Toto sú novinky, vďaka ktorým budete chcieť iPhone XI

Veľa sme hovorili o iPhone XI alebo iPhone 11, ale takmer všetky fámy sa sústredili na jeho dizajn. Ako vždy, keď Apple aktualizuje svoj iPhone, je najdôležitejšie to, čo počujú, ale tí z nás, ktorí tu sú už niekoľko rokov, vedia, že spoločnosť Apple zvyčajne vytvára trendy pomocou svojich dizajnov.

Tento rok sa zdá, že iPhone XI si zachová dizajn podobný tým súčasným až na zmenu zadnej časti kvôli príchodu tretieho snímača. Existuje však mnoho ďalších funkcií, ktoré sa dodajú s nový iPhone z roku 2019, vďaka ktorému budete chcieť jeden získať .

Ak chcete použiť obnovenie systému, musíte

Viac batérie

Bola to jedna z prvých povestí, ktoré sme počuli pred niekoľkými mesiacmi, a odvtedy tieto informácie neurobili nič iné, iba potvrdili možné zvýšenie výdrže batérie nového iPhonu XI.

Špekulovalo sa s možnosťou mať batériu až o 25% väčšiu, čo by nám poskytlo asi o 4 hodiny väčšiu autonómiu. Ak táto fáma nakoniec potvrdí, bude to nepochybne jeden z aspektov, ktoré väčšina používateľov tlačí na aktualizáciu na nový iPhone XI.

Trojitá kamera

Možno sa vám nové kamerové zariadenie nebude páčiť, nič sa nestane, na čo si zvyknete, ale čo je na novom usporiadaní najprekvapivejšie, je veľkosť senzorov Apple. Tri nové fotoaparáty iPhone XI nezaberajú toľko miesta náhodou a očakávame o nich skvelé správy.

Súperom sa časom podarilo prekonať iPhone, čo sa týka fotografie, a zdá sa, že tento rok to v Cupertine zobrali vážne a chcú, aby nové fotoaparáty boli jedným z hlavných dôvodov pre kúpu ich nového iPhone.

Pozri tiež: Dajte si pozor na nový podvod, ktorý by sa vás mohol dotknúť a zablokovať váš iPhone

Rýchlejšie ID tváre

Ďalšia z najzaujímavejších fám hovorí, že kamerový systém TrueDepth sa na novom iPhone podstatne zlepší, vďaka čomu sa zlepší rýchlosť a dokonca aj pozorovacie uhly Face ID. S Touch ID Apple nasledovalo podobnú stratégiu a až do dvoch rokov sa jeho rýchlosť nezlepšovala.

kúpil dlc na pare ako nainštalovať

Spätné bezdrôtové nabíjanie

Ďalšou z veľkých noviniek nového iPhonu XI je, že by mohol doraziť s reverzným bezdrôtovým nabíjaním. Áno, je pravda, že nabíjanie iného iPhonu nemá až na extrémne okolnosti veľký zmysel, ale nabíjanie iných zariadení ako AirPods alebo Apple Watch môže byť naozaj užitočné.

Čip A13

Procesory sú najvýkonnejším trhom spoločnosti Apple a nová generácia, pravdepodobne nazývaná A13, zvyšuje rýchlosť a efektivitu existujúcej A12 Bionic. Apple sa darí prekonávať každý rok a nová sila umožní novému iPhonu vydržať mnoho rokov.

Tiež si pozrite: Nové obrázky nám prinášajú definitívny dizajn iPhone XI a XI Max

Matné zadné sklo

služba batérie macbook pro

Môže to byť najmenej pravdepodobná fáma, ale bola by to tá, ktorá by viac zmenila dizajn zariadenia. Niektoré informácie zabezpečili, že spoločnosť Apple použije matné sklo na zadnej strane zariadenia iPhone XI, aby poskytla zariadeniu drsný a menej klzký dotyk.

Ako vidíme, že nový iPhone roku 2019 dorazí s mnohými novinkami pod známym dizajnom, pravdepodobne máme zariadenie s viacerými zmenami, ako sme pôvodne očakávali. Čaká ho čoraz menej, pretože mohol uniknúť dátum jeho predstavenia. Sme netrpezliví.