Neznáme zdroje sa neustále zapínajú - opraviť

No, za posledných pár rokov sa Android mobilný operačný systém sa teraz výrazne zlepšil. Teraz je jej popularita tiež vysoká. Dôvod tejto popularity je, že poskytuje používateľom skutočne širokú škálu možností prispôsobenia. V tomto článku si povieme niečo o tom, ako sa Neznáme zdroje stále zapínajú - opraviť. Poďme začať!

Ale rovnako ako každý iný mobilný operačný systém, aj Android má niekoľko chýb a chýb. Nedávno sa zistilo, že u niektorých používateľov systému Android sa vyskytla neobvyklá chyba. Niektorí z používateľov tiež uviedli, že v systéme Android sa automaticky zapína možnosť „Neznámy zdroj“.

Nielen to, ale používatelia tiež uviedli, že „Neznáme zdroje“ ručne vypli aj z nastavení. Avšak približne do 30 minút sa táto možnosť tiež znova zapne. Takže ak aj vy zažívate také čudné veci, potom čítate skutočne ten správny článok.

Neznáme zdroje sa neustále zapínajú - opraviť

V tomto článku sa teraz chystáme zdieľať niekoľko najlepších metód, ako opraviť to, že Neznáme zdroje neustále zapínajú problém. Poďme sa teda pozrieť, ako môžete opraviť Neznáme zdroje, ktoré stále zapínajú problém v Androide.

Reštartujte svoj smartphone Android

Ako všetci vieme, jednoduchý reštart môže väčšinou vyriešiť komplikované problémy s hardvérom alebo softvérom. Pred vykonaním ďalších metód je teda potrebné reštartovať smartphone so systémom Android. S cieľom skontrolovať, či problém pretrváva alebo nie. Takže jednoducho zatvorte všetky otvorené úlohy a reštartujte smartphone so systémom Android. Ak to urobíte, chvíľu to použite a skontrolujte, či sa Neznáme zdroje otáčajú alebo nie. Ak sa zapína, postupujte podľa ďalších metód.

Nastavte Malwarebytes

neznáme zdroje sa stále zapínajú

Malwarebytes je jedným z hlavných bezpečnostných nástrojov pre domáce okná a tiež pre Android gadgety. Úžasné na Malwarebytes je, že úspešne skenuje a tiež sa zbavuje škodlivých informácií z modulu gadget. Pokiaľ sa teda objavuje možnosť Neznáme zdroje z dôvodu malvéru alebo škodlivých informácií. Potom program Malwarebytes páchateľa skutočne nájde a odvedie ho. Iba prejdite do predajne Google Play a vyhľadajte Malwarebytes. Odtiaľ musíte získať a nastaviť aplikáciu. Ihneď po stiahnutí vyhľadajte vo svojom smartfóne s Androidom škodlivé informácie. Ihneď po dokončení reštartujte laptop a vyskúšajte, či problém skutočne pretrváva alebo nie.

Reštartujte počítač do bezpečného režimu

neznáme zdroje sa stále zapínajú

Rovnako ako počítač so systémom Windows, aj mobilný operačný systém Android umožňuje používateľom reštartovať smartphone v bezpečnom režime. Reštartovaním do bezpečného režimu vypnete všetky aplikácie okrem systémových. Pokiaľ sa teda možnosť Neznáme zdroje zapína cez seba kvôli niektorým aplikáciám. Potom sa problém v bezpečnom režime v skutočnosti neobjaví.

Kombinácia klávesov núdzového režimu sa v závislosti od zariadenia líši, takže musíte hľadať na internete kombináciu svojich zariadení. Používatelia smartfónov Samsung a Pixel musia stlačte a podržte tlačidlo napájania . Vo voľbe Napájanie kliknite a podržte ikonu 'vypnúť' tlačidlo. Teraz dostanete okamžitú správu „Reštartovať do bezpečného režimu“ a kliknite na „Ok“ .

Keď ste naštartovali do bezpečného režimu, potom chvíľu používajte svoj smartphone, aby ste si všimli, či
Funkcia „Neznáme zdroje“ sa zapína alebo nie. Ak nie, potom musíte skontrolovať nainštalované aplikácie.

Vymažte oblasť medzipamäte v systéme Android

Oddiel systémovej medzipamäte v systéme Android ukladá dočasné systémové údaje. Tento súbor medzipamäte v zásade pomáha systému Android pri okamžitom prístupe k aplikáciám a hrám. Ak však vyrovnávacia pamäť zastará, môže to tiež spôsobiť veľa problémov. Jedným z týchto problémov je vlastne stále zapínanie „Neznámych zdrojov“. Takže v tejto metóde teraz vyčistíme oddiel medzipamäte v systéme Android.

Najskôr je potrebné, aby používatelia vstúpili do režimu obnovenia smartfónu s Androidom. Klepnite na a podržte súčasne tlačidlo napájania + tlačidlo domovskej stránky a tlačidlo zvýšenia hlasitosti aby ste vstúpili do režimu obnovy. No, ak kombinácia klávesov na vašom zariadení nič nerobí. Potom musíte, chlapci, vyhľadať na internete kombináciu svojich zariadení.

Keď ste v režime obnovenia, potom iba pomocou tlačidla zníženia hlasitosti vyberte možnosť „Vymazať oblasť medzipamäte“ . Aby ste si vybrali túto možnosť, stlačte vypínač, a potom počkajte, kým nedostanete požadovanú možnosť „Reštartujte systém teraz“ . Takto môžete vymazať oddiel medzipamäte v systéme Android, aby ste opravili problém so zapnutím Neznámych zdrojov.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako zistiť, aké DNS používam? Výukový program