Stav rootovania Samsung Galaxy S6 / S6 edge Android 5.1.1

Aktualizácia: Root pre Samsung Galaxy S6 G920 (všetky variácie) je teraz prístupný za pomoci dobrého zotavenia 5.1.1 TWRP a vlastnej časti s automatickým rootovaním. Skontrolujte odkaz pod:

Ako rootnúť Galaxy S6 (G920) na Androide 5.1.1

program chkdsk nemôže bežať, pretože

Aktualizácia 2: Root pre Samsung Galaxy S6 edge (všetky variácie G925), ktorý je teraz navyše prístupný.

Ako rootnúť Galaxy S6 edge (G925) na Androide 5.1.1

The Samsung Galaxy S6 a S6 edge používatelia teraz prijímajú aktualizáciu Android 5.1.1 na celom svete. Dokonca aj Galaxy S5 dostáva v T-Mobile aktualizáciu Android 5.1.1. V každom prípade, root pre formuláre systému Android 5.1.1 od spoločnosti Samsung nie je v tomto okamihu dokončený.

Formuláre Universe S6 pre Android 5.1.1 majú aktualizovaný bootloader, ktorý sa nedá zmenšiť. Ak ste teda uvažovali o použití koreňového prístroja PingPong, zabudnite na to. Spoločnosť Samsung oficiálne opravila zneužívanie koreňov, ktoré používal koreň PingPong, a minimalizovala tak fungovanie bootloaderu pre PingPong, čo je však pri formátoch Android 5.1.1 už nereálne. Galaxy S6 nemôžete minimalizovať z Androidu 5.1.1 na 5.0.2.

Samsung Galaxy S6

Pre bootloader otvorené zariadenia Galaxy S6 je získanie prístupu root zatiaľ jednoduché očakávanie. Kvôli CF-Auto-Root od Chainfire. Nech už je to akokoľvek, je to už viac ako sedem dní, čo bol vybitý prvý formulár pre Android 5.1.1 pre T-Mobile Galaxy S6 a Chainfire ešte musí poznamenať, kedy bude aktualizovaná Cf-Auto-Root, aby obsahovala podporu pre aktuálnejšie konštrukty.

Takto, odteraz, nemáme na výber root Galaxy S6 a S6 edge na Androide 5.1.1 ešte. V žiadnom prípade by to nemalo trvať dlho a mali by sme čoskoro. V každom prípade majte Cf-Auto-Root perfektné s aktualizáciami Android 5.1.1.

Pokračujte v kontrole aktualizácií na tejto stránke.

ako robiť návrhy priateľov na facebooku