Star Wars - Battlefront 2 Triple XP a Double XP

The Star Wars Battlefront II videohra práve získala dosť významnú aktualizáciu svojich týždenných udalostí Double XP Wednesday. To by hráčom v skutočnosti každú stredu poskytlo dvojnásobok XP vo všetkých herných režimoch. V tomto článku si povieme niečo o Star Wars - Battlefront 2 Triple XP a Double XP. Poďme začať!

Ako oznámil Kevin Johnson na Twitteri od EA, z týždenného stredajšieho podujatia Double XP sa teraz stane Triple Triple event. A tiež hranie v sobotu a nedeľu bude teraz pre hráčov znamenať zdvojnásobenie XP. To je v skutočnosti veľa XP!

Star Wars Battlefront II má teraz oveľa viac obsahu, ako mal, keď sa titul prvýkrát predstavil v skutočnosti. Takže tieto extra XP udalosti sú veľmi potrebné pre hráčov, ktorí chcú v podstate vylepšiť všetky svoje hrdinské postavy, vojakov a lode tiež.

battlefront 2 triple xp

Hráčska vášeň pre Star Wars Battlefront 2 je stále namiesto vysokej a petícia fanúšikov s cieľom získať viac obsahu pre titul a potom pokračovať v franšíze Battlefront už teraz získala viac ako 100 000 podpisov. EA začiatkom tohto týždňa oznámila, že sa chystá viac videohier Star Wars. Neboli však poskytnuté nijaké podrobnosti o tom, aké tituly v skutočnosti budú.

Hviezdne vojny

V hre Star Wars Battlefront 2 sa dostanete k výbuchu povstaleckej spodiny na popol a taktiež prevezmete velenie nad epickými prestrelkami.

Spolu s mnohými filmami, hrami a románmi zažil vesmír Hviezdnych vojen skutočne veľa nezabudnuteľných bitiek. Niektoré z nich inšpirovali mapy a herné režimy, ktoré v hre nájdete. V tomto titule sa stretávajú zbrane, postavy, lode a oveľa viac.

Hrajte ako súčasť ikonických frakcií 2 Star Wars Battlefront, ako sú Aliancia rebelov, Galaktická ríša, Stará republika a tiež Konfederácia. Môžete tiež hrať veľa rolí. Vyberte Droideku, ktorá spôsobí maximálny chaos, alebo Rebelového špióna, aby ste sa mohli ticho schovať medzi nepriateľov.

Je to v podstate stará hra, ktorú si chlapci všimnete v okamihu, keď ju naložíte. Grafika je skutočne datovaná. Stále je však veľmi dobre spracovaný a vek hry iba dodáva na kráse, ktorá sa vytvára, keď bojujete na viacerých planétach a využívate všetky dostupné jednotky.

battlefront 2 triple xp

Táto hra sa tiež môže pochváliť skvelou a príjemnou komunitou, ktorá sa tiež neustále rozrastá. Keby bol k dispozícii workshop pre Steam, potom by boli pravdepodobne k dispozícii stovky súborov na stiahnutie. Bohužiaľ, všetky úpravy sa musia diať mimo Steam, komunita však má k dispozícii aj sprievodcov.

Battlefront 2 triple XP je starý a má vydanú aj novšiu vylepšenie. Mnohí však k tejto verzii ešte prídu, pretože v skutočnosti neobsahuje žiadne mikrotransakcie.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom v Battlefront 2 trojitý XP páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Vytvorte zo systému Windows 10 vzhľad Windows 7 - návod