Aktualizujte LG G3 na Android 7.1 Nougat pomocou XenonHD 7.1 ROM založenej na CM14.1

Napriek skutočnosti, že LG G3 je skutočne kvalifikované zariadenie, nedostane však autoritatívne aktualizáciu Android 7.0 Nougat od spoločnosti LG. V každom prípade, kvôli ľuďom na xda, by ste teraz mohli nainštalovať aj najnovší výboj Android 7.1 s XenonHD 7.1 ROM, ktorý závisí od zdrojov CM14.1.

CM14.1 je AOSP ROM založená na Androide 7.1 Nougat, ktorá bola vytvorená a udržiavaná spoločnosťou CyanogenMod - najslávnejšou zakázkovou ROM pre zariadenia Android.

Aktualizujte LG G3

Toto je neformálny príchod kvôli aktualizácii LG G3 až CM 14.1 a pravdepodobne nebude ideálne pre každého. Skontrolujte všetky informácie týkajúce sa ROM nižšie, spolu s pokynmi na stiahnutie a inštaláciu.

Podrobnosti o zostave LG G3 CM14.1

  • Vývojár: #vangreen
  • Stav stavby: Neoficiálne
  • Podporované modely: LG G3 D855 | D850
  • Pôvodná stránka : XDA

Stiahnutie LG G3 CM14.1

Pomoc s inštaláciou ROM do vášho zariadenia. Postupujte podľa nášho podrobne zoradeného sprievodcu inštaláciou CM14.1 pomocou vlastnej obnovy, ako je TWRP:

Ako nainštalovať CM 14.1 ROM

Stiahnite si Android 7.1 Nougat Gapps

Pretože sa jedná o ROM založenú na AOSP, je potrebné nezávisle na sebe flashovať / inštalovať balíček Nougat posilnený Gapps pomocou obnovenia, aby ste správy Google, ako je obchod Play a ďalšie, dostali späť do svojho zariadenia.

Stiahnite si Android Nougat Gapps (7.0 a 7.1.1)