Diagnostický nástroj Samsung - Riešenie problémov so zariadením

Žiadne zariadenie so systémom Android nie je dokonalé. Tak či onak a v určitom okamihu sa vaše zariadenie so systémom Android určite stretne s problémami. V tomto článku sa budeme zaoberať diagnostickým nástrojom Samsung - Riešenie problémov so zariadením. Poďme začať!

Ak však vlastníte zariadenie Samsung s Androidom a hľadáte diagnostiku na cestách. Potom vám možno pomôže oficiálna aplikácia Diagnostics spoločnosti Samsung. Je zabalený s nástrojmi na riešenie problémov špecifických pre dané zariadenie a podporou aktualizácií firmvéru v aplikácii. Diagnostika sa môže ukázať ako užitočná pomôcka a schopný asistent aj pre používateľov Samsungu.

Aplikácia navyše zobrazuje aj systémové informácie o zariadení a tiež pomáha začínajúcim používateľom získať lepšie know-how o svojom zariadení prostredníctvom krátkeho tutoriálu. Nerobte si starosti, ak v aplikácii nenájdete dostatok užitočného obsahu. Diagnostika vás tiež môže skutočne prepojiť s online centrom podpory zákazníkov (helpdeskom) spoločnosti.

Diagnostikujte svoje zariadenie Android Android | Diagnostický nástroj Samsung

samsung diagnostický nástroj

Používanie oficiálnej aplikácie Diagnostics spoločnosti Samsung je skutočne jednoduché. Pri každom spustení aplikácie musíte postupovať podľa pokynov na obrazovke. Je zrejmé, že najskôr musíte nainštalovať aplikáciu do zariadenia Samsung a potom ju tiež spustiť. Aplikáciu Diagnostika tiež môžete získať zadarmo zo služby Android Market.

Po nainštalovaní aplikácie môžete podľa nasledujúcich jednoduchých krokov diagnostikovať problém s telefónom:

Kroky | Diagnostický nástroj Samsung

Najskôr otvorte aplikáciu. Umožní vám vybrať si, či chcete diagnostikovať problém, pozrieť si výučbu zariadenia alebo zobraziť systémové informácie o vašom zariadení.

Keď sa rozhodnete diagnostikovať problém, aplikácia sa vás opýta, aká je v skutočnosti podstata vášho problému. Ak chcete vyriešiť problém, musíte zvoliť jednu oblasť. Zadajte napríklad, či má problém problém s displejom zariadenia, pripojením Bluetooth, pripojením USB, používaním Android Market, fotoaparátom, výstupom z TV, batériou a podobne. Môžete tiež prechádzať otázky sprievodcu, ktoré vám môžu pomôcť objasniť problém, ktorý máte.

Aplikácia vám potom povie, čo by mohlo spôsobiť problém, ako aj nastavenia, ktoré musíte zmeniť, aby ste problém vyriešili. V príklade uvedenom nižšie má telefón problém s pripojením Bluetooth, pretože Bluetooth nie je zapnutý. Obrazovka tiež zobrazuje cestu k pravej obrazovke Nastavenia.

samsung diagnostický nástroj

Ak potrebujete vedieť o celkovom stave zariadenia Samsung, môžete tiež zvoliť zobrazenie systémových informácií telefónu. Získate tak informácie, ako napríklad ID zariadenia, adresa Wi-Fi a podobne.

Ďalej | Diagnostický nástroj Samsung

V niektorých prípadoch sa môžu vyskytnúť problémy so zariadením, ktoré vám aplikácia nemohla pomôcť vyriešiť. To by mohlo znamenať, že na kontrolu telefónu potrebujete technika. V iných prípadoch nemusí byť používateľ schopný tento nástroj používať vôbec a preto potrebuje aj živú pomoc. V týchto prípadoch sa používateľ môže skutočne pripojiť k online zákazníckemu centru spoločnosti Samsung prostredníctvom aplikácie.

Diagnostický nástroj Samsung vám môže byť veľkou pomocou, ak ste majiteľom zariadenia Android vyrobeného spoločnosťou Samsung. Jedna z najlepších vecí na ňom je, že je úplne zadarmo. Stačí zamieriť do Android Market a okamžite si stiahnuť aplikáciu. Vďaka tejto aplikácii teda môžete chlapci diagnostikovať svoje zariadenia Samsung na cestách, kedykoľvek a kdekoľvek.

použitie antivírusového procesora avast

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom o diagnostických nástrojoch spoločnosti Samsung páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Prečítajte si tiež: Ako dosiahnem, aby sa percento batérie zobrazovalo v systéme Windows 10