Samsung Galaxy Note 10+ vs iPhone XS Max: test pádom

Iba pred pár týždňami Samsung predstavila svoj úplne nový Galaxy Note 10, najväčší terminál v rodine Galaxy. Jedná sa o zariadenie s najnovšími kórejskými spoločnosťami, ktoré sa tiež môže pochváliť odolnosťou vďaka zabudovaniu skla Gorilla Glass 6 do prednej aj zadnej časti zariadenia.

PhoneBuff sa stretol s iPhone XS Max pri skúške odolnosti proti pádu a obe zariadenia boli vážne poškodené. Zdá sa však, že škoda, ktorú utrpel Samsung Galaxy Note 10, mu umožňuje pokračovať v prevádzke s relatívnou normálnosťou, čo sa u zariadenia Apple nestáva.

v nastavení systému Windows 10 sa vyskytol problém so spustením nastavenia

Skúška, ktorú nikto nechce utrpieť

Táto skúška pádom pozostáva z niekoľkých fáz, po prvé sa zariadenia odhodia zadnou stranou nadol, potom sa nechajú spadnúť na roh a nakoniec sa po páde skúšajú obrazovkou smerom dole. V týchto troch testoch ukazujú veľmi podobné výsledky v oboch termináloch, hoci iPhone je víťazom, keď utrpí menšie škody.

Na konci videa sa však uskutoční ďalší test, ktorý pozostáva z 10 po sebe idúcich pádov a v tomto prípade sa zdá, že Samsung Galaxy Note 10 lepšie odoláva, pretože naďalej funguje perfektne. S celkovým možným skóre 40 bodov dosiahol Samsung Galaxy Note 10 37, čo je viac ako 34 kusov iPhone XS Max.

ako nainštalovať aftershock na kodi

Pozri tiež: iCloud s prepracovaným rozhraním, ktorý je k dispozícii v beta verzii vášho webu

Keď spoločnosť Apple oznámila, že zariadenia iPhone XS a XS Max oznámili, že tieto zariadenia majú najtvrdšie sklo na svete v smartfóne. Apple to nikdy nehovorí verejne, ale vieme, že jeho vzťah s Corningom je dôležitý a predpokladá sa, že aj iPhone XS a XS Max majú Gorilla Glass 6.

Okrem toho všetkého sa očakáva, že hroziaci iPhone 11 bude mať ešte silnejšie sklo, ako informujú posledné fámy, na kontrolu si budeme musieť počkať niekoľko týždňov.

aplikácia nie je nainštalovaná android lízatko