Root S6 Edge Plus na Marshmallow 6.0.1, Fix Deep Sleep

Spoločnosť Samsung začala s uvedením produktu na trh Android 6.0.1 Marshmallow pre Galaxy S6 Edge Plus pred týmto týždňom však ľudia ako my, ktorí si aktualizáciu nenainštalovali, pretože v tom čase nebola známa žiadna fungujúca metóda root, vaše pozastavenie je teraz hotové.

dr.ketan na xda nedávno vydal špeciálnu časť, ktorú môžete flashovať na svoj Galaxy S6 Edge Plus G928, čo umožní root, a umožní vám fyzicky nainštalovať apk SuperSU apk, aby sa root dostal.

Root S6 Edge Plus

Celý postup získania koreňového adresára S6 Edge Plus v aktualizácii Marshmallow však nie je taký základný. Najprv musíte získať funkčný TWRP, ktorý sa (šokujúco) dá použiť ako vo formulári Note 5 - TWRP 3.0.

Avšak potom ešte raz nemôžete nainštalujte TWRP na bootloader Marshmallow na vašom S6 Edge Plus. Najprv teda budete blikať starým bootloaderom 5.1.1, potom bleskom Note 5 TWRP pracujte na svojom S6 Edge Plus, potom flashte vlastný bit dr.ketan a potom flashnite bootloader Marshmallow späť, aby ste všetko vrátili do bežného života koreň dostať do. Uf!

Rovnako tak budete mať príležitosť nainštalovať Xposed na svoj S6 Edge Plus so systémom Marshmallow a okrem toho mimochodom vyriešiť problém s hlbokým odpočinkom, kým spoločnosť Samsung formálne neodstráni opravu.

K stiahnutiu:

Usmernenia

 1. Stiahnite a preneste vlastné súbory aj komprimované súbory systému Xposed do vášho S6 Edge Plus.
 2. Koncentrujte súbory Odin a spustite program Odin3 v3.10.7.exe na počítači.
 3. Vyberte kartu Možnosti na ľavej časti Odina a zrušte alebo zrušte začiarknutie políčka Automatické reštartovanie výber.
 4. Daj tvoj S6 Edge Plus do aplikácie Download M0de a pripojte ho k počítaču pomocou USB spojenia.
 5. Blikajte starým Bootloader LP: Kliknite na ikonu BL tlačidlo na Odinovi a vyberte starý súbor bootloaderu LP, ktorý ste si stiahli vyššie (LP_sboot.tar.md5), a stlačte tlačidlo Štart.
 6. Flash TWRP zotavenie : Kliknite na ikonu AP na Odinovi a vyberte súbor taru obnovy TWRP, ktorý ste si stiahli vyššie, a stlačte tlačidlo Štart.
 7. Odpojte zariadenie z PC. Zatvor Odina.
 8. Naštartujte počítač S6 Edge Plus do obnovy TWRP.
 9. Nainštalujte / flashujte súbor štruktúry Xposed z TWRP .
 10. Nainštalujte / Flashte si vlastný kusový súbor dr.ketanu od TWRP.
 11. Naštartujte telefón ešte raz do režimu sťahovania, na počítači otvorte Odin a pripojte telefón k počítaču.
 12. Blikajte nový MM bootloader: Kliknite na tlačidlo BL na Odinovi, vyberte nový súbor zavádzača MM, ktorý ste si stiahli vyššie (MM_sboot.tar.md5), a stlačte tlačidlo Štart.
 13. Nechajte svoj S6 Edge Plus reštartovať už teraz.
 14. Po zavedení si stiahnite a nainštalujte aplikáciu SuperSU z Obchodu Play.
 15. Reštartujte zariadenie postupne.

To je v skratke. Oceníte root s Xposed a hlbokou opravou odpočinku na vašom Galaxy S6 Edge Plus so systémom Marshmallow.