Odomknite telefón Samsung bez zadania hesla na uzamknutej obrazovke

Skúšali ste niekedy odomknúť a Samsung telefón bez zadania hesla? Zabudli ste svoj vzor uzamknutej obrazovky alebo heslo sa už nemôže dostať do vášho mobilu. Ak máte zariadenie Samsung, potom existuje iný spôsob. Tu je príklad, ako sa dostať späť do mobilu bez toho, aby ste museli klusať v pamäti.

Odomknutie telefónu Samsung - Presunúť do sekcie:

  • Odomknite svoj mobil pomocou aplikácie Galaxy Find My Mobile
  • Resetujte svoj Android z iného zariadenia
  • Resetujte svoj telefón pomocou svojich tlačidiel

Prirodzene, voľba číslo jeden by mala byť vašim prvým kontaktným miestom. Pri odomykaní mobilu bez jeho resetovania je to obrovské plus. Ak máte aktuálnu zálohu a nevadí vám odstrániť všetky svoje dáta, aby ste ich mohli neskôr obnoviť, potom by mohla byť správna voľba dva a tri.

Odomknite telefón Samsung pomocou funkcie Nájsť môj mobil

Ak chcete svoj smartphone Galaxy odomknúť na diaľku, musíte najskôr skontrolovať niekoľko vecí, ktoré sú v poriadku. Váš mobil musí byť pripojený k internetu alebo mobilnej sieti, takže ak v ňom nemáte SIM kartu alebo ak sa nenachádzate v zóne bezdrôtového internetu, nemôžete túto techniku ​​použiť. Tiež chcete povoliť svoj účet Samsung. Spoločnosť Samsung vás k tomu vyzve pri prvom nastavení telefónu. Po nastavení funkcie Nájsť môj mobil na Galaxy je však proces celkom jednoduchý a ľahký:

obmedzený prístup zmenil android
Krok 1:

Presunúť do Samsung Find My Mobile stránku z webového prehliadača.

Krok 2:

Potom sa prihláste do svojho účtu Samsung pomocou svojho ID a hesla alebo pomocou prihlasovacieho tlačidla Google.

Krok 3:

Na pravej strane, kde sú možnosti, klepnite na Viac.

Krok 4:

Pod dnom uvidíte Odomknite Moje zariadenie.

Krok 5:

Zadajte heslo k svojmu účtu Samsung a potom klepnite na Odomknúť.

je v súlade s google meet hipaa

Uistite sa, že ste pripojení k sieti Wi-Fi. Nikdy to nebolo zaregistrované k vášmu účtu alebo ak ste zabudli heslo k svojmu účtu Samsung, potom prejdite na extrémnejšie opatrenia.

Resetujte svoj Android z iného zariadenia

Ak nemôžete odomknúť svoj Android pomocou aplikácie Samsung Find My Mobile, jednoducho resetujte zariadenie a vráťte sa späť. Ak máte aktuálnu zálohu, odstránenie mobilu nie je na konci sveta. Môže tiež poskytnúť vášmu zariadeniu najnovšiu výpožičku tým, že odstráni časť harabúrd, ktoré sa na ňom zhromažďujú. Ak chcete resetovať svoj mobil. Zahŕňa telefóny Samsung z iného zariadenia, postupujte podľa pokynov nižšie:

Krok 1:

Prejdite do systému Android Nájdi môj telefón stránke.

Krok 2:

Potom sa prihláste do svojho účtu Google.

Krok 3:

Ak máte viac ako jeden mobilný telefón, klepnite na ten, ktorý chcete odstrániť.

Krok 4:

Klepnutím na Vymazať vymažete všetky údaje zo smartfónu. Zahŕňa heslo na uzamknutie obrazovky, ktoré ste zabudli.

Resetujte svoj telefón pomocou svojich tlačidiel

Môžete tiež resetovať svoj mobilný telefón a odstrániť všetky dáta bez toho, aby ste sa dostali do ponuky Nastavenia, čo však nemôžete urobiť, ak ste zabudli heslo. Jednoducho najskôr reštartujte mobilný telefón v režime obnovenia a odtiaľ odtiaľ odstráňte všetky dáta, ktoré sú v ňom uložené.

Uistite sa, že Google má v Androide veľa bezpečnostných funkcií ako Lollipop, ktorý vyžaduje, aby ste sa pred odstránením prihlásili do účtu Google, ktorý bol v mobile. To zaisťuje mobilným zlodejom možnosť čistiť telefón z režimu obnovenia a inicializovať ho z nového. Ak ste v telefóne mali niekoľko účtov Google. Potom bude fungovať prihlásenie do ktorejkoľvek z nich. Ak chcete svoj telefón Samsung odstrániť pomocou iba bočných tlačidiel, postupujte podľa týchto pokynov:

ako odstrániť nesúlad textového kanála -
Krok 1:

Vypnite svoj smartphone.

Krok 2:

Stlačením a podržaním súčasne vypínača a tlačidla zvýšenia hlasitosti vstúpite do režimu obnovenia.

Krok 3:

Jednoducho navigujte pomocou ovládača hlasitosti na pohyb hore a dole v ponuke a pomocou vypínača vyberte požadovanú možnosť.

Krok 4:

Zamierte do Režim obnovenia a potom Vymazať údaje / továreň reset a potom Áno na potvrdenie.

Krok 5:

Po dokončení reštartujte mobilný telefón normálnym spôsobom a potom sa prihláste do účtu Google.

Záver:

Pomohli vám tieto triky vrátiť sa späť do mobilu? Ak nie, dajte nám vedieť o svojich problémoch v sekcii komentárov nižšie a my sa vám pokúsime pomôcť. Aký je váš profi tip na zapamätanie si hesiel? Nezabudnite sa s nami podeliť o svoje myšlienky!

Prečítajte si tiež:

ako nájsť parný priečinok windows 10