San Francisco zakazuje predaj elektronických cigariet

San Francisco sa zmenila na primárne mesto v USA, aby bojkotovala ponuky elektronických cigariet v obchodoch a na webe.

The Mesto San Francisco Rada v utorok hlasuje o schválení obmedzenia a pôjde do rúk primátora San Francisca, ktorý má plemeno London Breed. Bojkot je prvý svojho druhu v USA, iba sa zameriava na elektronické cigarety. Vylučuje to bežné cigarety a iné tabakové výrobky alebo rekreačný maryjane.

root sprint note 4 5.1.1

Známa organizácia elektronických cigariet Juul sa nachádza v San Franciscu a podľa údajov agentúry Bloomberg je v tomto roku potrebné dosiahnuť príjem 3,4 miliardy dolárov. Altria Group Inc., ktorá predáva Cigarety Marlboro, navyše má 35% -ný podiel v spoločnosti Juul Labs Inc. Pretože navrhovaný bojkot nadobudne účinnosť až v siedmich mesiacoch po podpísaní známky od okamihu, keď ju plemeno podpíše, Juulove predmety nebudú v žiadnom okamihu v dôchodku mesta blízkej budúcnosti.

San Francisco

E-cigarety ako Juul obsahujú nikotín a objavili sa štúdie. Okrem toho môžu e-cigarety poškodiť váš blahobyt. Juul propaguje svoje výrobky podobne ako bezpečnejšia alternatíva na rozdiel od fajčenia cigariet, alebo bez ohľadu na fajčiarov cigariet, ktorí chcú prestať. Štúdie však ukazujú, že fajčiari elektronických cigariet majú menší sklon prestať fajčiť ako fajčiari, ktorí nikdy nepoužívali tento druh zariadení. .

Breed uviedol v oznámení, že o účinkoch na blahobyt týchto predmetov nevieme toľko, avšak vieme, že organizácie zaoberajúce sa elektronickými cigaretami sa zameriavajú na naše deti pri propagácii a získavaní návykov na nikotínové návyky. ako naznačuje CNBC. Musíme urobiť krok, aby sme zabezpečili silu detstva v San Franciscu a zabránili tomu, aby bol nadchádzajúci vek San Franciscanov závislý na týchto veciach.

koaxiálny kábel na HDMI

Zatiaľ čo FDA nebude smerovať e-cigarety až do roku 2021, šestnásť štátov to s používaním tabaku a elektronických cigariet začalo myslieť vážne tým, že zvýšilo vek, v ktorom môžu kupujúci nakupovať tabakové výrobky z 18 na 21 rokov. Juul vyhlásil artikulácie s tým, že súhlasia a tlieskajte týmto voľbám.

Pozri tiež: Americké technologické firmy pokračujú v predaji produktov spoločnosti Huawei

Zákony týkajúce sa tabaku 21 bojujú s jedným z najväčších podporovateľov tejto problematiky - zdieľaním medzi legitímnymi vekovými skupinami - a zdá sa, že drasticky znižujú mieru používania mládeže. To je dôvod, prečo sa zameriavame na spoluprácu s úradníkmi na zavedení týchto silných prístupov a očakávaní, ktoré budú presadzovať ďalšie oddelenia, uviedol v oznámení 18. júna Kevin Burns, výkonný riaditeľ spoločnosti Juul Labs.

Agentúra Bloomberg podrobne uviedla, že organizácia zameraná na elektronické cigarety je proti úplnému bojkotu a musí mať k dispozícii alternatívy elektronických cigariet pre tých, ktorých viac ako 21 rokov nakupuje v San Franciscu. Spoločnosť Advanced Trends kontaktovala Juul a požiadala ho o pripomienku k navrhovanému bojkotu, no ešte sa neozveme.