomknete, ak sa len tak prehadzujete okolo svojho domu (pokiaľ náhodou nebývate na Times Square).

Je to skvelý spôsob, ako povzbudiť ľudí, aby sa dostali von, spoznávali svet a trochu sa predvádzali.

Farebné filtre:

Najzákladnejší typ filtra, tieto sú vždy povolené vo vnútri Snapchatu. Nájdete štyri rôzne filtre na zmenu vizuálneho vzhľadu vašej fotografie. Prvý vyhladí tón pleti, umelo odstráni škvrny a akné a zároveň zosvetlí vašu fotografiu. Druhým je sépiový filter, ktorý na vašu fotografiu vnáša slnečný vzhľad. Tretia farba zvyšuje úroveň modrej farby vášho obrázka a zároveň nadmerne saturuje konkrétne farby, aby vytvoril jedinečný vzhľad. Štvrtý je jednoduchý čiernobiely filter.

Prekryvné filtre:

Tieto filtre prekrytia roky poskytovali niektoré kontextové informácie pre váš okamih na základe vašej polohy a aktivity. Každý filter prekrytia, ktorý je stále aktivovaný, bol preložený do nálepky pre jednoduchšie použitie. O chvíľu opíšeme dôvod, najskôr však krátky popis každého z nich.

Časový filter

Časový filter aktívne zobrazuje čas, ktorý ste odfotili, bez zmeny fotografie.

Teplotný filter

Teplotný filter zobrazí teplotu vašej oblasti na základe vašej aktuálnej polohy.

Filter rýchlosti

Filter rýchlosti zistí, ako rýchlo sa pohybujete, a to hneď po kliknutí.

výškový filter

V závislosti od nadmorskej výšky sa občas objaví filter nadmorskej výšky, ktorý zobrazuje vašu aktuálnu výšku od hladiny mora. A ak je batéria úplne nabitá alebo čoskoro zomrie, budete mať k dispozícii ikonu šťastnej alebo smutnej batérie. Tieto boli z dôvodu pôvodného umiestnenia filtra presunuté na kartu s nálepkami (prístupné klepnutím na malú ikonu post-it poznámky vpravo), aby boli pružnejšie. Pomocou nálepky môžete teraz posunúť teplotu alebo čas opačným smerom, aby boli trvale prilepené v strede obrazovky. Je to malá zmena, ale inteligentná. Ak vás teda zaujíma, kam sa vaše filtre dostali, boli presunuté do ponuky nálepiek.

Geofiltre

Sú úplne založené na vašej aktuálnej polohe a fungujú pre veľké a malé mestá. Nie každé mesto má miestny geofilter a niektoré mestá môžu predvolene použiť mesto, v ktorom sa nachádzajú. Ostatné mestá, napríklad jednotlivé mestské časti New Yorku alebo Los Angeles, majú niekoľko geofiltrov na sledovanie vašej polohy v závislosti od časti mesta, v ktorej sa nachádzate.

Filtre dňa v týždni:

Tieto filtre sa skutočne podobajú filtrom prekrytia, ale všetky sú jedinečne navrhnuté a v závislosti od vašej polohy sa budú meniť tak, že budú nižšie uvedené vaše mesto. Na rozdiel od obyčajného bieleho dizajnu hodín alebo teploty sú tieto dizajny kreslené a zábavné.

Sponzorované filtre:

Môžete tiež vidieť sponzorované filtre na všetko, od filmov, cez obchody ako Walmart, až po akékoľvek ďalšie produkty určené na predaj širokému publiku. Reklama predstavuje spôsob, akým Snapchat vyťažuje väčšinu svojich peňazí, a môžete sa staviť, že sa tieto filtre pravidelne zobrazujú vo vašom informačnom kanáli. Ak by vás zaujímalo, či je filter sponzorovaný - okrem toho, že je to zvyčajne celkom zrejmé - stačí, ak budete hľadať slovo Sponzorované niekde v okamihu. Keď to pošlete, nebude to na okamih a po niekoľkých sekundách zmizne. Snapchat však objasňuje, čo je a čo nie je sponzorovaným filtrom.

Filtre bitmoji:

Aj keď spoločnosť Bitmoji pôvodne začala život ako nezávislá spoločnosť s názvom Bitstrips (môžete si spomenúť na prispôsobiteľné komiksy, ktoré boli na Facebooku neuveriteľne populárne), spoločnosť Snapchat konečne získala spoločnosť v roku 2016 po roku integrácie do samotnej aplikácie. Ak ste vo svojom zariadení so systémom Android alebo iOS ešte nevytvorili bitmoji, tieto možnosti sa nezobrazia, kým nebudú prepojené vaše účty. To znamená, že akonáhle si vytvoríte svojho digitálneho avatara, môžete si s Bitmoji v Snapchate užiť kopec zábavy. Väčšina použití bitmoji pochádza z nálepiek v aplikácii, ale občas sú do filtra umiestnené filtre bitmoji, ktoré obsahujú vášho vlastného avatara. Podobne, keď odpovedáte priateľovi, získate prístup aj k filtru bitmoji, ktorý má uvedené dva bitmoji.

To sú základy, čo sa týka filtrov na Snapchate, ale stále musíme hovoriť o niekoľkých ďalších veciach. Z tohto dôvodu prejdime k skutočnej podstate tohto článku: ako získať ďalšie filtre Snapchat.

tímy spoločnosti Microsoft neustále preinštalujú

Ďalšie možnosti

Dobre, takže sme sa zaoberali základnými filtrami a tým, čo robia, ale Snapchat ponúka oveľa viac filtrov a efektov, ako to, čo sme pokryli vyššie. Nie je zabudovaný žiadny výukový program, takže nie je prekvapením, že niektorí používatelia majú najťažšie časy, keď dostanú tieto tipy a triky do práce. Mnoho týchto vecí sa šíri čisto z úst, a pokiaľ vám nie je známe vnútorné fungovanie Snapchatu alebo ste nemali známeho, ktorý by vám ich vysvetlil, môže to byť prinajlepšom mätúce a v horšom prípade nemožné sa to naučiť.

Chystáme sa to rozdeliť do troch kategórií: rozšírené použitie filtrov, AR filtre a možnosti vlastných geofiltrov. Všetky tieto tri možnosti vám poskytujú úplne nové kreatívne možnosti rozšírenia vášho sveta Snapchat. Takže buďte kreatívni a môžeme začať.

Štúdio objektívu

Pridanie objektívov Lens Studio na váš účet Snapchat je také ľahké ako pridanie priateľa pomocou Snapcode; všetko, čo vyžaduje, je prepojenie s existujúcim objektívom AR a telefónom s najnovšou možnou verziou Snapchatu. Aj keď sa súčasné vlastné šošovky obmedzujú na svetové šošovky alebo tie, ktoré menia svet okolo vás. Namiesto tvárových šošoviek, ktoré menia váš vzhľad. Dobrou správou však je, že na to, aby ste mohli šošovky používať, si nebudete musieť inštalovať Lens Studio sami. Pokiaľ však nemáte záujem o vytváranie vlastných šošoviek pre seba a svojich priateľov. Skôr budete potrebovať vedieť, ako získať prístup k týmto odkazom online, ako nájsť nové a ako ich zdieľať so svojimi priateľmi. Pozrime sa.

Nájsť nové vlastné filtre | Získajte viac filtrov Snapchat

Pretože exportovanie objektívu vyžaduje na zdieľanie s celým svetom iba Snapcode, je dosť ľahké nájsť ľudí, ktorí zdieľajú svoje výtvory so svetom online. Máme štyri zdroje, ktoré vám môžeme odporučiť, ak hľadáte šošovky na vyskúšanie:

  • Karta Komunitné objektívy spoločnosti Snapchat: Áno, po mesiacoch čakania. Snapchat konečne urobil to, čo jeho fanúšikovia od vývoja objektívov tretích strán očakávali: priamo v aplikácii im dal svoju vlastnú kartu. Ak hľadáte rýchly objektív pre svoj príbeh alebo chcete poslať zábavný Snap svojim priateľom. Prezeranie karty Komunita je skvelým miestom, kde začať. Prístup na kartu. Stačí klepnúť na tvár v hľadáčiku fotoaparátu a otvorí sa štandardná obrazovka výberu objektívu. Potom klepnite na ikonu v pravom dolnom rohu aplikácie vedľa tlačidla X.
  • SnapLenses Subreddit: Reddit je fantastickým zdrojom crowdsourcingového obsahu na internete a pri hľadaní nových objektívov vyrobených vo vnútri Lens Studio ide dvojnásobne. SnapLenses je subreddit, ktorý začal po vydaní Lens Studio, aby používateľom umožňoval nahrávať svoje Snapcodes pre všetky ich obľúbené vlastné objektívy. Komunita zverejňuje množstvo mémov a ďalších videí, ktoré nesúvisia s novými objektívmi, ale pomocou možností filtra v pravej časti stránky môžete prejsť na 2D aj 3D objektívy odoslané prostredníctvom komunity. Môžete tiež vyhľadávať konkrétne odkazy pomocou vyhľadávacieho panela na pravej strane subredditu, ktorý umožňuje vyhľadať konkrétne pomenovaný obsah.

Ďalej o Získajte viac filtrov Snapchat

  • Snap Lenses (Twitter): Účet Twitter prepojený s subredditom, ktorý sme spomenuli vyššie, Snap Lenses na Twitteri prerezáva všetky nezmysly zo stránky subreddit a jednoducho zdieľa popis objektívu s kódom Snapcode, ktorý môžete pridať (viac k tomu nižšie). Subreddit môže byť zábavným miestom, kde môžu používatelia vidieť šošovky v akcii, ale ak radšej iba pridáte obsah na svoju stránku, môžete to urobiť jednoducho pomocou účtu Twitter.

Ak Snapchat pridá centralizovanú oblasť na prehliadanie týchto nahraných objektívov prostredníctvom ich vlastnej služby. Túto stránku aktualizujeme o informácie. Všetko, čo je uvedené vyššie, napriek tomu skutočne uľahčuje hľadanie nových šošoviek Snapchat. A je skutočne vzrušujúce, že pridanie nových šošoviek do vášho zariadenia je konečne možnosťou.

Na záver tiež stojí za zmienku, že Príbeh alebo príspevok od vašich priateľov pomocou špeciálnych objektívov môže mať tiež možnosť zobraziť ďalší obsah potiahnutím prstom nahor z dolnej časti obrazovky. Ak vaši priatelia uverejnili príbeh pomocou zvláštneho neznámeho objektívu. Skontrolujte spodnú časť displeja, či sa zobrazuje slovo Viac. Prejdením prstom hore na týchto snímkach umožníte pridať obsah priamo do zariadenia z ich snímok. Alebo príbehy bez toho, aby ste museli odkaz pridávať manuálne.

Objektívy pre iPhone Získajte viac filtrov Snapchat

Ak je niečo, čo je na dizajne iPhone X obzvlášť pôsobivé. Je to predný fotoaparát, ktorý nájdete skrytý vo vnútri neslávne známeho zárezu v hornej časti obrazovky. Technológia fotoaparátu v prednom fotoaparáte iPhone X je veľmi vyspelá vec. Sleduje vaše pohyby tváre pomocou neviditeľných laserov a v reálnom čase vytvára úplnú 3D sieťku vašej tváre. Jedná sa o spôsob, akým je telefón schopný odomknúť váš telefón a ako dokáže v reálnom čase vytvárať Animoji a odosielať ich priateľom. A vďaka partnerstvu so Snapchatom môže teraz vytvárať niektoré filtre exkluzívne pre iPhone X (Xclusive?).

Spoločnosť Apple a Snapchat, ktoré boli oznámené najskôr v septembri 2017, predstavili filtre až do apríla 2018. Sedem mesiacov potom, čo boli podrobne predstavení na javisku v Steve Jobs Theatre. Najlepším príkladom toho, čo tieto filtre dokážu s technológiou iPhone X a technológiou AR vytvorenou pomocou ARKit od spoločnosti Apple, je vytvorenie realistickej masky. To perfektne drží na tvári a zároveň umožňuje zmeny osvetlenia. Je to pôsobivé, aj keď vďaka exkluzivite väčšina ľudí tento druh vecí na Snapchate už dlho neuvidí.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok Získajte viac filtrov Snapchat a bude vám užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Používateľská príručka On Stream Audio z macOS do Windows 10