Root Redmi 4 Prime / Pro a nainštalujte obnovenie TWRP

Boli to len dva alebo tri týždne od vyhlásenia Xiaomi Redmi 4 Prime a Redmi 4 Pro , a outsideri vývojári majú odteraz pripravenú neformálnu formu obnovy TWRP na inštaláciu / flash do oboch zariadení.

Pre neznámeho Obnova TWRP umožňuje inštalovať / flash nepodpísané kompresné súbory do vášho zariadenia. Môže to byť koreňový obsah, vlastné ROM alebo mody alebo iné porovnávacie súbory. Môžete tiež plne posilniť svoj celkový súčet všetkých aplikácií a presmerovaní (s informáciami) a ďalších nastavení zariadenia. Android odteraz nepodporuje zosilnenie tohto druhu, takže je to vynikajúci produkt medzi najužitočnejšími prvkami obnovy TWRP.

Root Redmi 4 Prime

Rovnako, s TWRP, ktorý je teraz prístupný, môžete efektívne rootovať Redmi 4 Prime a Redmi 4 Pro tým, že pomocou obnovenia blikáte SuperSU zip. SuperSU je vytváraný a udržiavaný spoločnosťou Chainfire, renomovaným inžinierom na scéne zakorenenia pre Android.

Poznámka: Vo svojom zariadení by ste mali mať otvorený bootloader, aby ste mali možnosť inštalovať obnovu TWRP. Spoločnosť Xiaomi má vlastné usporiadanie umožňujúce otvorenie bootloaderu na svojich zariadeniach, pozri sa na to tu .

Pozri tiež: ADB Sideload SuperSU zip od TWRP Recovery

K stiahnutiu

Ako nainštalovať obnovenie TWRP na Redmi 4 Prime / Pro

 1. Stiahnite si súbor TWRP recovery .img pre svoj Redmi 4 Prime / Pro a uložte ho do iného priečinka v počítači.
 2. Konfigurovať ADB a Fastboot na vašom PC
 3. Povoliť ladenie USB vo vašom zariadení:
 4. Vo svojom zariadení otvorte Nastavenia.
 5. Prejdite na Informácie o telefóne a klepnite viackrát na Vytvoriť číslo, toto bude Povoliť možnosti pre vývojárov .
 6. Teraz sa vráťte do nastavení a uvidíte Možnosti vývojára tam to otvor.
 7. Zaškrtnite Ladenie USB začiarkavacie políčko.
 8. V kroku 1 vyššie otvorte priečinok, kde ste šetrili súbor .img TWRP Recovery.
 9. Teraz otvorte príkazové okno v tomto priečinku. Urobiť to, Posun + Kliknite pravým tlačidlom myši v ľubovoľnej voľnej prázdnej oblasti vo vnútri priečinka a potom vyberte Tu otvorte príkazové okno z ponuky nastavenia.
 10. Pripojte zariadenie Redmi 4 Prime / Pro k počítaču. Ďalej zadajte sprievodné do smerového okna, ktoré sme otvorili v kroku 5 vyššie, aby sa vaše zariadenie zaviedlo do režimu bootloader / fastboot:
  • bootloader reštartu adb
 11. Ak sa na vašom prístroji zobrazí autorizačný prehovor o povolení riešenia problémov s USB, klepnite na OK.
 12. Keď sa vaše zariadenie zavedie do režimu bootloaderu, vydajte sprievodný smer do okna objednávky, aby sa bleskoval súbor TWRP recovery .img:
  • fastboot flash zotavenie twrp.img
 13. └ Tu upravte súbor twrp.img s názvom vášho súboru .img na obnovu TWRP, ALEBO zmeňte názov súboru na obnovenie TWRP na twrp.img a použite vyššie uvedený smer.
 14. Keď TWRP na vašom zariadení efektívne bliká, vydajte sprievodný príkaz na reštartovanie:
  • rýchly štart

To je v skratke. Na vašom zariadení by malo byť teraz nainštalované obnovenie TWRP. Ak chcete zaviesť do prirodzene nainštalovaného obnovenia, stačí vydať príkaz na obnovenie adb z smerového riadku počítača, keď sa vaše zariadenie zavedie do rámca.

Ako Root Redmi 4 Prime / Pro pomocou SuperSU

 1. Stiahnite a preneste komprimovaný súbor SuperSU z odkazu na stiahnutie vyššie do svojho Redmi 4 Prime / Pro vnútorná / vonkajšia pamäť .
 2. Nabootujte svoj Redmi 4 Prime / Pro do obnovy TWRP.
 3. Klepnite na Inštalovať a vyberte komprimovaný súbor SuperSU, ktorý ste preniesli do zariadenia v kroku 1.
 4. Po výbere súboru .compress spustením blikania potiahnutím na spodnej časti obrazovky potvrďte Flash.
 5. Po blikaní SuperSU získate alternatívu Reboot systému, vyberte ju.

Toto je to. Váš Redmi 4 Prime / Pro je teraz rootovaný. Ak chcete overiť, či sa root dostane na, nainštalujte / stiahnite si ktorúkoľvek aplikáciu na kontrolu koreňov z Obchodu Play

windows 10 uložiť umiestnenie ikon