Samsung + prestal - Ako to môžete opraviť

Samsung + sa zastavil

Samsung + aplikácia je v podstate aplikácia, ktorá umožňuje používateľom smartfónov Samsung ľahký prístup k príjemnému obsahu. Môžete hrať hry, učiť sa veľa nového, pozerať zaujímavé videá a mnoho ďalších vecí. Rovnako ako každá iná aplikácia, aj táto môže prestať reagovať a môže sa vám zobraziť správa, že Samsung + prestal. V tomto článku si povieme niečo o spoločnosti Samsung + sa zastavila - ako to môžete opraviť. Poďme začať!

poskytnuté poverenia nie sú dostatočné na prístup k tejto tlačiarni Windows XP

Samsung + sa zastavil : Čo to znamená?

Samotná chybová správa je jasná ako deň. Znamená to aplikáciu, ktorá narazila.

Pokyny krok za krokom k oprave správy Samsung + zastavila.

„Samsung Galaxy“ používame ako ilustráciu, pretože si uvedomujeme, že ide o problém poslednej doby. V každom prípade sa vám môže zobraziť podobná chybová správa aj v prípade iných aplikácií. V takom prípade môžete tiež postupovať podľa pokynov pod sub Samsung Samsung Galaxy pre svoju aplikáciu.

„Šokujúce je, samsung + sa zastavil je vlastne problém s výrobkom, čo môže väčšinou znamenať, že budete vyzvaní, aby ste vykonali reset priemyselného zariadenia. U niektorých jednotlivcov sa tým tiež vyriešil problém; Týmto však tiež stratíte nepodporované informácie o aktualizácii a alternatívy prispôsobenia.

Ak bude všetko rovnaké, odinštalovanie a preinštalovanie aplikácie alebo vyčistenie jej rezervy bude v skutočnosti. Spravidla riešte problém s údermi aplikácií bez toho, aby ste čo i len spustili reset zariadenia.

ako zmeniť pozadie vášho parného profilu

Samsung + prestal - Ako to môžete opraviť

  • Najskôr otvorte Nastavenia, prejdite na Aplikácie, nájdite Samsung + a potom klepnite na Vynútiť zastavenie. Znova otvorte aplikáciu.
  • Potom choďte na Nastavenia> Aplikácie> Samsung +> Úložisko a kliknite na Vymazať medzipamäť.
  • Otvorte Obchod Google Play a potom kliknite na ikonu hamburgeru v ľavom hornom rohu obrazovky. Potom klepnite na Moje aplikácie a hry a potom kliknite na Aktualizovať všetko.
  • Uistite sa, že máte v telefóne dostatok voľného miesta. Ak tak neurobíte, aplikácie sa zvyčajne zrútia a zamrznú. Odstráňte aplikácie, ktoré už nepoužívate, alebo videá a obrázky, ktoré ste zálohovali.
  • Teraz reštartujte smartphone
  • Uistite sa tiež, že máte najnovšiu verziu softvéru. Prejdite do časti Nastavenia> Systém> Aktualizácia sofwaru a získajte najnovšiu verziu.
  • Teraz odstráňte aplikáciu zo zariadenia a znova ju nainštalujte. Prejdite do časti Nastavenia> Aplikácie> Samsung + a potom kliknite na položku Odinštalovať. Prejdite do Obchodu Google Play, vyhľadajte aplikáciu a potom si ju tiež znova stiahnite.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Získajte iPhone Emoji pre Android - root a non-root