Koreňový firmvér LG G3 Marshmallow 30B

Pred dnešným dňom spoločnosť LG začala s prípravou na očakávanú aktualizáciu produktu Marshmallow pre svojho vodcu z roku 2014, LG G3.

Aktualizácia sa pôvodne rozlial na Twitteri @utoprime s odkazom na stiahnutie celého súboru firmvéru KDZ aktualizácie LG G3 Marshmallow s programovou adaptáciou 30B.

Koreň LG G3do

Najskôr sa chystá aktualizácia na medzinárodnú variantu LG G3 (D855). Ak ste aktualizáciu ešte nedostali, môžete ju fyzicky nainštalovať buď pomocou plného základného firmvéru KDZ ALEBO získať vlastné obnoviteľné flashovateľné súbory ROM poskytované pomocou funkcie auto prime.

Stiahnite si súbory LG G3 Marshmallow KDZ (30B) a obnoviteľné flash ROM

Čo sa týka rootovania, vďaka systémovému koreňu Chainfire s opravou autobootov je teraz ľahké získať root na väčšinu firmvérov Marshmallow od bežných výrobcov. Firmvér LG G3 Marshmallow tiež určite je.

Môžeš Koreň LG G3 Aktualizácia Marshmallow 30B v podstate bliká najnovšou prekážkou verzie SuperSU v2.65 beta z obnovy TWRP. Blikajúci postup následne opraví bootovanie, aby umožnil systémový root, a potom sa inštalácia root zdvojnásobí bez úpravy rámcového balíka.

Získajte SuperSU v2.65 z nižšie uvedeného odkazu na stiahnutie a dodržujte základné pokyny nižšie pre koreňový firmvér G3 Marshmallow.

Ako zakoreniť firmvér LG G3 Marshmallow

  1. Stiahnuť ▼ SuperSU v2.65 (.PSČ)
    • Poznámka: Uistite sa, že máte vo svojom LG G3 nainštalovanú vlastnú obnovu (ideálne TWRP).
  2. Stiahnite a preneste SuperSU v2.65 beta priblížte svoj LG G3.
  3. Naštartujte svoj G3 do obnovy TWRP.
  4. Vyberte Nainštalujte a aktualizujte SuperSU v2.65 skomprimujte súbor, ktorý ste preniesli v kroku 1 vyššie.
  5. Po ukončení blikania. Reštartujte počítač G3.

To je v skratke. Váš LG G3 by mal byť teraz rootovaný na Androide 6.0 Marshmallow. Ak chcete skontrolovať, či sa root dostane do siete, stiahnite si a nainštalujte ľubovoľnú aplikáciu na kontrolu koreňov z Obchodu Play.