Ako odblokovať službu Limetorrents pomocou siete VPN - Ako na to

Odblokujte Limetorrents

Chcete odblokovať Limetorrents? Ak sa nachádzate v krajine, kde služba Limetorrents blokuje, môžete znova získať prístup pomocou siete VPN. Proces je veľmi ľahký a jednoduchý. Pretože to zahŕňa zmenu vášho virtuálneho umiestnenia na tolerantnejšiu krajinu. Avšak VPN úplne skrýva váš torrentový prenos, čo vám umožňuje zostať v bezpečí pred trolmi autorských práv. Celý proces vysvetlíme v dnešnej príručke.

Torrenting je veľmi populárny protokol na zdieľanie súborov. Je založený na technológii P2P. Tiež to nazývame peer-to-peer. Umožňuje obrovské množstvo používateľov pripájať a zdieľať obsah bez toho, aby pri sťahovaní museli závisieť od jedného zdroja.

Limetorrents je známa webová stránka na sťahovanie torrentov. Môže sa použiť na stiahnutie obsahu, ako sú video súbory, zvukové súbory a softvérové ​​súbory, pomocou technológie sťahovania peer-to-peer. Tieto súbory sú distribuované legálne, iné obsahujú obsah chránený autorskými právami.

Skôr ako skutočnosť, že server Limetorrents nemôže hostiť súbory. Prešli značným právnym prieskumom od držiteľov autorských práv. Vedie to k blokovaniu webu v rôznych krajinách, ako je Austrália, Spojené kráľovstvo, India a USA. Ale našťastie môžete Limetorrents ľahko odblokovať a stránku používať odkiaľkoľvek na svete.

Pozri tiež: Ako zastaviť obmedzovanie Verizon - najlepšia VPN

čo je to zdvorilostný úver Amazon

Ak chcete používať torrenty, použite VPN

Ak chcete bezpečne používať torrent, je potrebné zašifrovať webový prenos. Musíte sa teda pokúsiť použiť VPN. Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odovzdať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pri použití súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých priemyselných odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú monitorovaním prenosu dát torrentov používateľov a tiež škrtením rýchlosti sťahovania.

Faktory pomáhajú vybrať ten najlepší:
 • Vysoká rýchlosť sťahovania - Všetci vieme, že rýchlosť je hlavným faktorom, keď hovoríme o streamoch videa online. Vyberte si VPN, ktorá poskytuje rýchle výsledky testov s nízkym skóre latencie. Chcete vedieť veľa o tom, čo skrýva VPN?
 • Pravidlá nulového protokolovania - Vaša aktivita nie je zabezpečená, ak sieť VPN vedie podrobné záznamy o všetkom, čo robíte. Denníky získavajú prístup k informáciám o používateľoch, ako sú časy prihlásenia, navštívené stránky a oveľa viac. Ak chcete úplné zabezpečenie alebo súkromie, vyberte si sieť VPN, ktorá ponúka prísnu politiku nulového protokolovania pre všetku komunikáciu.
 • Povolený prenos a typy súborov - VPN nižšej kvality niekedy blokujú niektoré populárne typy prenosu, najmä sťahovanie torrentov alebo siete P2P. Ak vaša VPN obmedzuje šírku pásma alebo blokuje prenos, môžete sa potom pozerať na prázdnu chybovú obrazovku.
 • Ochrana: Ďalšou veľkou vecou, ​​ktorú VPN robí, je šifrovanie údajov. Pri práci s internetom sú zvyčajne všetky vaše dáta nezašifrované. Znamená to, že tí, ktorí majú vaše údaje, môžu počúvať vaše zvukové súbory, čítať vaše správy, sledovať, kam idete online, atď.
 • Spôsob platby - Ak chcete získať ďalšiu vrstvu anonymity, pokúste sa platiť za svoju VPN prostredníctvom kryptomeny, ako je bitcoin. Používanie účtu PayPal alebo kreditnej karty spája vaše meno s účtom, ale ak vyberiete digitálnu mincu, žiadne takéto informácie nebudú k dispozícii.
 • Reputácia - Dôveryhodná VPN vás tiež môže ochrániť, nespoľahlivá však môže zničiť vaše súkromie. Musíte sa ubezpečiť, že je vaša VPN dobre zavedená a že od súčasných aj minulých používateľov prijíma dobré recenzie.

Pozri tiež: Ako zakázať Evade 4chan pomocou VPN ľahko

Na odblokovanie Limetorrentov použite VPN:

Na odblokovanie Limetorrentov použite VPN

Nord VPN

Okrem rozsiahlej serverovej siete je NordVPN aj rýchly a bezpečný. Všetko začína 256-bitovým šifrovaním AES, ktoré je také náročné, že superpočítač by potreboval milióny rokov, aby zlomil iba jeden prístupový kód. Medzi konkrétne protokoly patria špičkové protokoly UDP a TCP OpenVPN. Rovnako ako SSTP: technológia, ktorá dokáže poraziť aj tie najprísnejšie filtre cenzúry.

Pravidlá protokolovania sú tiež vzduchotesné a nikdy sa neukladajú žiadne záznamy o vašej prevádzke, adresách IP, časových známkach, šírke pásma alebo histórii prehliadania. V neposlednom rade má holdingová spoločnosť NordVPN sídlo v Paname - neutrálnej krajine. To v skutočnosti znamená, že hlavné svetové vlády nemôžu urobiť nič, aby vytlačili vaše údaje z programu NordVPN.

Surfshark

Surfshark ponúka najsilnejšie a najpokročilejšie šifrovanie prostredníctvom šifry 256-AES-GCM. Je to prakticky nerozbitné odborníkmi na kryptografiu. Niet pochýb o tom, že je to najvýkonnejší komerčne dostupný.

chromecast druhý monitor mac

Pomôže vám skryť stopy online. Surfshark totiž ponúka temné stránky na každom zo svojich viac ako 700 serverov.

ExpressVPN

ExpressVPN si zaslúži dobrú povesť za dve veci: užívateľsky príjemný softvér a neuveriteľnú rýchlosť. Vlastné aplikácie tejto služby fungujú na všetkých zariadeniach a platformách, od počítačov Mac, Windows a Linux až po tablety a smartphony so systémom Android a iOS. Po úspešnej inštalácii a prihlásení je získanie najrýchlejšieho pripojenia také jednoduché ako kliknutie na veľké tlačidlo. Môžete ľahko nájsť nové servery v rôznych krajinách.

Pozri tiež: Ako odblokovať Minecraftu, keď ho škola zablokuje

Limetorrents sa zablokuje - príčiny:

Limetorrents

Keď smerujete k odkaz , potom môžete zistiť, že nemôžete získať prístup. Stáva sa to preto, lebo niektoré krajiny zablokovali stránku vládnymi nariadeniami kvôli problémom s autorskými právami. Tieto bloky môžu byť trvalé alebo dočasné a nikdy nebudete vedieť, kedy alebo či vôbec znova získate prístup.

K Limetorrentom však máte ľahký prístup aj z krajiny, kde je blokovaný. Stačí použiť proxy server VPN umiestnený v krajine, kde je web odblokovaný, ako je Kanada, Holandsko, Mexiko, Nemecko alebo Švédsko. Pretože je vaša prevádzka maskovaná pod vrstvami šifrovania a je označená okrem vašej adresy IP servera, váš poskytovateľ internetových služieb nebude vedieť, kto ste a prečo sa k nemu pokúšate získať prístup.

čisté win inštalačné súbory

Ako odblokovať Limetorrents

Postupujte opatrne a odblokujte Limetorrents z ktorejkoľvek krajiny:

 • Zamierte do webovú stránku a potom si pozrite, či máte na stránku ľahký prístup. Ak nie, je web pravdepodobne zablokovaný. Podľa pokynov nižšie ho odblokujete.
 • Potom si zaregistrujte účet pomocou poskytovateľa VPN.
 • Potom nainštalujte softvér VPN (ako bolo uvedené vyššie) do zariadenia, ktoré chcete použiť na prístup k serveru Limetorrents. Inštalačný program pre požadovaný operačný systém môžete tiež nainštalovať alebo stiahnuť z webovej stránky poskytovateľa VPN. Potom dokončite inštaláciu podľa pokynov inštalačného programu.
 • Po úspešnom nainštalovaní softvéru ho otvorte a potom ho použite na pripojenie k serveru v jednej z nasledujúcich krajín: Švédsko, Kanada, Nemecko, Holandsko alebo Mexiko.
 • Keď je sieť VPN pripojená k akejkoľvek krajine. Potom môžete otvoriť webový prehľadávač a prejsť na web Limetorrents. Ak máte ľahký prístup na stránku, môžete ísť. Ak nie, prejdite k ďalším krokom.
 • Prejdite späť na svoj softvér VPN a potom sa úspešne pripojte k serveru v inej krajine. Potom skúste znova Limetorrents.
 • Potom môžete vyskúšať servery v rôznych krajinách, kým nenájdete server, ktorý vám umožní prístup na web Limetorrents.

Záver:

Limetorrents je nepochybne populárna webová stránka na vyhľadávanie torrentových súborov, ktoré chcete sťahovať z televíznych programov, filmov, hudby a ďalších súborov. Z dôvodu porušenia autorských práv bol však web blokovaný z rôznych krajín. Na odblokovanie však stačí použiť VPN.

VPN môže nielen odblokovať web Limetorrents, ale tiež vás všeobecne ochráni pri používaní torrentov. To je veľmi dôležité z dôvodu početných zásahov proti porušovaniu autorských práv.

Spomenuli sme niekoľko sietí VPN a kroky na odblokovanie Limetorrents. Už ste niekedy vyskúšali niektorú z týchto sietí VPN? Dajte nám vedieť nižšie!

Prečítajte si tiež: