Secret Youtube Easter Eggs - Mali by ste vedieť

Zábavná sestra spoločnosti Google YouTube , má tiež nejaké veľkonočné vajíčka alebo chladné skryté poklady pre svojich používateľov, ako je napríklad Google. Ale zábavnejšie a v skutočnosti nie je také ľahké ho nájsť. Niektoré veľkonočné vajíčka už síce nefungujú, ako napríklad hra Had, kde počas načítavania videa do videa stačí kliknúť na ľavé tlačidlo na klávesnici a potom sa hra môže spustiť. Čo si však môžete vychutnať, sú tieto zábavné skryté veľkonočné vajíčka z YouTube. Mali by ste si ich vyskúšať na počítači, stojí za to ich rozptýlenie. V tomto článku si povieme o veľkonočných vajciach Secret Youtube - mali by ste to vedieť. Poďme začať!

Tieto skryté veľkonočné vajíčka sa nachádzajú aj na stránkach s videami YouTube a na stránkach vyhľadávania. Ak chcete odhaliť tieto veľkonočné vajíčka, pozrite sa na tieto jednoduché kroky:

Hra na riadenie rakiet

Otvorte ľubovoľné video na YouTube a potom začnite písať 1980 na stránke. Do poľa pre poznámky alebo vyhľadávacieho poľa nemusíte písať rok 1980. Keď sledujete video, stačí napísať čísla a otvorí sa hra Missile Control v hornej časti videa.

Hra s hadom | youtube veľkonočné vajíčka

Keď bolo toto veľkonočné vajíčko predstavené, bolo potrebné pri sledovaní videa kliknúť a podržať šípky doľava a nahor na klávesnici, aby ste odhalili toto veľkonočné vajíčko. Neskôr YouTube tento trik vypol.

Teraz môžete toto veľkonočné vajíčko odhaliť kliknutím Šípka nadol počas načítavania videa do vyrovnávacej pamäte kláves na klávesnici.

Doge Meme

Keď do vyhľadávacieho poľa YouTube zadáte doge meme a kliknete na Enter. Celý text stránky môžete vidieť aj vo viacfarebnom písme Comic Sans. Rovnako ako, také wow, veľa cool, veľa farieb, skontrolovať musí.

Pow

Na konci adresy URL videa, ktorú práve pozeráte, musíte uviesť dd & pow = 1 & nohtml5 = 1 ‘. Môžete tiež vidieť malé tlačidlo napájania funkcií videa. Kliknite na toto tlačidlo a vaše video sa potom zobrazí ako komiks. Ak chcete sledovať svoje video v normálnom režime, stačí znova kliknúť na tlačidlo napájania. UPOZORNENIE - Na nárokované videá to nefunguje.

Získajte retro vzhľad Geek Week youtube veľkonočné vajíčka

Do vyhľadávacieho panela zadajte výraz „/ geek week“ a potom sa stránka s výsledkami zmení na slávny retro formát ASCII. Toto je jedno z úžasných kraslíc, ktoré YouTube vydal na počesť prvého ročníka Geek Week (týždenná akcia venovaná zvýrazneniu geek kultúry).

Tlačidlo POW na videách

Hrajte raketové velenie v roku 1980

Niečo ako skvelá hra Dinosaur (Hrajte ju klepnutím na medzerník v režime offline). Missile Control Game môžete odomknúť aj tak, že napíšete 1980 kdekoľvek na stránke, nie ako komentár, alebo do vyhľadávacieho panela, iba na stránke.

1337

Rovnako ako v roku 1980, keď na stránku videa napíšete 1337, vaše komentáre sa zobrazia v „1337 (LEET) Speak“.

Fibonacci | youtube veľkonočné vajíčka

Ak vložíte Fibonacciho do vyhľadávacieho panela YT, výsledky budú usporiadané do dlaždíc, napríklad trik Fibonacci Matematická postupnosť.

1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, ... atď

V Fibonacciho postupnosti je každé nasledujúce číslo súčtom predchádzajúcich dvoch čísel.

Otvorte YouTube a vyhľadajte výraz Fibonacci do vyhľadávacieho poľa. A stránka s výsledkami vyhľadávania zobrazí videá v usporiadaní dlaždíc na základe Fibonacciho postupnosti a zlatého rezu.

Otvorte YouTube a vyhľadajte Webdriver Torzo do vyhľadávacieho poľa. Stránka s výsledkami vyhľadávania bude mať červené pozadie a okolo niektorých videí bude modrý obdĺžnik.

Tiež si všimnete aqua.flv - snímka 0000 viac ako 0009 napísané v dolnej časti stránky s výsledkami vyhľadávania.

Použite Force Luke | youtube veľkonočné vajíčka

Hľadanie použitia sily Luke skutočne dá zvlnený efekt na výsledky. A vy, chlapci, môžete presúvať videá po obrazovke silou myši.

všetky administrátorské príkazy roblox

Tlačidlo režimu pásky na videách

Otvorte ľubovoľné video a potom vložte nasledujúci reťazec na koniec adresy URL videa do panela s adresou prehliadača:

& vhs = 1 & nohtml5 = 1

Po vložení vyššie uvedeného reťazca na koniec adresy URL videa musíte stlačiť kláves Enter. A potom teraz dostanete nový Režim pásky tlačidlo na paneli s nástrojmi pre video:

Klepnite na ňu a video sa zobrazí v klasickom štýle videopásky. Ak chcete sledovať video v normálnom štýle, klepnite znova na tlačidlo Režim pásky.

My Little Pony: Friendship is Magic Trick | youtube veľkonočné vajíčka

Hľadajte poníky alebo bronies a roztomilé malé poníky potom poletia po obrazovke na niekoľko sekúnd. A ak hľadáte mená postáv z relácie, napríklad Rainbow Dash, horná lišta sa zobrazí vo farbe postavy.

Urob Harlem Shake

Urobte to ale vo vyhľadávaní YouTube. A vidíte výsledky videa, ktoré skákajú k chvostu Harlemu. Zadajte príkaz Harlem shake, klepnite na kláves Enter a skladba sa prehrá na pozadí, keď sa vaše videá trasú. Môžete tiež pozastaviť a prehrať skladbu a môžete tiež vidieť video synchronizované s Harlem Shake spolu s rytmami

youtube veľkonočné vajíčka

Wadsworthova konštanta | youtube veľkonočné vajíčka

Otvorte ľubovoľné video a vložte nasledujúci reťazec na koniec adresy URL videa do panela s adresou prehliadača:

& wadsworth = 1

Keď vložíte vyššie uvedený reťazec na koniec adresy URL videa, klepnite na Enter. Potom video automaticky preskočí prvých 30%.

Toto Wadsworthova konštanta bol v podstate vytvorený používateľom Redditu a zamestnancom YouTube. Pretože si mysleli, že prvých 30% videa sa neoplatí pozerať a tiež neobsahuje žiadne zaujímavé informácie.

Môžete teda použiť toto veľkonočné vajíčko na načítanie ľubovoľného videa vo výške 30%.

Prenášajte ma, Scotty

Otvorte YouTube a vyhľadajte Prenášajte ma, Scotty do vyhľadávacieho poľa. Stránka s výsledkami vyhľadávania potom zobrazí zoznam videí pomocou populárnych Star Trek účinok. Zdá sa, že YouTube prenáša videá na stránku s výsledkami vyhľadávania.

Štatistiky pre hlupákov youtube veľkonočné vajíčka

Toto veľkonočné vajíčko je v skutočnosti trochu komplikované. Musíte kliknúť pravým tlačidlom myši na video a potom zvoliť možnosť Štatistiky pre expertov. Poskytne vám prehľad štatistík sledovaného videa. Zahŕňa to rozmery, rámy a percentuálny objem. (Pozrite sa na obrázok vyššie)

Webdriver Torzo

Toto je ďalšie skvelé veľkonočné vajíčko, do vyhľadávania zadajte výraz trup webového ovládača, potom klepnite na kláves Enter a pozadie vašej stránky YouTube sa potom zmení na červené a modré. Niektoré videá budú mať červenú farbu, iné tiež modrú.

youtube veľkonočné vajíčka

Ticho na YouTube | youtube veľkonočné vajíčka

Zbavte sa harabúrd a potom v pokoji sledujte svoje videá. Vložte Quietube do záložiek prehliadača a potom pri sledovaní videa klepnite na tlačidlo záložky. Získate tak obyčajné biele alebo obyčajné čierne pozadie, na ktorom môžete pozerať videá a tiež bez rušenia.

Rovnako ako stĺpec s komentármi alebo odporúčanými videami. Používatelia prehliadača Firefox môžu tiež použiť inteligentné pozastavenie YouTube na automatické pozastavenie sledovaného videa, keď prepnete karty. Pre používateľov prehliadača Chrome je tu tiež niečo, Floating YouTube - rozšírenie, ktoré prehráva vaše video v samostatnom pohyblivom okne. To vám umožní teoreticky pracovať súčasne.

Dúhový prúd

Vložte video na celú obrazovku (iba počítač) a potom zadajte úžasné. Stačí to urobiť! Červená časová lišta sa potom zmení na honosnú dúhu! Mindblowing!

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o veľkonočných vajciach na youtube páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Veselé veľkonočné vajíčka od Google Assistant