Takto predstavila webová stránka Apple každý iPhone v priebehu histórie

IPhone je tu s nami už mnoho rokov a od roku 2007 sa vyvinulo všetko, vrátane spôsobu, akým spoločnosť Apple predstavuje svoje zariadenia. Dnes sa chystáme na výlet, aby sme webovým stránkam spoločnosti Apple ukázali deň každej prezentácie zariadenia iPhone.

Táto kontrola histórie webových stránok spoločnosti Apple by nebola možná bez neuveriteľnej stránky Wayback Machine, na ktorej nájdeme súbory z mnohých webových stránok a dokonca s nimi budeme môcť komunikovať. Web Apple sa za 12 rokov veľmi zmenil a rovnako aj iPhone.

môžem dostať kodi na svoju inteligentnú televíziu?

Takto sa web Apple zmenil pri každom iPhone

Web Apple má momentálne veľmi opatrný dizajn, ale už v roku 2007 mal aj dizajn veľmi podobný tomu, ktorý momentálne máme.

Pozri tiež: iOS 12.3.1 prekvapivo zvyšuje výdrž batérie iPhone

iPhone

iPhone

Prvý iPhone a ten, ktorý zmenil pravidlá hry, sa od tej chvíle smartphony nevrátili k rovnocenným. Jeden z najlepších momentov prezentácie, ktorý som oslávil telefonickým vtipom Steva Jobsa. Spoločnosť Apple tiež na svojich webových stránkach inzerovala slávne reklamy pre Mac vs PC a prvú Apple TV.

iPhone 3G

iPhone 3G

Prvý iPhone, ktorý bol uvedený na medzinárodný trh, a prvý, ktorý dorazil oficiálne, potom výlučne s jediným operátorom. Najlepšie zo všetkého: App Store a vývojárske nástroje.

iPhone 3GS

iPhone 3G

Vo vnútri bol obnovený iPhone 3GS, ktorý sa stal oveľa výkonnejším, hlasové ovládanie a video bolo vrcholom po jeho procesore.

Iphone 4

Iphone 4

IPhone 4 možno považovať za prvý superpredaj v histórii spoločnosti Apple. V mnohých krajinách sa začal predávať u každého typu operátora, aký predpokladaný predaj nikdy predtým nebol, aj vďaka novému dizajnu a obrazovke Retina.

Iphone 4s

Iphone 4s

IPhone, ktorého prezentácia bola veľmi horká kvôli chúlostivému zdravotnému stavu Steva Jobsa, bol Siri vrcholom pri prvom predstavení iCloudu.

iPhone 5

iPhone 5

Prvý iPhone, ktorý zväčšil svoju veľkosť obrazovky na 4 palce, ho samotný Apple na svojich webových stránkach zvýraznil ako najväčší od prvého iPhone.

iPhone 5c

iphone5c

Farby iPhonu, napríklad 5, sú však plastové. Možno sa nepredával podľa očakávania, ale farby boli nádherné.

iPhone 5s

iPhone 5s

Touch ID a zlatá farba prišli na iPhone prvýkrát s iPhone 5s, zariadením, ktoré opäť zmenilo trh a prinieslo iOS 7, najradikálnejšiu zmenu, akú sme kedy v mobilnom operačnom systéme Apple videli.

IPhone 6

IPhone 6

android sa pripája k wifi ale žiadny internet

Prvýkrát spoločnosť Apple vydala dva identické iPhone vo vnútri, ale v dvoch rôznych veľkostiach obrazovky. Obrazovky, ktoré tiež výrazne vzrástli v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Fráza, ktorá sa objavila na webe Apple, je viac ako presná.

iPhone 6s

iphone6s

Vývoj, ktorý ako hlavnú novinku predstavil 3D Touch a ružovú farbu, ktoré vynikli nad ostatnými. Kto si nepamätá tie animované tapety?

iPhone SE

Apple sa nechcel zbaviť dizajnu iPhonu 5 a uviedol na trh nový model s názvom SE rovnako výkonný ako iPhone 6s v malých rozmeroch. Web to opäť zaklincoval.

iPhone 7

iphone-7

Dvojitý fotoaparát prišiel na iPhone s iPhone 7 Plus a je to nepochybne to, čo vyniká na Apple s touto skvelou fotografiou zariadenia. Od tejto chvíle je fotoaparát prvoradý v každom iPhone.

iPhone 8

iPhone 8

Najnovší iPhone s Touch ID opäť použil sklo v zadnej časti na začlenenie požadovaného bezdrôtového nabíjania. Klasický dizajn pre iPhone, ktorý sprevádzal skutočnú revolúciu.

iPhone X

iPhone X

IPhone opäť všetko zmenil. Najväčším redizajnom v histórii iPhone, ktorý označuje budúcnosť zariadenia, bol iPhone X. Okrem vonkajšieho dizajnu priniesol aj skvelé správy na softvérovej úrovni, ako sú gestá, ktoré úplne zmenili spôsob používania iPhone.

iPhone XR

iPhone-XR

Tento rok cenovo dostupný model a ako hovorí Apple: Vynikajúci zvonka aj zvnútra. Toto je najviac odporúčaný iPhone v tomto roku, pretože stojí oveľa menej, má rovnakú energiu ako iPhone XS.

iPhone XS

iPhone XS

https //thevideo.me/pair kodi

IPhone rastie s iPhonom XS Max ešte viac a Apple ho na svojej webovej stránke zdôrazňuje nad akúkoľvek inú funkciu. Máme dva identické iPhone vo vnútri a v dvoch rôznych veľkostiach.

Toto bola naša recenzia na veľkú časť nedávnej histórie spoločností Apple a iPhone. Toto zariadenie sa postupne stalo oporou spoločnosti Apple a na webe získalo čoraz väčší význam.