Bezdrôtové nabíjanie Samsung Galaxy note 8

Technológia bezdrôtového nabíjania je zabudovaná priamo do Galaxy S8 aj Note8. To znamená, že si nemusíte kupovať puzdro na bezdrôtové nabíjanie ako v prípade iných telefónov. Mali by ste však byť veľmi opatrní, aby ste si nekupovali veľmi hrubé puzdro, pretože to nemusí umožniť bezdrôtové nabíjanie. V tomto článku si povieme niečo o bezdrôtovom nabíjaní Samsung Galaxy Note 8. Poďme začať!

Vlastne som si kúpil hrubé puzdro Otterbox Defender pre svoje Galaxy Note 8 , a aby som mohol fungovať, musím ho umiestniť rovno na bezdrôtovú nabíjačku.

Nabíjať bezdrôtovo?

Galaxy S8 aj Note8 skutočne podporujú štandardy bezdrôtového nabíjania Qi a PMA. Budete si teda musieť zaobstarať nabíjaciu podložku Qi alebo WPC alebo PMA a budete môcť nabíjať telefón bezdrôtovo.

Aj keď veľa používateľov používa nabíjačky určitých značiek, spoločnosť Samsung odporúča, aby ste si kúpili nabíjačku značky Samsung. Tvrdia, že rýchlosť nabíjania a výkon vášho zariadenia môžu byť ovplyvnené, ak urobíte inak. Spoločnosť Samsung predáva podložku pre bezdrôtové nabíjanie, ktorá je kompatibilná s Qi , ktoré si zakúpilo veľa používateľov telefónov Samsung Galaxy, a v našom testovaní to skutočne funguje dobre.

oprava prerušenia na youtube

Ak máte nabíjaciu podložku, stačí ju jednoducho zapojiť (zvyčajne pomocou napájacieho kábla, ktorý je súčasťou telefónu). A ste pripravení jednoducho umiestniť svoje zariadenie priamo do jeho stredu a potom ho začať nabíjať.

poznámka 8 bezdrôtové nabíjanie

sú doplnky a doplnky pre plex rovnaké pre Windows aj Mac OS

Čo ak bezdrôtové nabíjanie prestane fungovať? | poznámka 8 bezdrôtové nabíjanie

Niektorí používatelia telefónu Galaxy Note8 sa pýtajú, čo by mali robiť so svojím zariadením, ktoré už nepodporuje bezdrôtové nabíjanie. Úprimne povedané, existuje veľa možných dôvodov, prečo bezdrôtové nabíjanie prestalo fungovať na zariadení ako Note8. prediskutujeme každú z vecí, ktoré by vám mali pomôcť vyriešiť problém s bezdrôtovým nabíjaním.

Skontrolujte, či je bezdrôtové nabíjanie zapnuté

Jedným z najjednoduchších riešení pre tento prípad, ktoré väčšina používateľov často zabudne skontrolovať ako prvé, je zistiť, či je bezdrôtové nabíjanie povolené alebo nie. Spoločnosť Samsung sa skutočne pripája k bezdrôtovému nabíjaniu, aby ho mohol používateľ nabíjať bezdrôtovo bez toho, aby musel prejsť do časti Nastavenia. Ak si nepamätáte, či je funkcia bezdrôtového nabíjania vášho Note8 zapnutá alebo nie, môžete ju tiež skontrolovať. Postupujte podľa týchto krokov:

  • Otvorte aplikáciu Nastavenia.
  • Kliknite na položku Údržba zariadenia.
  • Kliknite na položku Batéria.
  • Potom klepnite na Ďalšie nastavenia vpravo hore (ikona s tromi bodkami).
  • Kliknite na položku Rozšírené nastavenia.
  • Potom povoľte rýchle bezdrôtové nabíjanie posunutím posúvača doprava.
  • Teraz reštartujte Note8 a skontrolujte, či bezdrôtové nabíjanie teraz funguje.

Mäkký reset

Ak je bezdrôtové nabíjanie zapnuté po celú dobu, ďalším krokom pri riešení problémov, ktorý by ste mali urobiť, je vynútenie reštartu zariadenia. Za normálnych okolností môžete Note8 reštartovať jednoduchým stlačením vypínača a výberom možnosti Reštartovať z ponuky. Na účely riešenia problémov musíte vykonať simuláciu vytiahnutia batérie. Tento postup sa nazýva mäkký reštart, pretože namiesto odpojenia fyzickej batérie vykonáte iba reštart softvéru. Reštart tohto typu opravuje všetky bežné chyby, ktoré sa väčšinou vyvíjajú pri behu operačného systému. Ak reštartujete Note8 týmto spôsobom, vymaže sa mu RAM a celkovo sa obnoví systém.

Mäkký reštart vašej Note8:

  • Stlačte a potom podržte tlačidlá Napájanie + zníženie hlasitosti približne 10 sekúnd alebo dovtedy, kým sa zariadenie nezapne. Poznámka: Počkajte niekoľko sekúnd, kým sa zobrazí obrazovka Maintenance Boot Mode.
  • Na obrazovke Maintenance Boot Mode musíte zvoliť Normal Boot. Môžete tiež použiť tlačidlá hlasitosti pre prepínanie medzi dostupnými možnosťami a tlačidlo vľavo dole (pod tlačidlami pre nastavenie hlasitosti) pre výber. Obnovenie tiež počkajte do 90 sekúnd, kým zariadenie nevykoná.

poznámka 8 bezdrôtové nabíjanie

Vyberte vonkajšie puzdro

Estetické alebo ochranné puzdrá môžu väčšinou interferovať s bezdrôtovou funkciou zariadenia, takže skúste zistiť, či sa to deje. Ak bezdrôtové nabíjanie na tomto telefóne predtým fungovalo, ale potom to náhle prestalo. Dôvodom môže byť potom niečo mimo systému. Niektoré puzdrá s magnetickými alebo kovovými súčasťami môžu odvádzať energiu prenášanú cez bezdrôtovú nabíjačku. Nechajte teda svoje zariadenie nabiť pomocou holého krytu.

Použite originálny nabíjací kábel a adaptér Samsung

Ako už bolo spomenuté, dôrazne sa odporúča používať nabíjací kábel a bezdrôtová nabíjacia podložka dodaná spoločnosťou Samsung. Najmä pri riešení tohto problému. Mnoho bezdrôtových nabíjačiek Qi však funguje bezchybne s modelmi Samsung Galaxy S a Note. Existuje tiež značný počet z nich nekompatibilných. Pretože je Galaxy Note8 najnovší vo svojej triede, staršie bezdrôtové nabíjačky, ako sú nabíjačky, sú určené pre modely S6 alebo S7, ktoré nemusia fungovať správne. Aby ste sa uistili, že váš telefón pri nabíjaní dostane správne množstvo energie, stačí sa držať pôvodnej bezdrôtovej nabíjačky Samsung pre Note8. Ak sa vám žiadny nedarí zohnať, skúste zariadenie priniesť do obchodu Samsung.

Riešte problém s prehriatím

Bezdrôtová nabíjačka a váš telefón očakávajú, že počas prevádzky budú generovať teplo. Váš Note8 je navyše navrhnutý tak, aby sa sám vypol alebo tiež odmietol dobiť batériu, keď jej tepelný senzor zistí príliš veľa tepla. Pri nabíjaní sa dotknite dotykovej podložky a skontrolujte, či sa váš Note8 prehrieva alebo neprehrieva. Normálne by mal byť váš Note8 teplý na dotyk, ale nemal by byť dostatočne teplý ani horúci, aby to bolo nepríjemné. Ak je teplo a už nie teplo, je to istý znak toho, že sa vaše zariadenie prehrieva.

To bol dôvod, prečo nabíjanie nebude vôbec fungovať. Pred ďalším nabíjaním nechajte zariadenie niekoľko hodín vychladnúť. Niektorí tvrdohlaví používatelia sa snažia urýchliť proces ochladzovania vložením zariadenia do mrazničky alebo chladničky. Nerob to! Vyhrievaná batéria umiestnená na skutočne chladnom mieste sa môže rýchlejšie znehodnotiť alebo nadobro poškodiť, čo je nebezpečné.

windows 10 pro vl

poznámka 8 bezdrôtové nabíjanie

Obnovenie výrobných nastavení

Poslednou možnosťou softvérového riešenia je obnovenie továrenských nastavení. Na rozdiel od možnosti obnovenia nastavení táto odstráni všetky používateľské údaje, prispôsobenia a aplikácie. Softvérové ​​prostredie vo vašom Note8 sa vráti na svoje najzákladnejšie nastavenie. Bez aplikácií a údajov, ktoré ste si predtým stiahli, bude softvér ako úplne nový. Skutočne vieme, že funkcia bezdrôtového nabíjania skutočne funguje, keď je softvér v stave od výrobcu. Po obnovení továrenských nastavení by sa teda vaša Note8 mala opäť nabíjať bezdrôtovo. Ak to tak stále nie je, znamená to, že niekde došlo k poruche hardvéru alebo došlo k hlbšej poruche súvisiacej s kódovaním, ktorú nemôže zmeniť ani obnovenie továrenských nastavení. Každá z týchto situácií sa dá vyriešiť na vašom konci, takže budete potrebovať pomoc spoločnosti Samsung.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o bezdrôtovom nabíjaní poznámky 8 páči a je pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako zakoreniť SM-N950U / U1 - Galaxy Note 8 Snapdragon

ako skenovať apk na malware