Ubisoft sa ospravedlňuje za promo akciu Watch Dogs Legion v Číne

Jeho vydanie bolo brané ako podpora dáždnikovej revolúcie v Hongkongu.

Opäť museli mať videohry problémy s cenzúrou, byrokratickou alebo sociálnou. Posledné správy v tomto ohľade pochádzajú z polemiky vyvolanej po propagačnom príspevku odSledujte psy légiesa to považovalo za podporu demonštrácií minulú nedeľu v roku 2006 Hongkong .

V publikácii môžete vidieť obraz videohry, kde sú dáždniky protagonistami, pod nasledujúcou správou: Nepoznáme sa a nikdy sme sa nestretli, ale bránime ten istý cieľ a stretávame sa tu! Je čas, aby sme obnovili svoje mesto [s vynechaním názvu] London] a našej budúcnosti.

Ubisoft sa ospravedlňuje za promo akciu Watch Dogs Legion v Číne

V Hongkongu sa volá hnutie, ktoré bojuje za udržanie určitej autonómie a slobody osobitného administratívneho regiónu proti Číne dáždniková revolúcia , zatiaľ čo kuriózna zhoda nových prejavov, tento príspevok a londýnske vynechanie výrazu Promotional znepríjemnili život niektorým používateľom, čo ho o niekoľko hodín prinútilo ospravedlniť sa spoločnosti.

Príspevok propagujúci Watch Dogs Legion, novú hranú videohru vyvinutú v Londýne, ktorý bol nedávno zdieľaný, mohol byť nesprávne interpretovaný kvôli nášmu vynechaniu prostredia v Londýne, nikdy to nebol náš zámer a ospravedlňujeme sa za zmätok, povedali z Ubisoftu.

Pozri tiež: CD Projekt Red pripúšťa, že v hre The Witcher 3 nebol žiadny bojový dizajnér