Toto puzdro pre iPhone ukazuje, ako je to vo vnútri, a je úžasné

Dôležitosť dobrého krytia niektorých našich zariadení presahuje ochranný faktor, ktorý predstavuje. Ak je odolný voči úderom a pádom a predáva ďalej dizajn tých, ktoré upútajú pozornosť, možno povedať, že sme našli perfektný obal. Áno, ten, ktorý keď necháte iPhone na stole, je predmetom všetkých očí.

Priatelia iFixit, ktorí sú známi tým, že vykuchávajú všetky druhy elektronických zariadení a ukazujú nám kroky na opravu nášho iPhonu alebo iPadu, sa pustili do dobrodružstva ponúkania niektorých prípadov, ktoré nenechajú ľahostajným. Ak sa chcete dozvedieť viac, zaujímavosťou je, že si pozriete tento článok, pretože nemá žiadny odpad.

Obal na iPhone

Niektoré kryty, ktoré nám ukazujú vnútro nášho zariadenia

Kryty ponúkané spoločnosťou iFixit sú vyrobené z termoplastického polyuretánu, materiálu schopného celkom správne absorbovať údery, ale to najlepšie ešte len príde. Prichádzajú s potlačou vo vnútri vášho zariadenia, akoby prechádzali röntgenovým prístrojom, a umožňujú vám vidieť všetky jeho priehradky. Znie to dobre, však?

puzdro na iPhone 1

Kryty majú veľmi atraktívnu cenu, nedosahujú 10 dolárov a umožňujú prepravu do našej krajiny. Nerobte si starosti, ak patríte k tým, ktorí odolávajú prepínaniu zariadení, sú k dispozícii od iPhone 6 po najnovšie vydania z roku 2018, iPhone X a iPhone XR. Zaručený na celý život, určite už chcete robiť to svoje. Neváhajte, tu necháme odkaz na nákup aby ste mohli urobiť objednávku. Čo očakávate, že tento bod zastaví iné ako vaše zariadenie?

Pozri tiež: Apple sľubuje vylepšenia pre Apple News Plus pre sklamanie vydavateľov

Aj keď vám odporúčame, aby ste si pred zadaním objednávky vyhľadali dobrú skupinu priateľov, je lepšie objednať si niekoľko súčasne, pretože náklady na dopravu sú viac ako 16 dolárov, čo je takmer dvojnásobná hmotnosť. Pokiaľ stále máte iné druhy chutí alebo nechcete platiť toľko za prepravu, v tomto článku odporúčame poťahy, ktoré majú najlepšie hodnotenie na Amazone.

najlepší doplnok kodi pre nfl