Teaser uniká z telefónu, ktorý bude jedným z najlacnejších 5G telefónov, ktoré sú k dispozícii

Ceny 5G telefónov môžu byť drahé. Cena Galaxy Note 10+ 5G je takmer 1 300 dolárov a LG V50 ThinQ 5G vás bude stáť 1 000 dolárov. Aj Moto Z4 s Moto Mod 5G stojí okolo 850 dolárov. Prichádzajúce ceny však majú určitú úľavu. Ukážka pre strednú triedu Samsung Galaxy A90 5G je na Weibo. A určite bude mať nižšiu cenu ako vlajkové modely Sammy s 5G. Minulý mesiac tip ľadového vesmíru tvrdí, že telefón bude nakoniec jedným z najlacnejších dostupných 5G mobilných telefónov.

Rad Galaxy A sa tento rok obnovuje v snahe získať pre výrobcov na trhu, ako je Xiaomi, hodnotu za peniaze na niektorých trhoch, ako je India. Spoločnosť predstavuje linku v marci a po prvých 70 dňoch predala viac ako 5 miliónov kusov. To výrobcovi prinieslo tržby viac ako 1 miliarda dolárov. Telefóny ako Galaxy A10e , Galaxy A20 a Galaxy A50 boli dovezené do USA. A Galaxy A90 5G by mohol nasledovať príklad.

Prečítajte si tiež: Škodlivá aplikácia, ktorá bola nainštalovaná 100 miliónovkrát

čo je čarodejník mučivý kačice

Samsung Galaxy A90 5G sa predstaví na výstave IFA v Berlíne budúci týždeň

Galaxy A90 5G (SM-A908N) by mal mať veľkú obrazovku Super AMOLED so 6,7-palcovými zárezmi. A rozlíšenie 1080 x 2400. Vysoká, tenká obrazovka má pomer strán 20: 9 a platforma Snapdragon 855 mobile. Má čip modemu Snapdragon 5G, je tu tiež 6 GB pamäte a 128 GB pamäte. Spoločnosť Samsung sľúbila, že bude dodávať Linka Galaxy A. s kvalitnými fotoaparátmi a veľkými batériami. A tento model nie je výnimkou. 4500 mAh batéria udrží rozsvietené svetlá a telefón má trojitý fotoaparát. Posledný menovaný obsahuje 48 MP primárny snapper, ultraširoký 8 MP fotoaparát a 5 MP hĺbkový senzor. Posledné menované vylepšia dôležitý bokeh efekt na portrétových fotografiách.

dxgmms2.sys windows 10 bsod

únik galaxie-a90-5g

S každoročnou prehliadkou IFA v Berlíne, ktorá sa začne o týždeň (od 6. do 11. septembra). Je veľká šanca, že uvidíme, ako Sammy vyberie obaly Galaxy A90 5G budúci týždeň. Telefón bude ponúkaný v krajinách, kde je k dispozícii služba 5G. 5G je nová generácia bezdrôtového pripojenia, ktorá ponúkne rýchlosti sťahovania dát až desaťkrát rýchlejšie ako 4G LTE. Raz ponúkané od pobrežia k pobrežiu v USA. Ďalší rok ( T-Mobile Očakáva sa, že ukončí svoju sieť skôr). 5G bude na dobrej ceste k oživeniu ekonomiky. Umožní zakladanie nových podnikov a sektorov.

4G LTE telefóny

Avšak pre rozhodnutie 5G. Telefóny, ktoré podporujú budúcu generáciu bezdrôtového pripojenia, musia byť prístupné väčšine verejnosti. Môžete si ľahko predstaviť, že uplynú tri až štyri roky, kým budú americkí spotrebitelia pripravení úplne si ju osvojiť. Pre veľa, 4G LTE rýchlosti sa zdajú byť dostatočne rýchle. Keď si však uvedomíte, že film vo formáte HD, ktorý sa chystáte stráviť 25 minút stiahnutím do telefónu, sa do telefónu 5G nahrá za pár sekúnd, u kompatibilných modelov sa začne dopyt zvyšovať. Otázkou zjavne nie je iba rozdiel v načítaní filmu. Spotrebitelia majú pocit, že ich 4G LTE telefóny sú v porovnaní s 5G telefónmi rodiny, priateľov a susedov príliš pomalé. Hovorí sa tomu držať krok s Jonesom a to prinesie trhu zomierajúcich smartfónov opäť rast. Počas druhého štvrťroka tohto roka spoločnosť Gartner uvádza, že na celom svete sa v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka predalo (nepredalo) o 1,7% menej telefónov. Spoločnosť Samsung je na čele priečky s predajom 75,11 milióna telefónov počas troch mesiacov.

zakorenenie verizónovej poznámky 5

(Cez: SamMobile )