Ovládače Samsung S7 Edge USB na stiahnutie pre Windows

Ovládač USB pre systémy Windows je k dispozícii na stiahnutie. Musíte len ísť na oficiálnu webovú stránku https://developer.samsung.com/ . Potrebujete tiež ovládače Samsung galaxy s7 USB pre Windows 7, 10, 8. Ak spoločnosť Samsung vyvíja systém Windows, potom, samozrejme, chcete pripojiť svoje zariadenie s Androidom Samsung pre vývojové prostredie cez USB. V tomto článku si povieme niečo o ovládačoch Samsung S7 Edge Drivers USB na stiahnutie pre Windows. Poďme začať!

Ako už viete, USB ovládače sú pre pripojenie veľmi dôležité vaše zariadenia s Androidom do PC. Ak vo svojom zariadení nemáte stiahnuté a nainštalované správne ovládače Samsung Galaxy S7 alebo S7 Edge. Potom ODIN nemôže rozpoznať vaše zariadenie. Je tiež veľmi dôležité, ak chcete obnoviť alebo odblokovať aj svoje zariadenia.

Mnoho používateľov Samsungu používa Odin Flash na obnovenie svojich zariadení alebo na inštaláciu alebo aktualizáciu na najnovší firmvér. Ale ak nemáte správne ovládače, potom bohužiaľ nebudete môcť aplikáciu vykonať.

Predbežné požiadavky:

Musíte z počítača odinštalovať všetky predchádzajúce ovládače nainštalované pre zariadenia Samsung. (Ak nejaké máte)

Pre túto príručku tiež musíte mať počítač so systémom Windows (XP alebo novší)

Stiahnite si Samsung USB ovládače na PC Ovládače Samsung S7 Edge

 • Musíte si stiahnuť dokument Samsung USB-Samsung galaxy s7 (2018) USB Driver a potom ho uložiť v oblasti, kde Official nie je problém znovu nájsť
 • Vyhľadajte súbor a kliknite pravým tlačidlom myši na ovládače USB Samsung Samsung galaxy s7 (2018)
 • Potom vyberte možnosť Extrahovať tu kvôli súboru tvaru (zip)
 • Teraz musíte počkať, kým bude váš systém spracovania hotový.
 • Po dokončení kliknite na dvojitej tlačiarni Samsung Samsung na ľavé dvojité stlačenie alebo stlačte kláves Enter
 • Potom sa dokončí infúzia.
 • Potom, čo tento úradník mohol hlasovať za alebo nie, musíte zvoliť áno
 • Potom kliknite na tlačidlo Ďalej.
 • Klepnite na jediný anglický jazyk a potom vyberte Ďalej.
 • Potom umiestnite zdieľaný USB ovládač Samsung galaxy s7 (2018), dajte nám vedieť iba iné miesto na uloženie v súboroch C / Program.
 • Teraz musíte počkať na dokončenie procesu inštalácie.
 • Všetci ste hotoví.

ovládače samsung s7 edge

Vydanie Samsung Galaxy S7 v USA Ovládače Samsung S7 Edge

The Galaxy S7 mala premiéru 11. marca 2016 a jej cena bola stanovená na 699 USD za jej 32 GB verziu. Je tiež k dispozícii v štyroch významných farebných variáciách: čierna, biela, biela, strieborná a zlatá. Z vonkajšej strany vám môže byť odpustené, keď ste si pomýlili dva prístroje s porovnateľnými tlačidlami a tiež umiestneniami detektorov.

Zadná strana tohto Galaxy S7 predstavuje najvýraznejšie zmeny rozloženia, ktoré si môžete pozrieť. Potom prichádza na rad objektív fotoaparátu. Detektor vyčnieva iba o 0,46 mm, čo pomáha zariadeniu zostať vodorovne, keď leží na chrbte. Je to skutočne sotva viditeľné, hoci fotoaparát Galaxy S6 uviazol mimo vychyľovacích 1,7 mm v prístroji. Pred týmto Galaxy S7 zostáva Samsung verný aj predchádzajúcim možnostiam dizajnu.

Dizajn Samsung Galaxy S7 Ovládače Samsung S7 Edge

Blízkosť a detektory svetla sú umiestnené v ľavom hornom rohu tohto prístroja (vedľa kontrolky LED). Reproduktor pre všetky hovory bude v strede, rovnako ako predná kamera v hornej časti. Tlačidlo fyzického domu spolu s detektorom odtlačkov prstov, umiestnené pod obrazovkou, je identicky tvarované a umiestnené rovnako ako okolo S6.

Túto technológiu implementovali aj modely S7 a LG G5. Vždy zapnuté znamená, že väčšina z tejto obrazovky Galaxy S7 zostáva tiež neustále zaneprázdnená. Táto súčasť obrazovky môže obsahovať údaje z kalendára, čas a dátum, oznámenia a oveľa viac. Implementácia atribútu spôsobila obavy z možného dopadu na životnosť batérie. Je to málo, ale je to v skutočnosti badateľné.

Výkon Samsung Galaxy S7 Ovládače Samsung S7 Edge

Zahŕňa tiež oveľa lepšiu triedu zabezpečenia v porovnaní s Galaxy S5 a oveľa lepšiu v porovnaní s Galaxy S6. To tiež nezaručovalo žiadnu ochranu pred týmito prvkami. Počas môjho hodnotiaceho intervalu Galaxy S7 bez problémov namočím celý rad príležitostí. Výnimočne inteligentné je, že obľúbenosť slúchadiel na telefóne je drizzly: mali by ste sa pokúsiť zapojiť do nabíjacieho kábla, pretože do USB portu spadne voda, spolu s S7 zastaví nabíjanie, aby sa zabránilo skratom.

Herný režim môže byť zaujímavý pre oveľa náročnejších hráčov, pretože jeho posilnenie znamená, že je možné vypnúť všetky alarmy spolu so všetkými zdrojmi a silou, ktoré je možné v príslušnom zápase získať. (Charakteristika, ktorá sa od veku S7 môže stať ešte dôležitejšou). Pretože Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge boli jedným z najnovších smartfónov, ktoré najnovšia verzia Game API Vulkan podporuje, mohli sme naďalej očakávať podporu súčasných náročných Android hier optimalizovaných pre všetky tieto zariadenia.

Softvér Samsung Galaxy S7 | Ovládače Samsung S7 Edge

Vylepšenie na Android 7.0 Nougat sa taktiež rozšírilo na všetky prístroje S7, čo so sebou prináša celý rad nových funkcií aplikácií a tiež vylepšenia funkcií. Medzi najdôležitejšie prvky aktualizácie S7 Nougat patrí údržba prístroja, ktorá vám pomôže vylepšiť batériu, funkčnosť a bezpečnosť, a tiež lepší merač spotreby batérie.

Android Oreo 8.0 je v súčasnosti k dispozícii na novších zariadeniach, ako je Galaxy S8. Tieto vylepšenia však môžu chvíľu trvať. Preto nie je isté, či S7 pravdepodobne dostane túto softvérovú aktualizáciu alebo nie. Spolu so siedmimi programami Samsung nájdete iba päť od spoločnosti Microsoft, okrem Facebooku aj WhatsApp spolu s kolekciou aplikácií Google. Váš operátor nepochybne predinštaluje svoje aplikácie S7, aby vytvoril zmeny špecifické pre sieť pre službu Voice over LTE alebo tiež mobilné platby.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom tento článok páči, a pomôže vám. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Odomknite telefón Samsung bez zadania hesla na uzamknutej obrazovke