Riadky Samsung Galaxy S a Galaxy Note sa môžu zlúčiť budúci rok

Spoločnosť Samsung každý rok predstavuje sériu vlajkových lodí značky Galaxy-S vo februári alebo marci a novú generáciu Galaxy poznámka (alebo dvaja) na podujatí v auguste. Ak sa však vytvorí nový záznam, táto prax sa môže čoskoro skončiť.

Zostavy Galaxy S a Galaxy Note sa môžu stať jedným

Začiatkom tohto roka, počas tlačovej konferencie pre Galaxy S10 série, Samsung otvorene priznal svoje pochybnosti o Galaxy S11 značka, pretože bola príliš dlhá a odhalila, že budúcoročné modely pravdepodobne nebudú nosiť mená.

Spoločnosť tiež uviedla, že by mohol byť vhodný čas na zjednotenie značky, čo bol komentár, ktorý vyšiel iba sedem mesiacov po interných diskusiách spoločnosti Samsung o možnom zlúčení značky. Galaxy S a Riadky Galaxy Note niekedy v budúcnosti.

Teraz, Evan Blass zdieľa fámu, ktorá pochádza priamo z dôveryhodného zdroja, čo naznačuje, že tieto diskusie stále prebiehajú. A ak spoločnosť pôjde podľa plánu, všetko by sa mohlo stať budúci rok.

Ako by sa dala uskutočniť drastická zmena?

Riadky Samsung Galaxy S a Galaxy Note sa môžu zlúčiť budúci rok

Počas prvých rokov roku 2006 Galaxy poznámka a Galaxy S, medzi nimi bol jasný rozdiel. Avšak od príchodu Galaxy S6 a Galaxy Note 5 vyrovnania v roku 2016. Rozdiely sa zmenšili a prekrývanie sa značne zvýšilo. Mnohí dokonca tvrdili, že nedávne Zariadenia Galaxy Note sú jednoducho Galaxy S modely so S Pen. A zdá sa, že Samsung to teraz rozpoznáva.

Samozrejme, momentálne neexistuje žiadna záruka, Samsung dá zelenú plánom, všetko je v tejto fáze stále veľmi tekuté a dočasné, je však možné, že série Galaxy S a línia Galaxy Note sa zlúčia do jedinej škály zariadení tzv. Galaxy One , ktorý by dorazil začiatkom roku 2020 namiesto Galaxy S11. Ak sa však budúci rok bude považovať na zmenu príliš skoro, spoločnosť by napriek tomu mohla zmenu odložiť o ďalších dvanásť mesiacov.

V prípade schválenia bude nová línia Samsung v podstate predstavovať sériu S s perom S Pen. V tejto fáze nie je jasné, či by sa dotykové pero nachádzalo vo všetkých modeloch. Alebo či môže byť rezervou aj pre o niečo väčšie a drahšie prístroje v lietadlách. Nezávisle na tom by táto stratégia nechala veľkú medzeru na ročnej časovej osi Samsungu.

Spoločnosť Samsung nahradí uvedenie Galaxy Note na trh skladacou vlajkovou loďou

Podľa zdroja je nádej v spoločnosti Samsung vyplniť neobsadené miesto spustenia spoločnosti Samsung Séria Galaxy Note s nástupcom Galaxy Fold. Táto myšlienka do značnej miery závisí od výkonu Galaxy Fold súčasnej generácie. Z hľadiska predaja aj funkčnosti a stále by sa dali vyradiť. Určite je to však jasný indikátor vízie spoločnosti Samsung do budúcnosti.

Druhý gen Galaxy Fold bude obsahovať 6,7-palcovú flexibilnú OLED obrazovku. Má malý otvor pre selfie kameru. A skladá sa vertikálne ako ďalší Motorola Razr namiesto vodorovne ako originál. Tento konkrétny model by mal byť tenší, kompaktnejší a znateľne lacnejší ako súčasná generácia Galaxy Fold. Mal by však osloviť kupujúcich, ktorí sa viac ako o techniku ​​zaujímajú o módu a luxus.

Prečítajte si tiež: Konfigurácie pre budúci únik povrchu Surface Pro 7

Nie je jasné, či Samsung plánuje ďalšie skladacie zariadenie, ale mohol by sa rozhodnúť pre vytvorenie druhého režimu. Priamo nahrádza tohtoročné Galaxy Fold. Spoločnosť založená v Soule by sa týmto spôsobom mohla obrátiť na dve skupiny spotrebiteľov. Tí, ktorí hľadajú niečo menšie. A tí, ktorí hľadajú zážitok podobný tabletu, ktorý sa zmestí do vrecka.