Použite Snapchat na zakorenené zariadenia smartphone - návod

Snapchat na zakorenených zariadeniach smartphone

Chcete Snapchat používať na zakorenených zariadeniach smartphone? Snapchat je skutočne slávna sociálna sieť vo väčšine krajín. Táto aplikácia vám dáva všetky vynikajúce vlastnosti zasielania správ a tiež je spoločenská.

Snapchat je populárna aplikácia pre digitálne tisícročia a najlepšia sieť sociálnych médií. S novou aktualizáciou Snapchat však zablokoval všetkých používateľov, ktorí používajú rootované mobilné telefóny. Takže veľa používateľov má problémy, pretože nevedia, ako používať Snapchat na svojich zakorenených mobilných zariadeniach. Snapchat už jasne uviedol, že neumožní používateľom root používať ich aplikácie. Je to preto, že používatelia môžu využívať výhody Snapchatu a obísť kontroly súkromia alebo zabezpečenia, ktoré majú ostatní používatelia Snapchatu radi. Pomocou zakoreneného smartphonu môžete tiež Snapchat oklamať, aby ukladal sebadeštruktívne správy, robiť snímky obrazovky textov chránených Snapchatom, hrať s Snapchat 2FA a oveľa viac.

služba avast s 32-bitovým vysokým procesorom

Aplikácia Snapchat už aplikáciu na rootovaných mobiloch zablokovala. Môže sa vám tiež zobraziť chybové hlásenie, že vaše mobilné zariadenie nie je po nedávnej aktualizácii podporované. Skoršia varianta Snapchatu funguje dobre s rootom, ale nie sme si istí, ako dlho. Skúste vyskúšať ďalšie riešenia, ako Snapchat vo svojom smartfóne používať, ak máte radi Snapchat.

Blokované zakorenené zariadenia pre smartphony Snapchat - Prečo?

Všetci dobre poznáme Snapchat, je to sieť sociálnych médií, ktorá umožňuje svojim používateľom posielať svojim kamarátom sebadeštruktívne texty, videá a obrázky. Preto sa ľuďom táto služba príliš páči, pretože neexistuje história chatu, ktorú by bolo treba riešiť. To však nie je prípad rootovaných používateľov mobilných telefónov. Pretože existuje veľa nástrojov a služieb Snapchat, pomocou ktorých je možné manipulovať alebo meniť Snapchat tak, aby obsahoval súkromie používateľa. Pomocou niektorých z nich môžete tiež ukladať obrázky, súkromné ​​správy a videá bez súhlasu používateľa. A niektoré z nich vám tiež umožňujú skryť potvrdenie o odpovediach na správy.

Snapchat berie súkromie používateľov veľmi vážne, a preto vo svojej novej aktualizácii prestal podporovať rootované mobilné zariadenia. Ak ste vykonali aktualizáciu na novú verziu, môže sa zobraziť chybové hlásenie, že váš mobil nie je podporovaný. Ale nebojte sa, stále existujú rôzne spôsoby, ako to obísť a používať Snapchat na akomkoľvek rootovanom a mobilnom zariadení.

Rôzne spôsoby použitia Snapchatu na zakorenených zariadeniach so systémom Android

Použite Snapchat na zakorenených zariadeniach smartphone

Ak máte zakorenené mobilné zariadenie, Snapchat odteraz vaše zariadenie nebude môcť podporovať. Stále však existujú spôsoby, ako používať Snapchat na vašom rootovanom zariadení. Nižšie uvádzame niekoľko riešení, ktoré môžete vyskúšať:

Odblokovaním vášho mobilného zariadenia

Najjednoduchší spôsob, ako vyriešiť tento problém, je zrušenie rootovania mobilného zariadenia. Teraz to znamená, že všetky vaše aplikácie, ktoré používajú povolenie superužívateľa, nebudú fungovať. Existujú dôsledky, ale je to najlepšia a oficiálna metóda podpory Snapchatu na vašom smartfóne. Pretože každé mobilné zakorenenie a proces vykorenenia sú úplne odlišné. Ďalším spôsobom, ako odomknúť zariadenie, je nainštalovať pamäť ROM do mobilného zariadenia.

Inštalácia Rootclock (Xposed)

Ak ste si už nainštalovali rámec Xposed, potom je to jednoduchý a ľahký spôsob, ako používať Snapchat na vašom zakorenenom smartfóne. V prípade, že nemáte Xposed framework, môžete si najskôr nainštalovať alebo stiahnuť Xposed framework na rootnutom smartfóne.

Teraz, ak pracujete s rámcom Xposed, tu je rýchly modul, ktorý dokáže skryť práva rootov pred Snapchatom. Snapchat teda nedokáže zistiť, či je vaše mobilné zariadenie rootované alebo nie. Týmto spôsobom môžete tiež použiť Snapchat, ak máte rootovaný smartphone!

Modul APK RootCloak: Stiahnuť ▼

  • Najprv si nainštalujte RootCloak APK na svoje mobilné zariadenie.
  • Potom môžete na svojom mobilnom zariadení otvoriť Xposed framework a prejsť na Xposed Installer> Moduly
  • Tu zapnite Root Clock a reštartujte svoje mobilné zariadenie.
  • Po reštarte znova prejdite na modul Xpose RootCloak a pridajte Snapchat. Potom znova reštartujte mobilné zariadenie a Snapchat začne na vašom mobilnom zariadení pracovať.

Poznámka: Môžete tiež pridať alebo vymazať aplikácie v aplikácii RootCloak, aby ste odkryli alebo skryli oprávnenie root.

Používanie funkcie Magic Hide

Pri používaní správcu koreňov Magisk získate vstavanú možnosť jednoducho skryť viditeľnosť koreňa iných aplikácií. Medzi nimi môžete okamžite prepínať a povoliť tak aplikácie, ktoré nefungujú s rootovanými mobilnými zariadeniami.

  • Prejdite do aplikácie Magisk root manager na vašom mobilnom zariadení. A presuňte sa do Nastavení.
  • Potom tu nájdete možnosť Magisk Skryť. Zapnúť.
  • Teraz si môžete nainštalovať Snapchat a potom ho použiť, akoby vaše zariadenie nebolo nikdy rootované na prvom mieste!

Poznámka: Ak túto možnosť vypnete, Snapchat prestane znova fungovať. Mnoho ďalších aplikácií root bude stále fungovať, ak im povolíte povolenie root.

Použiť metódu Root Switch (Super SU)

Ak nepoužívate Magisk, skúste to použiť Super SU od Chainfire . Je to jeden z najlepších manažérov SU. Podporuje tiež aplikácie a moduly, pomocou ktorých môžete skryť aktivitu SU vášho mobilného telefónu pred niektorými aplikáciami. V tejto situácii to bude samozrejme Snapchat!

Root Switch APK: Stiahnuť ▼

root galaxia poznámka 5 šprint
  • Nainštalujte a stiahnite si súbor APK Root Switch
  • Prejdite do aplikácie a udelte povolenie SU.

Zobrazí sa nová obrazovka. Tu musíte zapnúť Zastavte všetkých SU démonov možnosti. Vypnite tiež Root Access prepínač posúvača.

Teraz si nainštalujte a stiahnite Snapchat do zariadenia. Bude to fungovať rovnako ako v iných bežných aplikáciách.

Poznámka: V prípade, že chcete znova použiť koreňovú aplikáciu, jednoducho sa vráťte späť na Root Switch a zapnite root prístup prepínať.

Záver:

Takže to bolo niekoľko spôsobov, ako použiť Snapchat na vašom rootovanom mobilnom zariadení. Dúfame, že tieto riešenia pre vás fungovali. Snapchat je jednou z najlepších platforiem sociálnych médií, ktoré používa veľa ľudí. Nemali by ste byť zanedbávaní iba preto, že ste rootli svoje zariadenie. V každej situácii máte problémy alebo čelíte problémom, potom postupujte podľa týchto metód alebo nás okomentujte nižšie. Radi vám pomôžeme!

Prečítajte si tiež: