Používateľská príručka Ako nabíjať AirPods

Viete, ako sa účtuje poplatok? AirPods ? Najnovšie Apple AirPods sú úplne nabité z krabice. Ďalej ponúka celkom päť hodín počúvania a dve hodiny hovoru (alebo v prípade AirPods‌ 2, celkovo tri hodiny hovoru), než ich znova nabijete.

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete ručne skontrolovať úroveň batérie ‌AirPods‌. Všeobecným znakom však je, že budete počuť tón, keď sa batéria ‌AirPods‌ vybije, a ďalší tón, keď sa vyčerpajú batérie.

Prvé nabíjanie vašich „AirPods“

Ak chcete nabiť svoje „AirPods“, jednoducho ich vložte do ich puzdra. Úplne nabitý obal vám poskytne viac času na počúvanie skladieb. Nielen to, ale tiež poskytuje 11 hodín hovoru. Akonáhle v ich prípade ‌AirPods‌ nabijete 10 až 15 minút. Potom získate asi 3 hodiny času počúvania alebo tiež hodinu hovoru.

ako sťahovať kodi na smart tv

Keď ich vložíte do ich puzdra, svetlo vo vnútri puzdra (ak máte bezdrôtové nabíjacie puzdro) zobrazuje stav nabitia vašich „AirPods“. Keď sú ‌AirPods‌ vymazané z puzdra, potom svetlo zobrazuje stav nabitia puzdra. Existujú dva svetelné indikátory. Prvý je zelený, ktorý zobrazuje plné nabitie. Druhá je jantárová, čo znamená, že zostáva menej ako jedno úplné nabitie.

Ak chcete nabiť bezdrôtové puzdro „AirPods“. Jednoducho pripojte kábel Lightning, ktorý bol súčasťou balenia, do konektora Lightning pod puzdrom. Druhý koniec kábla potom pripojte k USB nabíjačke alebo portu PC. Prípad si však bude účtovať poplatok za to, či boli pripojené „AirPods“.

Ako nabíjať AirPods pomocou bezdrôtového nabíjacieho puzdra

‌AirPods alebo bezdrôtové nabíjacie puzdro ples spoločnosti Apple druhej generácie je možné nabíjať pomocou akejkoľvek nabíjacej podložky alebo stojana podporujúceho Qi. Ale v prípade, že nemáte žiadne nabíjacie príslušenstvo a hľadáte, ktoré z nich kúpiť, kúpte si to najlepšie.

Poďme sa pozrieť na to, ako funguje postup nabíjania.

chybový kód m7362 1269
Krok 1:

Vložte puzdro na nabíjačku pomocou stavového svetla na prednej strane puzdra smerom hore. Uistite sa, že môžete nabíjať puzdro bez alebo vo vnútri svojich „AirPods“.

Krok 2:

Stavová kontrolka sa na niekoľko sekúnd zmení, potom sa deaktivuje, pretože sa bude neustále nabíjať.

Krok 3:

Ak svetlo nesvieti alebo keď ho položíte na nabíjaciu podložku, skúste jednoducho premiestniť puzdro.

star wars battlefront 2 triple xp

Ak čelíte problémom pri účtovaní prípadu. Potom sa pozrite na kábel, ktorý je pevne pripojený k nabíjacej podložke a že druhý koniec je dokonale zapojený do elektrickej zásuvky. Ak sa však puzdro stále nenabíja, nezabudnite ho nabíjať aj pripojením dodaného kábla Lightning do konektora Lightning pod ním. Alebo iný koniec kábla do USB nabíjačky alebo portu.

Výdrž batérie AirPods

‌AirPods‌ však majú najlepšiu výdrž batérie na svoju veľkosť. Ich nabíjacia kapacita sa tiež časom prirodzene zníži. Aj keď sú vaše ‌AirPods‌ stále v záruke a majú životnosť batérie obmedzenú z dôvodu bežného opotrebovania. Potom Apple ponúka službu výmeny batérií AirPod za 49 dolárov. Pretože to nie je v záručnej službe výmeny batérie, ktorá stojí 69 dolárov za slúchadlo alebo nabíjací obal.

Predvolene, ak je batéria poškodená a vzťahuje sa na ňu záruka alebo spotrebiteľské právo spoločnosti Apple. Potom ho spoločnosť Apple bez ďalších nákladov obslúži.

ovládacie prvky zášklbu sa nezobrazujú

Záver:

Tu je všetko o tom, ako nabíjať AirPods. Je tento článok užitočný? Už ste niekedy čelili problémom pri nabíjaní AirPodov? Našli ste inú alternatívnu metódu, ktorej sa v tomto článku nemôžeme venovať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: