Podrobný sprievodca, ako sledovať Fox Sports v Kanade

V roku 2013 bol uvedený na trh program Fox Sports Go, ktorý sa dá považovať za vynikajúci nástroj na sledovanie online športového prenosu. V súčasnosti však funguje iba v USA, takže ak máte radi šport, ale žijete v zahraničí, služba je nedostupná. Ak chcete prekonať tieto regionálne obmedzenia počas pobytu v Kanade, potrebujete VPN.

Aj keď žijete inde, nechcete vynechať play-off NBA, Super Bowl alebo iné veľké športové udalosti v Amerike. V tejto príručke vysvetlíme, ako zvoliť službu VPN, poskytneme vám naše najlepšie odporúčania poskytovateľov, poskytneme vám podrobné informácie o tom, ako začať, a prediskutujeme hlavné výhody používania Fox Sports Go.

Na odblokovanie živých športov použite správnu sieť VPN:

najlepšie vpn

Či už žijete v Kanade, alebo tam cestujete iba na určité časové obdobie, chcete sledovať službu Fox Sports Go pomocou služby VPN. U mnohých poskytovateľov je potrebné urobiť určitý prieskum, aby ste sa rozhodli, ktorú službu použiť. Ak potrebujete našu pomoc pri rozhodovaní na základe vašich požiadaviek na internet, prečítajte si pri čítaní našich odporúčaní pre VPN kritériá kritérií, ktoré je potrebné zohľadniť.

  • Servery v USA - Ak sa chcete spojiť s Fox Sports Go, potrebujete v Amerike obrovskú škálu serverov. Toto vám poskytne príležitosť pripojiť sa k efektívnemu alebo spoľahlivému serveru, ktorý je k dispozícii, a naopak zvýši rýchlosť vášho pripojenia.
  • Rýchle spojenia - Keď sa chystáte streamovať video, potrebujete bezpečné a rýchle pripojenie Wifi. V predvolenom nastavení môžu siete VPN spomaliť pripojenie kvôli procesu šifrovania vašich údajov, ale vďaka kvalite poskytovateľa VPN bude tento rozdiel dosť zreteľný.
  • Rozsah dostupného softvéru - Ak chcete nainštalovať VPN, chcete nájsť softvér kompatibilný s vaším zariadením a operačným systémom. Všetci naši poskytovatelia sú užívateľsky príjemní a používajú bezpečnostné prvky. Veľkým faktorom je však aj obrovská dostupnosť softvéru.
  • Silné súkromie - Hlavnou výhodou používania vysoko kvalitnej služby VPN je to, že vaše údaje alebo údaje o prehliadaní sa bezpečne uložia, ak vôbec. To tiež zabezpečí vaše ID pred počítačovými zločincami alebo vládou.

VPN na prístup k Fox Sports GO mimo USA:

vpn-Fox Sports Go

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

Express VPN

vyjadriť vpn

Express VPN má viac ako 3 000 serverov rozmiestnených v 94 krajinách - takže získanie online a získanie prístupu k blokovanému obsahu na celom svete je hračkou. Sú tiež jedným z najrýchlejších poskytovateľov VPN na trhu. Poskytuje neobmedzenú šírku pásma a žiadne obmedzenia rýchlosti, takže budete môcť sťahovať, streamovať a vyhľadávať rýchlo, bez vyrovnávacej pamäte a bez problémov. Ak máte radi streamovacie služby ako Netflix, Hulu a podobne, ale už ste počuli o tom, že tieto služby blokujú siete VPN, máte šťastie. ExpressVPN sa opakovane ukázal ako jeden z najspoľahlivejších poskytovateľov VPN na prekonávanie blokátorov VPN. Takže prístup do knižnice Netflix v USA, Kanade, Austrálii atď. Nebude problém.

ExpressVPN tiež ponúka 256-bitové šifrovanie AES s viacerými protokolmi, takže vaše informácie sú nielen kódované a skryté pred zvedavými pohľadmi, ale budete tiež schopní vykonať vylepšenia, ktoré sú niekedy potrebné na prekonanie náročných blokov a cenzúr. Zásada nulového protokolovania zaručuje, že sa nikde nezaznamená žiadna z vašich aktivít. Môžete tiež neobmedzene využívať siete P2P a torrenty. Balík dokončuje okrem iného testovanie úniku DNS a prepínač automatického zabitia.

Superpočítač Express VPN je prakticky nemožné prelomiť. Šifrovacie protokoly zahŕňajú TCP alebo OpenVPN UDP, ako aj PPTP, L2TP a SSTP, ktoré vám poskytujú dostatok možností na prekonanie najťažších blokov cenzúry. Pravidlá bez prihlásenia tiež zaisťujú, že všetky vaše informácie, od časových pečiatok až po adresy IP, nemožno vysledovať späť k vám. Nekonečná šírka pásma a absencia rýchlostných limitov sú tiež dobré na sledovanie zápasov na Fox Sports Go. To znamená, že bude viditeľný celý váš zážitok a nemôžete byť vyrušovaní ukladaním textov do vyrovnávacej pamäte alebo oneskorením načítania.

Nord VPN

NordVPN

NordVPN nemusí mať najväčšiu sieť serverov v tomto odbore. Nie je to však ďaleko. Spanuje viac ako 5 800 serverov v 59 krajinách. NordVPN vám ponúka ohromujúci rozsah spoofable IP adries, z ktorých si môžete vybrať na akýkoľvek účel, na ktorý si spomeniete. Samotné čísla, málo?

Okrem rozsiahlej serverovej siete je NordVPN aj rýchly a bezpečný. Všetko začína 256-bitovým šifrovaním AES, ktoré je také náročné, že superpočítač by potreboval milióny rokov, aby zlomil iba jeden prístupový kód. Medzi konkrétne protokoly patria špičkové protokoly UDP a TCP OpenVPN. Rovnako ako SSTP: technológia, ktorá dokáže poraziť aj tie najprísnejšie filtre cenzúry.

Ako je to s ich radom špeciálnych serverov, z ktorých každý je špeciálne naladený na iný prípad použitia? (Jedná sa o: cibuľa cez VPN, anti-DDoS, multi-hop VPN, P2P, dedikovaná IP adresa a zahmlievané servery.) To je dostatočný nástroj na odblokovanie Netflixu, výbuchu cez Veľký čínsky firewall alebo jednoducho prehliadanie, sťahovanie a torrent v kľude.

Pravidlá protokolovania sú tiež vzduchotesné a nikdy sa neukladajú žiadne záznamy o vašej prevádzke, adresách IP, časových známkach, šírke pásma ani histórii prehliadania. V neposlednom rade má holdingová spoločnosť NordVPN sídlo v Paname - neutrálnej krajine. To v skutočnosti znamená, že hlavné svetové vlády nemôžu urobiť nič, aby vytlačili vaše údaje z programu NordVPN.

CyberGhost

cyberghost

Ak hľadáte rýchlu, spoľahlivú a ľahko použiteľnú VPN, už nemusíte hľadať CyberGhost máš tiež kryté. Tento poskytovateľ sa tiež ľahko inštaluje a používa. Poskytuje tiež farebné, minimalistické zobrazenie, ktoré vám poskytne aj 6 predkonfigurovaných profilov. Každá z nich uplatňuje najlepšie nastavenie VPN pre mnoho prípadov použitia, napríklad odblokovanie streamovania, odblokovanie základných webových stránok a výber servera VPN. Môžete tiež pridať prepínače, ktoré blokujú jedovaté webové stránky, reklamy a sledovanie online, a tiež vám poskytnú ďalšie zabezpečenie a rýchlosť prehliadania.

CyberGhost má 5 900 serverov v 90 krajinách spolu s bezchybnou politikou protokolovania, ktorá nezachováva ani vašu e-mailovú adresu. To je oveľa menej akýchkoľvek ďalších informácií, ktoré by sa mohli použiť na vašu identifikáciu. 256-bitové šifrovanie AES, test úniku DNS a tiež prepínač kill vás ochráni a široká škála softvéru zaisťuje, že sa budete môcť pripojiť aj k ľubovoľnému zo svojich zariadení.

PrivateVPN:

SúkromnéVPN

PrivateVPN pokrýva 150 serverov v rôznych krajinách. Zahŕňa obrovský sortiment po celých USA. Tento poskytovateľ vám tiež umožňuje úplne nemonitorovaný prístup k torrentovým a P2P spojeniam, ako aj žiadne obmedzenie šírky pásma. Tu je kompletný zoznam zariadení a OS, pre ktoré je táto aplikácia k dispozícii. Zahŕňa Mac OS, Windows, Linux, Android a niektoré herné konzoly alebo smerovače. Proces nastavenia alebo inštalácia sú jednoduché alebo priame, zatiaľ čo pripojenie k iným dostupným serverom trvá iba niekoľko klepnutí.

PrivateVPN je vybavený 256-bitovým šifrovaním na vojenskej úrovni. Nemusíte sa obávať, že vaše pripojenie VPN bude prasknuté silou Brute force. Šifrovanie automaticky spomaľuje rýchlosť pripojenia. Možnosť downgrade na 128-AES vám teda môže pomôcť zrýchliť rýchlosť vášho pripojenia, keď ho potrebujete na streamovanie alebo hranie hier. Ďalšou užitočnou bezpečnostnou funkciou je automatický prepínač ukončenia, ktorý sleduje vaše pripojenie k serveru. Ak sa však odpojíte, vypne sa celé vaše pripojenie Wifi. Len aby ste sa uistili, že vaše dáta sa nemôžu dostať do rúk vášho ISP.

Kroky na sledovanie služby Fox Sports Go pomocou siete VPN

Ak chcete používať službu VPN s Fox Sports Go v Kanade, mali by ste urobiť niekoľko jednoduchých krokov.

Ak chcete spustiť, prejdite do webového prehliadača v prístroji. Potom prejdite na web poskytovateľa VPN a potom sa prihláste do svojho účtu VPN. Stiahnite alebo nainštalujte aplikáciu, ktorá je kompatibilná s vaším zariadením a operačným systémom. Napríklad pri prehliadaní na mobilnom telefóne LG si chcete nainštalovať aplikáciu pre mobil. Tento krok môže viesť k tomu, že sa dostanete do obchodu s aplikáciami pre OS.

Po inštalácii VPN jednoducho spustite aplikáciu a potom Prihlásiť sa prostredníctvom informácií o vašom účte. Niektoré aplikácie vás rýchlo pripoja k dostupnému serveru vo vašom okolí. Preto je dobré, keď sledujete Fox Sports Go. Ak sa však chcete pripojiť k inému miestu v USA. Potom môžete manuálne zvoliť server na pripojenie do.

Ak sa chcete ubezpečiť, že VPN funguje dobre, je dobré urobte test na vyhľadanie IP adresy v tomto štádiu. Trvá niekoľko minút a zaistí, že vaše pripojenie bude v bezpečí. Zamierte do ipleak.net ; na tejto stránke sa spustí automatický test, aby sa zaistilo, že VPN funguje. Ak funguje dobre, zobrazí sa server, ktorý ste vybrali, v dolnej časti svojich adries IP v hornom rohu. Ak si však v tomto zozname prezriete svoju fyzickú polohu, znamená to, že došlo k úniku informácií, musíte požiadať o podporu svojho poskytovateľa VPN. Po nainštalovaní, stiahnutí a otestovaní siete VPN môžete na serveri Fox Sports Go streamovať videá a surfovať po obsahu, aj keď ste v Kanade!

Odblokujte Fox Sports Go - Prečo?

Odblokujte Fox Sports Go

ako nastaviť makro klávesy

Fox Sports Go (FSGO) je streamovacia služba, ktorá vám umožní sledovať akékoľvek televízne športové udalosti bez toho, aby ste sedeli pred televízorom. Spoločnosť Fox Sports Go, ktorá bola uvedená na trh v roku 2013, obsahovala množstvo významných športových udalostí.

Ponúka neobmedzený prístup k množstvu športového obsahu. Zahŕňa dôležité momenty alebo exkluzívne rozhovory. Mnoho fanúšikov športu v celej Amerike môže používať tento nástroj. Poskytuje tiež streamovanie z niektorých potrebných káblových kanálov. Zahŕňa Fox Sports 1 alebo 2 a Fox College Sports. Potom môžete získať prístup k hrám NHL, NBA a MLB z regionálnych sietí. Znamená to, že už nemôžete vynechať dôležitý zápas.

Či už si užívate dovolenku v USA / Kanade alebo plánujete ísť kamkoľvek mimo USA, Fox Sports Go vám umožní nájsť obsah, ktorý nie je k dispozícii v televízii. Či už chcete vysielať prenosy z majstrovstiev sveta, pozerať sa na play-off NBA, alebo si pozrieť rozhovor svojho univerzitného tímu prostredníctvom Chromecastu, táto aplikácia je vynikajúca, len chcete byť informovaní.

Tipy pre bezpečnosť VPN pre používateľov v Kanade

vpn-Fox Sports Go

Dobre viem, že VPN môžu udržiavať vašu identitu alebo súkromie v bezpečí a tiež vám pomôžu obísť geografické obmedzenia a prístup na stránky, ktoré by boli blokované pre vašu adresu IP. Ak sa chcete uistiť, že ste vždy v bezpečí online, postupujte podľa základných tipov uvedených nižšie:

  • Udržujte svoje poverenia účtu Fox Sports Go jedinečné - Nepoužívajte rovnaké informácie o účte na iných webových stránkach. Pretože zaisťuje zločincom prístup k vašej histórii alebo účtom na mnohých platformách.
  • Použite silné heslo - Ak chcete niekomu sťažiť preniknutie do vašich osobných údajov. Potom použite heslo, ktoré obsahuje veľké a malé písmená / čísla / symboly a je minimálne osem znakov dlhé.
  • Nepoužívajte bezplatné služby VPN - Bezplatné služby VPN nie sú z hľadiska ochrany súkromia účinné. Z dôvodu absencie politiky neprihlásenia sa do zamestnania je riziko, že vaše informácie budú predané zainteresovaným tretím stranám alebo tiež vláde. Pomocou platenej služby VPN sa môžete ubezpečiť, že vaše informácie môžu sledovať až k vám.

Záver:

Už sa neviete dočkať, až budete môcť používať Fox Sports Go na streamovanie videí, aj keď žijete v Kanade? Keď sa rozhodnete pre niektorého z našich odporúčaných poskytovateľov, získate prístup k obsahu, ktorý je v USA k dispozícii iba do niekoľkých minút. Či už ste v Kanade na dovolenke alebo ste sa tam presťahovali natrvalo, nechcete hľadať alternatívne a náročné spôsoby sledovania vašich obľúbených športových udalostí.

Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: