Typing Gif - Tento iMessage žart ma dostal za Real

Teraz, keď iMessage protokol podporuje animované gify, môžete si zahrať neuveriteľne hlúpy žart svojim priateľom tým, že im pošlete tento zábavný animovaný obrázok alebo GIF neslávne známych písanie na stroji animácia. To sa prehrá, keď je osoba na druhom konci konverzácie v službe iMessage uprostred odpovede.

Všetko, čo musíte urobiť, je poslať niekomu správu alebo dve, ktoré naznačujú, že sa chystá šťavnatá odpoveď. Potom skopírujte a prilepte animovaný gif pod „Písať“ indikátor. To sa nepretržite opakuje a odošle sa namiesto inej správy:

Začiatkom tohto týždňa na mňa môj priateľ zahral naozaj dobrý žart. Keď som od neho dostal správu, otvoril som aplikáciu Správa a okrem indikátora písania som nevidel nič. Trpezlivo som teda čakal, kým môj priateľ dokončí písanie, a domyslel som si, že Správy majú ešte nejaké ďalšie problémy. To by mohlo vysvetliť, prečo som dostal varovanie, ale napriek tomu som nevidel žiadnu správu.

Dlhý príbeh, môj priateľ ma dostal celkom dobre. A toto je príklad, ako môžete tento písací gif prankovať aj svojim priateľom ...

Ako ste už možno zistili, žart spočíva v použití animovaného gifu. To napodobňuje indikátor písania v systéme iOS.

S cieľom duplikovať tento zadávajúci Gif žart. Obrázok nižšie si musíte uložiť do priečinka s fotoaparátom. Ak to chcete urobiť, klepnite a podržte na obrázku a potom vyberte Uložiť obrázok.

písanie Gif

Ďalej musíte tento obrázok jednoducho poslať jednému zo svojich priateľov. Je zrejmé, že sa chcete ubezpečiť, že váš priateľ má zariadenie so systémom iOS. Alebo to nebude príliš žart.

Tento písací gif pravdepodobne nebude kvalifikovaný ako žart roka, ale napriek tomu je stále zábavný, že?

Záver

Vyskúšajte to, je to dobrá zábava, zábavný žart a je to celkom neškodné. (hoci by to mohlo niekoho stresovať, že mu to pošlete. Bude si myslieť, že mu píšete dizertačnú prácu. Ak nepríde na to, že ide o žart!)

To je všetko priatelia!

Dúfam, že sa vám tento článok o žartovaní vo formáte gif páči, a je pre vás užitočný, dajte nám spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie problémy týkajúce sa tohto článku. . Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: iPhone sa stále reštartuje - Ako to opraviť