Používateľská príručka Na downgrade systému Windows 10 Enterprise na Pro Edition

Vykonajte downgrade systému Windows 10 Enterprise na Pro Edition

Ak chcete downgrade systému Windows 10 Enterprise na vydanie Pro, ste na správnom mieste. Podnikové siete zvyčajne používali vydania Enterprise. V prípade, že nie ste súčasťou žiadnej organizačnej siete a chcete sa vrátiť späť do svojej Enterprise vydanie do Pro. Potom vám s tým pomôže tento sprievodca. Možno existuje veľa ďalších dôvodov, kvôli ktorým downgradujete Enterprise do pre vydanie ako telemetria, aktivačná metóda atď.

ako zapnúť zdieľanie obrazovky na svár

Najlepšie však je, že svoje môžete ľahko previesť Enterprise vydanie do pre bez preinštalovania celého OS a bez straty dôverných údajov. Je to možné, pretože Enterprise alebo Pro verzia je nainštalovaná z rovnakého iného vydania Windows 10 VEĽKÁ spis . Avšak VEĽKÁ súborová inštalácia umožňuje používateľom sťahovať alebo prechádzať na ľubovoľné vydania podľa vlastného výberu.

V tejto príručke teda budeme iba používať pre generický produktový kľúč vydania a potom prejsť späť na pre od Enterprise . Ako ste predtým inovovali z aktivovaného pre vydanie, bude sa váš počítač automaticky aktivovať vždy, keď prepnete na pre . Ale ak sa sťahujete do pre vydanie z Enterprise potom môžete dodatočne aktivovať pre vydanie pomocou svojho jedinečného licenčného kľúča.

Podľa pokynov uvedených nižšie vykonajte konverziu alebo prechod na nižšiu verziu systému Windows 10 Enterprise do pre vydanie.

Pozri tiež: Ako downgrade Moto X Pure na Marshmallow

Kroky na zníženie verzie systému Windows 10 Enterprise na Pro Edition

  • Zamierte do Windows 10 Enterprise. Potom prejdite na Aplikácia Nastavenia > Aktualizácia a zabezpečenie > Aktivácia . Na pravej table tohto okna jednoducho klepnite na ikonu Zmeniť produktový kľúč .
    •   VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T  
  • Prejdite na výzvu Aktivovať Windows a klepnite na Aktivovať tlačidlo.
  • Predpokladajme, že ste predtým inovovali z aktivovaného systému Windows 10 pre do Enterprise vydanie na niekoľko sekúnd Potom dostanete správu „ Túto kópiu systému Windows sme aktivovali . Klepnite na Zavrieť .
  • Teraz môžete potvrdiť alebo skontrolovať Vydanie , pretože by mal smerovať na Windows 10 pre .
  • Týmto spôsobom môžete ľahko downgradovať Windows 10 Enterprise vydanie do pre vydanie.

Záver:

Dúfam, že teraz pochopíte, ako downgrade systému Windows 10 Enterprise na vydanie Pro. Ak sa tieto kroky ukážu ako užitočné, zdieľajte ich so svojimi priateľmi a pomôžte im. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie. Nezabudnite sa s nami tiež podeliť o svoju spätnú väzbu!

Čaká sa na vašu cennú spätnú väzbu!

Prečítajte si tiež:

ovládače radiča ps4 pre Windows 10